С вълшебства пълен е света - тупкат юлски сърчица!

  • 31 321
  • 736
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 746
Старата тема

Добре дошли,бъдещи мамчета, в нашата трета тема.
Името е предложено от  banditka_111

Имаме и фейс-група. Пишете ако желаете да ви добавим.
 preggoНашите термини
preggo

Скрит текст:
Съжалявам,ако съм изпуснала някой,пишете ми за да редактирам.
1 юли
mar4ety_  bouquet
 piron  bouquet
MorningSun bouquet
Galka8585 bouquet

2 юли
КаИна bouquet
bebka_8 bouquet
_Dessy_ bouquet

3 юли
mishi1 bouquet
Monnna bouquet
Маменцето bouquet
kamsss07 bouquet
pen bouquet

 4 юли
nelito0o_ bouquet

 5 юли
Манита bouquet
betelinka bouquet
milena_8710 bouquet

6 юли
RIGAN bouquet
sc0rpio bouquet
Cherryto bouquet

 7 юли
Reina de Heilo bouquet
mari:) bouquet
Malvinka99 bouquet
madlen4etooo bouquet

8 юли
denica_vasileva bouquet
beauty_ bouquet
+cveteto bouquet
celika bouquet
z.asenova bouquet
Майки bouquet
mi6inka_p bouquet

9 юли
dinguda bouquet
ohayo bouquet

10 юли
Sunshine_Sunshine bouquet
 11 юли
12 юли
13 юли
Estrella36 bouquet
iv_beauty bouquet
poli88 bouquet
ladygirl bouquet

14 юли
 15 юли
kici bouquet
Fran bouquet
София А. bouquet

16 юли
russalinna bouquet
17 юли
iva_83 bouquet
jelly-belly bouquet
banditka_111
m_velizarova bouquet

18 юли
Georgea bouquet
19 юли
Gentle Storm bouquet
20 юли
Anna93 bouquet
daniel80 bouquet
krisita bouquet

21 юли
данито83 bouquet
klleo bouquet
nelkata26 bouquet

 22 юли
Snej_83 bouquet
Estela bouquet
tezcan bouquet

23 юли
Poli_1771 bouquet
 24 юли
valena_GR bouquet
 25 юли
P@ssiflora bouquet
Ms. M bouquet
Persona Grata bouquet
Nelka93 bouquet

 26 юли
verano bouquet
GERRY_92 bouquet

 27 юли
 28 юли
29 юли
Mirelka_147 bouquet
Усмивка_66 bouquet

 30 юли
cvetence85 bouquet
Yyordanova_ bouquet

 31 юли
1 август
Victoria___ bouquet
[center


Разни четива


Последна редакция: пн, 02 яну 2017, 13:43 от Anna93

# 1
  • Мнения: 266
запис и от мен Simple Smile след обяд започнаха едни много неприятни болки в кръста. Направо съм като някоя бабичка  Laughing Laughing Laughing колкото и да се правя, че животът си тече както винаги, не е баш така

# 2
  • Мнения: 173
Ех,колко хубаво! Добре дошли момичета! Според Мечо Пух-Колкото повече,толкова повече. Радвам се,че има толкова много майки с 3 и повече деца. Героини!

# 3
  • Мнения: 178
Записвам сееее Wink
beauty_ Аз също съм - резус фактор, но за сега не са ми казвали да правя някакви изследвания.  Може би защото още не се водя на ЖК.

# 4
  • Мнения: 8
Записвам се и аз тук, със същите нещица:

Привет на всички! Включвам се и аз в темата, тъй като очакваме първото си бебче на 6.07.2017  Hug

Аз като цяло си стоя вкъщи за сега и пия Утрогестан+НоШпа, понеже прокървих някъде в шеста или седма седмица, заради отлепване на плодния сак.

За сега всичко върви добре. Бях на преглед на 7.12 - според ехографа 9с4д, а според последната менструация 9с6д. Има разминаване от 2 дни, но лекарката каза, че е нормално - 2.84см плодче  BlushЧовека си шаваше и общо взето беше много енергичен  Very Happy
Направиха ми изследвания - кръв, урина, секрет. Всичко ми е перфектно, с изключение на......гъбички #2gunfire.
Лекарката каза, че това се случвало при доста бременни и ми изписа едно кремче. Четох за гъбичките, пише че при тях има парене, сърбежи и болки във влагалището.. а аз нямам такива оплаквания newsm78, освен бялото течение. Надявам се бързо да изчезнат Crying or Very sad

Относно пътуването по празниците - предпочетохме да ги отложим, за да осигурим максимално спокойствие на бебока  Peace

# 5
  • Мнения: 291
Здравейте,запис и от мен в новата тема.Добре дошли на всички нови момичета и успех до края Hug

# 6
  • Мнения: 7 987
scOrpio, когато аз имах гъбички, единственото ми оплакване беше нещо като течение, само че беше нещо по-скоро кремообразно и се появяваше май само след овулация.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 110
Гъбичките може да не са придружени от сърбеж и болка. Аз с предната си бременност имах и сега мисля че пак имам, ще  на прегледа във вторник.

