Случи ми се нещо странно XV

  • 171 698
  • 768
  •   1
Отговори
# 690
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Harleen, малко ми е гадно, но ще питам. Има ли вероятност този човек, чийто парфюм усещаш да не е вече сред живите? Дано да си е жив и здрав човека, но това ми идва на ум. Оффф, сори ако въпроса ми те е наранил

Не, не, не мисля, че има такава вероятност, то вярно, че не подържаме връзка, ама все някой от общите ни приятели щеше да е казал нещо предполагам.
Иначе, не се притеснявай за въпроса, като започна да се случва, веднага му проверих фейсбука, но той пък е от хората, които почти никога не го ползват, та не е от кой знае каква помощ, но същите мисли ми минаха.
Просто ми е интересно, защото въпреки кратка, за мен беше много силна връзка с този човек

# 691
  • Мнения: 1 153
http://www.obekti.bg/misterii/zashcho-vizhdame-duhove-stryaskash … obyasnenie?page=1

Ето едно обяснение, защо виждаме призраци.

# 692
  • Мнения: 11 381

mozila, радвам се че всичко се е подредило  Hug

# 693
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Благодаря ти Дорисче!

# 694
  • Countryside
  • Мнения: 11 632
Отскоро и аз усещам от време на време силна миризма на цигари. Не пушим, не е от вентилацията, на терасата или покрай абсорбатора(евентуално съсед). И само аз усещам миризмата, ММ не. Доста е силна, все едно някой пуши в стаята, буквално срещу мен. Дали е свързано с починал човек?  Мисля си че е татко, даже съм сигурна. Винаги като ходя при мама разливаме нещо на масата, даже по няколко пъти, а принципно не се случва. Доколкото знам да разлееш нещо на масата, значи че починалият много иска да е при нас  Confused
Много ми е мъчно за него, даже още не мога да повярвам напълно че го няма, а минаха 3г вече  Confused
Липсваш ми тате  Cry

# 695
  • Sofia
  • Мнения: 26 422
Щом е пушил,палете му по цигара на терасата например/сама да си догори/,ако не можете често да ходите на гроба му...тежко е,особено,ако е бил гриживен и любящ родител Sad и моя татко преди 10год си отиде от нас,всеки ден го мисля и си поплаквам доста често  Cry Светла им памет !

# 696
  • Мнения: 3 133
Телевизорът ни се включва сам многократно. няколко месеца затишие и после пак така. Изключваме го след няколко секунди се включва и така половин час поне. Накрая уж спре, и през нощта вземе че се включи сам. После нколко месеца затишие и пак се повтаря историята. Има ли някой идея какво не му е наред на тоя телевизор?

# 697
  • Мнения: 3 731
да и моя прави така, от новите плоските е нали, сработвало дистанционното, разучих,,че не съм само аз, беше страшно както спя и хоп започва да пее или си сменя каналите сам, за това сега го изключвам от тока

# 698
  • Варна
  • Мнения: 25 261
Не е задължително да е от плоските. Преди 17-18 години на един познат телевизорчето (14" от старите) сменяше само каналите, включваше се, изключваше се и от време на време на черен екран вървяха разговорите на таксиджиите долу по булеварда Mr. Green

# 699
  • Мнения: X
Това ми е любимо. При нас домофона понякога лови сигнал от таксиджиите, понякога на линейките...Прибираш се вечер към входа и се чува какво се говори в ефира на някоя таксиметрова компания.

Последна редакция: чт, 29 юни 2017, 14:38 от Анонимен

# 700
  • Мнения: 3 731
весело е много:)

# 701
  • Countryside
  • Мнения: 11 632
Щом е пушил,палете му по цигара на терасата например/сама да си догори/,ако не можете често да ходите на гроба му...тежко е,особено,ако е бил гриживен и любящ родител Sad и моя татко преди 10год си отиде от нас,всеки ден го мисля и си поплаквам доста често  Cry Светла им памет !
Светла им памет, Доли! Ами като не пушим с ММ, с паленето на цигари е доста сложно, то и свещ не можеш да запалиш у нас, едно търсене на запалки пада. Не мога да ходя на гроба, живея в друг град вече 15г и много рядко ходя. Мама винаги му пали цигара на гроба. Confused

# 702
  • Мнения: 318
Последното странно нещо, което ми се случи беше сън. Не знам къде съм, студено и мъгливо е и бях пред някаква стара запусната сграда с два кръгли фонтана в редица пред сградата. Беше много тягостно. Няколко месеца след като го сънувах попаднах на сайт със стари снимки (гледах стари кадри на замръзналото Черно море и хора, разхождащи се по леда) и докато разглеждах снимките попаднах на сградата, която сънувах. Оказа се, че е в София - Ботаническа градина. Дори не знаех, че в София има ботаническа градина  Mr. Green Обадих се на майка ми да я попитам дали не са ме водили като дете там, каза, че не са. Та ето я въпросната сграда:
Скрит текст:
На снимката се вижда един фонтан и ми е чудно дали има  още един след него  Crazy

# 703
  • София
  • Мнения: 7 673
Много прилича да има два фонтана.  Wink
Скрит текст:
Скрит текст:

Последна редакция: сб, 01 юли 2017, 01:33 от *Ирина*

# 704
  • В.Търново
  • Мнения: 6 689
Какво за тези фонтани????

Общи условия

Активация на акаунт