Искам да кажа ... (98)_28.11-04.12.

  • 46 333
  • 657
  •   1
Отговори
# 570
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Алечка, и аз харесвам Зюлфю Ливанели. Научих много неща, които не знаех, от "Серенада". Прочети после "Щастие".

Като каза така нежно свинско месце и ми се дояде, пържено с праз. Joy Joy

Последна редакция: сб, 03 дек 2016, 18:47 от svetal4o27

# 571
  • Мнения: 22 036
Моите кюфтаци са почти като на Светалчо. Не слагам червен пипер и слагам стредата на 1 филия накиснат хляб.

Спи ми се, а чудовището го няма още. Казах му да е в къщи в 11:30. Бясна съм и голям скандал го чака.

# 572
  • Мнения: 14 371
Светалчо, благодаря, няма я още в електронен вариант, но ще си я запиша да я потърся пак  bouquet

# 573
  • Мнения: X
Спешната поръчка ми пратила СМС, че иска още бройки. Побеснях, полудях и хвърлих всичко. Бясна не мога да работя. До сега садих луковици и чистих градината, сега ще им направя хрупкав мързелив карфиол, много го обичат. Ще чакам да ми мине. Ако ми мине, ще работя през нощта. Ако не ми мине, ще откажа поръчката и повече никога, ама никога няма да си плюя на принципа да не плета по поръчка.

# 574
# 575
  • Мнения: 39 612
Благодаря, Бърди. Сега научавам за подобен вид сладкиш.

Допълвам се.
Срещала съм в американски филми да хапват сандвич с туршия. Какво по- точно слагат в сандвича? Едва ли е кисело зеле.

Последна редакция: сб, 03 дек 2016, 20:36 от mariat

# 576
  • София
  • Мнения: 18 679
Кисела краставичка Peace

Станаха кюфтетата бе! Е, мазньочът си е мазньоч, ама поне не се разпаднаха, което също ми се е случвало! И много икономични тези, янтрините. От половин кило кайма изкарах една малка тенджерка кюфтета Shocked Как стана, не разбрах...Друг път от толкова месо стават към 7-8 кюфтета, ако не се лъжа. Сега като бухна тази ми ти смес, едни кифтаци станаха...за чудо и приказ Flutter Децата са супер доволни, а аз съм в ужас как ще си проветрявам къщата и сега тепърва в десет часа ще си мия косата, че смърди на пържено Crazy

# 577
  • Пловдив
  • Мнения: 23 869
 Mr. Green chef Аз съм от Габрово бе! Икономичното готвене ми е в кръвта Simple Smile

От хляба и бакпулвера е Simple Smile

# 578
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 246
Браво, Белинде  Simple Smile

Гледаме Карибски пирати по Нова с дреб. Много ни е забавен всеки път, коя да е серия  Crazy
Утре смятаме да открием сезона на Осогово - фън паркът работи. Тъкмо да ди пробвам новите обувки, а дреб - фрийрайдърките Simple Smile а може и само да пием на припек ( дано пече  Crazy)

# 579
  • София
  • Мнения: 18 679
И аз гледах пиратите, но ми го смениха, за да гледат тъпия бокс Crossing Arms Не го харесвам този спорт. Е, ще гледам заради Кубрат, ама...не съм фен!

# 580
  • Пловдив
  • Мнения: 23 869
Ти кажи кюфтетата как бяха на вкус, не само на обем Simple Smile

# 581
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Ние с дъщеря ми гледахме филма по Нова - "Купихме си зоопарк". Отдавна не ми се беше случвало да гледам филм, че и да ми хареса.

# 582
  • Пловдив
  • Мнения: 23 869
Ние с дъщеря ми гледахме филма по Нова - "Купихме си зоопарк". Отдавна не ми се беше случвало да гледам филм, че и да ми хареса.
Аз на този филм навремето забелязах, че Мат Деймън е започнал да изглежда добре. Simple SmileSimple SmileSimple SmileSimple Smile

# 583
  • Мнения: 39 612
Някой да раздуха как се справя Кубрат и ще го биде ли!
Гледах и аз зоопарка, накрая малко поспах. Карибците не са ми в листата. Никога не съм ги гледала. От трейлъри и песни съм си направила извода, че не са за мен.

# 584
  • София
  • Мнения: 18 679
Абе, Янтре, как да ти кажа...Вкусни бяха, ама не колкото мамините. Мисля, че вкусът на кюфтетата е обратнопропорционален на усилията, които си положил за тях - чуждите са ми най-вкусни Mr. Green

Мачът свърши. Дали се биха и 5 минути, не знам...Онзи се отказа, Кубрат победи. Тренират с месеци за нещо, което продължава минути, хахава работа...

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт