Боров прашец

  • 56 910
  • 74
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 398
Нали има ползи и  при проблеми с простата, а те се проявяват след определена възраст.
Ако пък е много възрастен и има разни странични заболявания, просто консултирайте с личния му доктор, дали е подходяща за него добавка с толкова много действия.

# 16
  • Мнения: 15
Здравейте, чета напред назад за такива натурални неща. За екстракти от водорасли, за комбинирани био чудеса (бяха гадни на вкус) и се натъкнах и на боров прашец. Никога не съм взимала, може ли да се пие профилактично или трябва да имаш някакви проблеми?

Също така, усвоява ли го добре организма или трябва да се пие с комбинирано с нещо друго?

# 17
  • Мнения: 349
Харесват ми нещата, които чета за боровия прашец. Интересува ме дали като го пиете наистина усещате да се отразява добре за кожата? Знам, че като има много биосъставки, подхранва цялостно, но все пак, усещате ли ефекта?

# 18
  • Мнения: 176
Някой може ли да каже дали помага, че мъжът ми се тръшна, а не взима  лекарства, страх ме е да не зарази  детето и мисля да поръчам.

# 19
  • Мнения: 571
И аз се присъединявам със същото питане. Проблема е при мен, не знам дали е грип или се намръзнах.

# 20
  • Мнения: 241
Да ви кажа, че и аз реших да си го поръчам. От различни източници чета за ползите и реших да пробвам.

Не мисля, че може да служи като лекарство ако вече ви е тръшнал грип, все пак е добавка. Но със сигурност помага да се пребори човек по-бързо, защото вдига защитите и имунитета. И ще помага да не се разболяваме.

# 21
  • Мнения: 571
Извинявам се ако сте коментирали вече,  в обикновени аптеки ли да го търся или в специализирани? 

# 22
  • Мнения: 460
mamaivana  на лесно и най-евтино е по интернет. Не ми се обикаляше да търся, за ден ми пристига.

# 23
  • Мнения: 571
Благодаря Калина, току що го поръчах, доставката  е утре. Дано да действа, за мъжа ми го взимам, че ни заразява вкъщи.

# 24
  • Мнения: 9
Здравейте! Попаднах на Вашите коментари и реших да публикувам информация за боровия прашец за тези, които се интересуват. Продуктът е единствената храна и лекарство едновременно! Правителството на Китай стои зад продукта, тъй като след направени изследвания се установява, че Боровият прашец съдържа над 260 биоактивни съставки! Обявен е за национално богатство и истинска панацея.

За повече информация: http://prashec.bg/

Бъдете здрави и щастливи!

# 25
  • Мнения: 241
Абсолютно съм съгласна. Сезона е такъв, че трябват мерки грипове и настинки да стоят далече. Един ако се зарази и пренася на всички вкъщи. А аз взех направо три опаковки http://borovprashec.com/Products , така ми излиза най-изгодно, като го пием и аз и мъжа ми.

# 26
  • Мнения: 176
*s.i.l.v.e.r*, поръчах една и сега ме е яд. Мъжът ми си изкара грипа, но много по-леко, а аз съм здрава и смятам да продължаваме. Не ми стана ясно, има ли почивка за приема и колко.

# 27
  • Мнения: 398
До момента съм много доволна боровия прашец. Вече 2 месеца го пия и се чувствам много добре. Старая се 3 пъти седмично да спортувам. Възможности за това имам само вечер след работа, но имам достатъчно енергия за да си направя тренировка. Грипове не съм пипвала.
IvanaBoneva , аз не мисля да правя почивка. Сегашния ми свършва и ще си поръчам пак.

bagheera , не е нужно да страдаш от нещо, не е лекарство. Укрепва цялостно организма.

ЛияЛ, моята кожа зимата често изпръхва, за сега я чувствам добре, може и заради боровия да е.

# 28
  • Мнения: 9
Здравейте, чета напред назад за такива натурални неща. За екстракти от водорасли, за комбинирани био чудеса (бяха гадни на вкус) и се натъкнах и на боров прашец. Никога не съм взимала, може ли да се пие профилактично или трябва да имаш някакви проблеми?

Също така, усвоява ли го добре организма или трябва да се пие с комбинирано с нещо друго?

Здравейте, badheera! Не е нужно да вземате боров прашец само при нужда. Той е идеалната добавка, тъй като е едновременно и храна и лекарство. Храни организма на клетъчно ниво с повече от 260 биоактивни съставки. Приемайки боровия прашец като част от Вашето меню, Вие давате на организма си всичко, от което той има нужда. Ползите от него са много. Всеки организъм усеща различно. Има хора, които го усещат на първия прием, други по-бавно. Прието е, че след 20-тия ден вече организмът може да наблюдава промени. За да има ползотворен ефект върху човек, трябва да се приема поне 4 месеца. Всяка добавка, билка е добре да бъде вземана за 25 дена и 5 почивка. За да може организмът в тези 5 дена да активира собствените си сили и да не привиква към добавката. Ако организмът е затлачен, със сигурност, за да има пълно усвояване от организма е необходимо той да бъде пречистен предварително. Или да се взема боровия прашец заедно с бамбук, който има точно тази функция ( и много други ). Идеята е бамбукът да чисти клетката, а боровият прашец да я храни.
Надявам се, че публикацията е била полезна.

За повече информация: http://prashec.bg/

Бъдете здрави!

# 29
  • Мнения: 5 820
Здравейте, чета напред назад за такива натурални неща. За екстракти от водорасли, за комбинирани био чудеса (бяха гадни на вкус) и се натъкнах и на боров прашец. Никога не съм взимала, може ли да се пие профилактично или трябва да имаш някакви проблеми?

Също така, усвоява ли го добре организма или трябва да се пие с комбинирано с нещо друго?

Здравейте, badheera! Не е нужно да вземате боров прашец само при нужда. Той е идеалната добавка, тъй като е едновременно и храна и лекарство. Храни организма на клетъчно ниво с повече от 260 биоактивни съставки. Приемайки боровия прашец като част от Вашето меню, Вие давате на организма си всичко, от което той има нужда. Ползите от него са много. Всеки организъм усеща различно. Има хора, които го усещат на първия прием, други по-бавно. Прието е, че след 20-тия ден вече организмът може да наблюдава промени. За да има ползотворен ефект върху човек, трябва да се приема поне 4 месеца. Всяка добавка, билка е добре да бъде вземана за 25 дена и 5 почивка. За да може организмът в тези 5 дена да активира собствените си сили и да не привиква към добавката. Ако организмът е затлачен, със сигурност, за да има пълно усвояване от организма е необходимо той да бъде пречистен предварително. Или да се взема боровия прашец заедно с бамбук, който има точно тази функция ( и много други ). Идеята е бамбукът да чисти клетката, а боровият прашец да я храни.
Надявам се, че публикацията е била полезна.

За повече информация: http://prashec.bg/

Бъдете здрави!

   През цялата година може ли да се приема тази хранителна добавка "Боров прашец" или са нужни и почивки, както се прави при приемането на мултивитамини - 3-4 месеца прием на мултивитамини и после се почива 3-4 месеца и пак се започва.

Общи условия

Активация на акаунт