Пречиствател за въздух

  • 4 264
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 5 723
Здравейте, някой ползва ли пречиствател за въздух? В интернет има най-различни видове - озонатори, йонизатори и т.н.
Мен ме интересува такъв за сравнително малко помещение и да е ефективен срещу цигарен дим.

# 1
  • София - Варна
  • Мнения: 4 176
Запис.
Вкъщи има от 1 седмица, изобщо дори не съм го гледала какъв е, не съм го купувала аз и не се интересувам особено. Не виждам разлика във въздуха. Joy Може би трябва да действа повече от 1 седмица.
Коригирам се, тъй като видях, че питаш за цигарен дим: пречиствателят не елиминира миризми. Той бори само бактерии. Като си го вземете, ще спрете да боледувате.

Последна редакция: сб, 03 дек 2016, 13:18 от afrikancho

# 2
  • София
  • Мнения: 7 990
Ние ползваме ето този: http://www.freshbul.com/index.php?main_page=product_info&cPa … mp;products_id=12
Задейства се от цигарен дим, пречиства, но ако го вземате само заради цигарите, мисля, че ще ви е по-изгодно да пушите на терасата. Simple Smile Иначе пречиствателят е много добьр, препорьчвам го, вече 3 години нон стоп го използваме.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 26 377
Повече от 10год. ползвам българския йонизатор Здравец,доволна съм,усеща се по -свеж въздух и забелязах,че и не се натрупва много прах по мебелите Thinking

# 4
  • Мнения: 1 023
И мене ме интересува някакъв вариант за очистване на въздуха, най-вече прахоулавяне. Ще следя с интерес.

# 5
  • София
  • Мнения: 38 482
Повечето нови климатици имат функция пречистване. Нашият, за съжаление, доста остаря.

Общи условия

Активация на акаунт