Каква беше за вас 2016?

  • 21 899
  • 146
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 38 515
Малко равносметка казвам да направим, ако желаете.

Аз започвам. Беше добра година. Малко "маймунска", ама добра все пак. Повече спечелих, отколкото загубих. Работих най-любимото ми нещо, с много готини хора. Ходихме 2 пъти на море и на малкия почти му минаха проблемите. Сега малко съм "забила", но и това ще мине.

Вие сте!

# 1
  • Мнения: 10 993
За мен беше добра. Накрая дори отидох и на малка почивка. Дано и 2017 е поне толкова добра колкото беше 2016

# 2
  • Варна
  • Мнения: 36 606
В доста отношения неудовлетворителна, но за повечето неща сама съм си виновна. Общо взето за мен беше година на носене по течението и повечко мързел, отколкото е здравословно. Следващата смятам да не е такава.

# 3
  • Мнения: 46 518
Прекрасна, но започна с откриването на здравословен проблем още през януари, та успешно замъгли щастието от всичко друго...  Tired

# 4
  • Мнения: 22 036
Отвратителна, по-гадна и от предишната Simple Smile. Не очаквам много и от следващата, та няма драма.

# 5
  • Мнения: 9 662
За мен 2016 година беше повече от щастлива. За първи път станах майка и всичко останало ми бледнее.  Laughing
Надявам се всяка следваща година да е все по-хубава.
Пожелавам го на всички!  Simple Smile

# 6
  • софия
  • Мнения: 1 305
Бих казала хубава имаше някой трудни моменти, надявам се следващата да бъде по - добра, нещата да се случват по-леко, но без трудностите не можем да оценим хубавите неща.

# 7
  • Мнения: X
11 година в която си търся работа, срещнах нова любов, започнах да работя като фрийланъср , същите трудности и проблеми, нищо интересно.

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
2016 г. за мен мина главно в търсене, започване и напускане на работа и съответните вълнения покрай всичко това. Предстои ми дипломиране през 2017 г., та ми се очертават същите емоции с още по-голяма сила. Мечтата ми за идната година е да се дипломирам успешно и да попадна в добър работен колектив. Също така не бих отказала и една сватба. Laughing

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Хубава беше моята година. Всички в къщи сме здрави, не сме боледували сериозно, което е най-важното. Нахранени, облечени и сме заедно. Това е достатъчно, за да отчета годината като добра. Ходихме на прекрасно море, работата и училището вървят задоволително, като изключим една несполучлива смяна на колата (за което отказвам да се ядосвам), всичко друго беше наред.
Дай Боже и следващата да е добра.

# 10
  • Мнения: 2 988
Определено беше успешна. Станах редовен докторант и през следващите години няма да си търся работа, мъникът ми расте здрав и щастлив, с мъжа ми се разбираме прекрасно (особено напоследък). Очертават се и бая поводи за празнуване този месец, та няма от какво да се оплача. Grinning

# 11
  • София
  • Мнения: 983
Определено не е моята година, макар че родих прекрасната си дъщеря и се радваме на добро здраве, всичко някак си е много сложно,трудно, извън всякакви срокове и желания. Чувствам се подтисната,ненужна и празна, изгубих си вътрешният мир и спокойствие,озлобих се,спрях да мечтая и започнах да се превръщам във всичко това,срещу което винаги съм се борила.
Възлагам големи надежди на 2017 г.! Или поне някак да се надигна от дупката пак ще е добре!

# 12
  • Мнения: 6 993
Добра година беше  Grinning
Не знам какво точно и беше доброто, ама нямам от какво да се оплача  Mr. Green
Видях Москва, сега ще видя и Нюрнберг другата седмица.
Детето се радва на градината и да чукна на дърво, почти не се разболява.
Работата си е по течението.
С мъжа ми се обичаме, разбираме се с родителите си...
За догодина нямам грандиозни планове newsm78

# 13
  • Мнения: X
Трудна, много трудна.
Огромни емоционални загуби, като на този фон големите материални придобивки изглеждат нищожни.

Последна редакция: ср, 07 дек 2016, 21:06 от Анонимен

# 14
  • София
  • Мнения: 4 328
с много труд посях доста нови неща тази година.
надявам се да пожъна плод през 2017 и занапред Grinning

Общи условия

Активация на акаунт