Априлски мами 2016 - Тема 6

  • 29 775
  • 740
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 1 256
Още не съм мислила за рожден ден. Иначе много искахме да го кръстим докато е още малък, но не можахме да се организираме. А и жената, която искахме да ни стане кръсница беше в напреднала бременност.

# 451
  • Karnobat
  • Мнения: 182
Добро утро момичета! Добре дошла Сианитааа!

Бързо оздравяване на болните! Тук от сутринта взе да прехвърча сняг! Така че ще се стой в къщи за пореден ден! Тези от вас,които дават АМ слагали ли сте повече мляко,за да стане по гъсто. Няколко нощи се буди от глад,пробвах с бисквита или с каша в млякото, но пак се буди гладен. Два вечерта слагам половин лъжичка допълнително и така е по спокоен.
Рожденият ден няма да е кой знае какво, има време за големи празници. Сега още нищо не разбира! За кръщенето сме решили да е като стане по голям и няма да се стресира ,толкова от свещеника. Да отидем тримата, заедно с кръстниците му в някой манастир!
Хубав,снежен ден

# 452
  • Мнения: 448
Аз и слагам бишкоти на плазмон в АМ. Обаче напоследък ми отказва да пие мляко и това почва да ме притеснява.Пробвам я обаче като и дам шишето и почва да реве да се опъва и незнам защо. Тя е на кухня и сутрин сега си яде(кус-кус, кис. Мляко с бисквити, попара),на обед си яде яденето, следобед десерта и веер супа. Но много ми се иска са и давам АМ, все пак си съдържа определени за възрастта витамини.

# 453
  • Мнения: 13 929
Маргарита, слагането на допълнителво мляко не е най-доброто решение. Пробвай да даваш по-калорични неща, напр.каши в късните хранения, има и течни.

# 454
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 294
Добро утро! Тук вали на парцали, няма вятър, но май отново ще си стоим вкъщи, че малката е с течащ нос отново. Ще помоля майка ми да дойде, за да изляза да напазаря и ще си играем вкъщи.
Вие излизате ли в снега с количката? Вчера беше доста кашаво, а тротоарите бяха дори и заледени..

# 455
  • Karnobat
  • Мнения: 182
Зная,че не е най добрият вариант. Допълнително е само при вечерното хранене. В 17:30 яде през ден каша с плод,но резултата е отново същия, затова прибягнах към този вариант.

# 456
  • Мнения: 1 504
Маргарита, слагането на допълнителво мляко не е най-доброто решение. Пробвай да даваш по-калорични неща, напр.каши в късните хранения, има и течни.
Подкрепям!

# 457
  • Владая
  • Мнения: 362
Добро снежно,ветровито,вледеняващо утро Laughing Laughing Laughing

Да кажа за храненето аз от както давам в 18-19 ч супа,Ива издържа до към 12-1ч без хранене,
засища я и спи що годе по спокойно.Нощта пие мляко и после чак на сутринта закуска.

За кръщенето мисля да е по натам,каката я кръстих на почти 3г и понесе стоически ритуала.
Първия РД ще го почетем в домашна обстановка,има време за партита и купони.

Ох,тази нощ беше тежка за мен,каката беше доста зле милата,успяхме да свалим Т,
но много и беше тежко на душицата ми.Спала съм от 3.30 до 7,защото ММ не чу алармата
за работа,та ставах да го будя и край със спането.

Днес сме затворници на дома,при нас е много лошо времето,таткото е на работа,
няма мърдане.

# 458
  • Мнения: 13 929
Моите деца също ядат в 17.30-18.00 ч каша с плод , после около 21-22 ч последно мляко дори по-малко от дневните дози и пак си издържат до 9 сутринта.

# 459
  • Мнения: 2 379
 Nature Snowman Nature Snowman Nature SnowmanВали прекрасен сняг, все още  Simple Smile Спокойно и без вятър, за съжаление покрай нас с количката изобщо не се минава, писна ми 50 % от времето да нося количката на ръце, за това го взимам с слинг шала. Като беше кишата количката вървеше, ама като се правих два часа на снегорин и така силно почна да скърца, че ме е страх да не остана без някое колело Wink Снощи ме е будил на час, час и 30, проби и следващия зъб и  му е криво.  Но за сметка на това сутрин винаги е ухилен като ряпа.
Добре, че е и такова времето,че успях да свърши някои неща в къщи, че с тези разходки по 100 часа навън за друго не оставаше време.
Преди празниците исках да ходим някъде на сняг Wink Сега спокойно мога да кажа на ММ, че ще спестим от зимен курорт и ще си го караме у дома Wink

# 460
  • Мнения: 262
Здравейте и от снежен Калофер, ние буквално сме затрупани  #Crazy Вчера имаше 3 часа без да вали сняг и след това като започна още не е спряло да вали...  #Crazy #Crazy #Crazy
Стоим си вкъщи и няма мърдане, дори на двора не може да излезем Sad
Никол сама се изправя и обикаля цялата кошара, усилено пълзи и то доста бързо, постоянно нещо приказва и  се е научила да викааа, ама много силно, чак баба й идва да проверява защо тормозя детето  Joy
Ние сме решили да правим РД и кръщене заедно, ама има още време..може и да размисля
Скрит текст:

# 461
  • Мнения: 43
Привет и от снежно Габрово И на нас вторият ни зъб напира вече и вечер е един плач и едно будене на половин час.Ние също сме затворени.Няма излизане с количката.Каката и тя е вкъщи.Не я пускам на градина заради грипа.Да не довлече нещо .
От четвъртък май го дават затопляне и ще я пускам

# 462
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 294
Моето диване яде каша към 17:30-18:30ч като обикновено изяжда към 200гр. След банята суче за заспиване и през нощта се буди като по часовник 4 пъти и отново суче, но по-скоро пак да се приспи и ме ползва за биберон (не иска биберони !  #Crazy)
Сутрин суче последно в 6-6 и нещо и се събужда 8-8и30. 1 час след събуждане яде закуска, но няколко лъжички и след около час й давам да суче и заспива...

# 463
  • Мнения: 3
Здравейте и от мен. Имам въпрос.Дава ли някой кисело мляко за вечеря, преди заспиване, с натрушени бисквити на хип? След това кърмите ли се...?

# 464
  • Мнения: 1 504
Моите никога не са имали залъгалки.
Не ги харесвам,имам и нагледен пример.
Кисело мляко не съм давала,пробвах с бисквитка в млякото-ефект няма,пак са си гладни вечер.Така е лесно няма.

Общи условия

Активация на акаунт