Организация за защита на животните Варна

  • 1 845
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 94
Може ли адреса на действаща такава във Варна, която да върши работа.

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
   Зависи за какво става въпрос. Повечето организации в България са съставени изцяло от доброволци и могат да помогнат със съвет и напътствия, но не и с практическа дейност.

   Просто по начина, по който е зададен въпроса ти, съдя, че вероятно искаш някой да поеме грижите за ранено / бездомно животно, но "системата" просто не работи така. Peace

# 2
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
За какво иде реч?!

Ето ти няколко организации на доброволци и група:

# 3
  • Мнения: 94
  Зависи за какво става въпрос. Повечето организации в България са съставени изцяло от доброволци и могат да помогнат със съвет и напътствия, но не и с практическа дейност.

   Просто по начина, по който е зададен въпроса ти, съдя, че вероятно искаш някой да поеме грижите за ранено / бездомно животно, но "системата" просто не работи така. Peace
Ами станах свидетел как един охранител риташе котките със сила  в един обект

 в един обект. И се чудех как да им помогна Sad

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
   Е, като стана свидетел, нищо ли не каза, нищо ли не направи на момента? Не се ли разкрещя по изрода поне? newsm78

# 5
  • Мнения: 94
Ами незнаех какво да направя...Скарахме му се Sad.... Той ми е и малко познат и не исках а му навредят Simple Smile Но сега след време виждам, че съм бъркала в преценката си за него Sad

# 6
  • Варна
  • Мнения: 10 493
При тази ситуация ти трябва Зоополиция по скоро.Не знам как биха ти помогнали от организациите при положение,че повечето от тях са млади момичета.

# 7
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
При тази ситуация ти трябва Зоополиция по скоро.Не знам как биха ти помогнали от организациите при положение,че повечето от тях са млади момичета.
Има доста опитни жени в организациите. Пускат се жалби до прокуратура, полиция, но се искат свидетели. Масово разпространяване на случката по Фб, телевизии. Зоополицията, ако е общинска...забравете да върши работа. Ще отбиват номера като Екоравновесие и общинските приюти ooooh!

# 8
  • Варна
  • Мнения: 10 493
При тази ситуация ти трябва Зоополиция по скоро.Не знам как биха ти помогнали от организациите при положение,че повечето от тях са млади момичета.
Има доста опитни жени в организациите. Пускат се жалби до прокуратура, полиция, но се искат свидетели. Масово разпространяване на случката по Фб, телевизии. Зоополицията, ако е общинска...забравете да върши работа. Ще отбиват номера като Екоравновесие и общинските приюти ooooh!

Да в последствие могат да помогнат,но едва ли биха могли да отидат на място и да сплашат бабаита,ако това има предвид авторката.

Общи условия

Активация на акаунт