# 8
  • Мнения: 852
Здравейте,майчета!Минах на прегледа най-накрая.Много бях притеснена,защото днес напрежението в гърдите ми се беше изпарило,а и за разлика от предната бременност въобще не  повръщам,само ми се гади нечовешки  Rolling Eyes
 Да докладвам - ембриончето ни си има пусиращо  сърчице,вече е  голямо ЦЕЛИ 6 мм Laughing Вървим с  около 1 седмица закъснение,така че според ехографа днес съм 7+0 г.с. Сакчето пак си е деформирано,но док ме успокои,че имало много хубаво жълтъчно мехурче, което било много добре, а закъснението не е притеснително.Вече можем да си поемем малко въздух с таткото и изчезваме на почивка с малката през уикенда.Не мисля да спирам да пътувам ,докато се чувствам добре.
Изписахами  витамини Прегнакеър ориджинъл.Имате ли някакви отзиви за тях?
Добре дошли на новите мами!

# 9
  • Мнения: 7 987
Аз по принцип не харесвам никакви витамини. Пия само фолиева киселина, защото съм убедена в нуждата да се пие.

# 10
  • Мнения: 295
Здравейте да се запиша и аз в новата тема. За съжаление се записвам от патологията защото повръщането стана неконтролируемо и трябва да  ме налеят с течности.
Добре дошли на всички нови и до финал .
Браво и за хубавите новини които споделяте.
За БХС аз първия път не правих сега също смятам да пропусна. Тази статистика и на мен не ми вдъхва доверие така че ще разчитам на ФМ.
Лека вечер на всички

# 11
  • Мнения: 1 782
Пльос и от мен в новата темичка Simple Smile Дай Боже да ни е късметлийска  Peace Praynig bouquet

Дано Света Анна бди над нас, бебенцата и семействата ни !

Лелелееее нови мамчета, добре сте дошли  bouquet
Лека и успешна бременност на всички  Hug

За урината, аз ходих сутринта гладна, жадна - дадох и кръв, и урина.
Искам да ви кажа, че беше пълна с Утрогестан, направо ме беше срам да я дам Sad

За резус - фактора , и аз съм минус, група 0.
Другата седмица пускам изследване за анти-тела.
Това се прави задължително няколко пъти през бременността.

beauty_, честит имен ден - да си здрава и щастлива Simple Smile
Какво е Кумбс ?  newsm78

# 12
  • Мнения: 335
Благодаря за новата тема  Heart Eyes
Добре дошли на новите бъдещи мами, леко бременеене на всички и дай Боже темата ни е лека и пълна с добри новини  Hug
Bebka,  точно за това щях да питам
И аз си слагам Утрогестан вагинално, предстоят ми изследвания, как да дам урина при условие, че ще има остатъци от него, не знам и ми е странно, но май няма друг начин newsm78
Ще повлияе ли на изследванията, има ли начин да се избегне ?
 

# 13
  • Мнения: 2
Здравейте и от мен. Термин 10.07.2017. Името на темата е страхотно, света наистина е пълен с вълшебства. И на мен Бог прати вълшебство - с две напълно запушени тръби се оказах бременна три месеца преди планувана ин витро процедура Simple Smile.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 746
TanStoy, Добре дошла  bouquet bouquet bouquet! Желая ти успешен финал! Наистина чудо,много хубаво чудо!

Monnna, мисля че няма проблеми.

Да се отчета и тук от вчерашният преглед. Растеч с пълна сила,вече си отговаряме на 8+2 г.с.,с 168 удара в минута иии цели 17мм. Много съм щастлива! Желая и на вас само щастливи мигове!
Сега се колебая дали да ходя още веднъж (така или иначе имам вторичен преглед) или направо на 4ти януари за ЖК,док.ми каза,че може направо на 4ти. Тогава ще правим и изследванията.

Хубав ден на всички!

Общи условия

Активация на акаунт