Здравна карта за преференции?

  • 3 975
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 719
Здравейте!
Днес в офисът ми дойде един господин, който продава въпросната здравна карта за 30 лв абонамент на година. Вътре в картата има изброени няколко здравни заведения и аптеки във Варна, София, Търговище. Имало такива карти и за другите градове.Използват се от 10 до 50 % намаления за прегледи, изследвания и лекарства, поне според брошурата.
Картата можело да се ползва от 6 човека, като им се впишат имената на гърба. Много ми намирисва на схема, в гугъл нищо не намерих по въпроса. Фирмата е "Зазал" а господинът се казва Найден Миланов.
Ако някой е чувал за подобно нещо, моля да сподели  Hug

# 1
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 082
най-лесно е да се обадите в произволно избрана аптека, от посочените от "здравната карта" и да попитате дали наистина дават отстъпки при представяне на картата.

още по-лесно е да не се занимавате с такива "абонаменти"

ако много ви напъва, уведомете съответните органи за съмненията си за измама

 
Скрит текст:
но се пригответе да ви викат често за показания/свидетелстване
Peace

# 2
  • Мнения: 420
При лекарите и аптеките ходят да ги агитират да се включат срещу определена сума като "гарантират" еди какво си посещение. Срещу съответна сума, разбира се.
Познайте, кой печели от цялата схема.

П.П. Това може и да е нова фирма, но е стара схема.

# 3
  • Мнения: 515
При лекарите и аптеките ходят да ги агитират да се включат срещу определена сума като "гарантират" еди какво си посещение. Срещу съответна сума, разбира се.
Познайте, кой печели от цялата схема.

П.П. Това може и да е нова фирма, но е стара схема.
Не е нова фирма ,абсолютни мошеници са  #2gunfire

# 4
  • София
  • Мнения: 1 915
аз имам такава карта. Ползвала съм 20% намаление на изследвания в "Кандиларов", както и намаление в Болница "Здравето" в кв. Овча купел, само на тези две места. Досега не са ми отказвали да направят отстъпка.

# 5
  • Мнения: 719
най-лесно е да се обадите в произволно избрана аптека, от посочените от "здравната карта" и да попитате дали наистина дават отстъпки при представяне на картата.

още по-лесно е да не се занимавате с такива "абонаменти"

ако много ви напъва, уведомете съответните органи за съмненията си за измама

 
Скрит текст:
но се пригответе да ви викат често за показания/свидетелстване
Peace
Нищо не ме напъва!
Просто с този вид схеми не се бях сблъсквала до сега! И с абсолютно нищо не се занимавам , дойдоха да агитират целият завод и предпочитам да помогна на колеги със съвет, за да не се подлъже някой  Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 1 915
не виждам нещо нередно в тези карти. Така обектите, упоменати в картата, си правят реклама и привличат клиенти Peace

# 7
  • Мнения: 1
Здравейте!
Днес в офисът ми дойде един господин, който продава въпросната здравна карта за 30 лв абонамент на година. Вътре в картата има изброени няколко здравни заведения и аптеки във Варна, София, Търговище. Имало такива карти и за другите градове.Използват се от 10 до 50 % намаления за прегледи, изследвания и лекарства, поне според брошурата.
Картата можело да се ползва от 6 човека, като им се впишат имената на гърба. Много ми намирисва на схема, в гугъл нищо не намерих по въпроса. Фирмата е "Зазал" а господинът се казва Найден Миланов.
Ако някой е чувал за подобно нещо, моля да сподели  Hug


Здравей! Всичко е абсолютна истина и тези неща са известни из цяла България от 15 години!Няма никаква "измама", "схема" ,"пирамида " и т.н. ! Всеки който ти казва,че това е измама- те лъже или просто не разбира, и не иска да разбира за какво става въпрос! Също така и на някой лекари не им изнася,че техни колега дават отстъпки и си правят реклама,като привличат редовни клиенти при себе си и първите не могат да дерат кожи и да прибират пари под масата!Правят всичко възможно да манипулират хората за да не ходят във въпросните обекти и лекари, които дават отстъпки,с цел да ви вземат те парите и после да ви изпратят,ако е нужно на друго място от където също получават заплащане по клиничните или "приятелските" пътеки! Незнайно защо,никой не им търси отговорност за тази антиреклама която правят и те и за това си лъжат спокойно . Simple Smile
 Услугата е промоционална,а не масова и се отпускат определено количество такива карти за даден град,село или област в зависимост какви и колко медицински обекта са и дадената кампания в която се разпространяват картите и се правят абонаментите трае различно,в зависимост от бройката на отпуснатите карти и служби или фирми,които е решено да се посетят и да им се предложи да закупят такива карти!Въпросният Найден отговаря за Варненският регион и от доста години е здравен мениджър-представител на медицински обекти!

Общи условия

Активация на акаунт