Съпруги на военнослужещи - 21

  • 50 689
  • 750
  •   1
Отговори
# 615
  • Пловдив
  • Мнения: 281
Трикси мерси за инфото, сега вече съм спокич.  Simple Smile
Дундииии лесно ти е на теб вече с нормалното време  Grinning Ако помъкна и кана, ММ ще ме разстреля, и без това пътуваме като цигани натоварени.
Сети ритуал в такива условия нема как да стане Simple Smile  Пак е по добре от нищо Simple Smile
Като помня какъв го ядох на Фрегата с измитата вода в ресторанта....

# 616
  • Мнения: 2 412
Добро утро!
Пак аз най-ранобудна Wink

Сипвам ви кафенцето.
Сети, дреболия ли - побърках се от притеснение. Нали изостана заради бригадата и колегите му завършиха миналата година. Както и да е - мина и това. За съжаление да се притеснявам постоянно е нормалното ми състояние в последно време - за всичко. Надявам се да мине този период и да се оправят нещата.
Днес ще готвя и ще се разкрасявам. Оф, утре пак на работа comp03 Имам нужда от дълга почивка, но явно ще е в друг живот.
Във връзка с почивките и кафето - винаги си нося пакетчета и го правя с вода от чешмата. Но аз не мога да чакам - стана ли и трябва да си изпия кафето. Блудкаво е, но все е нещо. После си вземам от бара. Кой ще се занимава с такава кукувица като мен Wink
Лек ден и много  Hug Hug Hug

# 617
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Лейди, не очаквай прелитащите за инфо да седнат да споделят лични неща. Те влизат за конкретна информация, голяма част от която я има на сайта и по назад в темите. Нооо изисква време и усилие да потърсиш и да почетеш. Както и да е, мразя това време на годината в темата. Ще го пропусна отново в частта с писането. Гушкам ви! Hug

# 618
  • Мнения: 964
Здравейте момичета.Все се каня да пиша ама все няма врене,признавам си виновна.За картите пак сме на Сарафово отново от 11 -21 харесва си ни.Фей това с коалата ме разби,аз пък искам да отида някъде и да викам да чупя та дано ми олекне.Все проблеми и все неприятности.На новодомците,желая много любов и разбирателство.На всички момичета който имаха поводи да почерпят,преди всичко им желая здраве,топлина и много разбирателство.При мен нищо ново,ежедневие което ми идва в повечко.Сега и дребното е болно и мрънчи,абе все нещо да има.Сети аз миналото лято взех подобна количка за морето е не ми беше удобна за бутане аз не че я бутах много.Ния не изяви голямо желание да се вози.Сега да попитам нещо,има ли възможност вместо една стая с 3 легла да се вземат 2 стай.Като почиващите са 4 членно семейство.Миналата година им бяха дали стая с 3 легла и е много тясна за 4 човека,макар че едното дете е на 2 годинки.

# 619
  • София
  • Мнения: 8 375
Привет красавици. И аз съм от ранобудните, но чак сега сядам да си изпия кафето.

ДАФИНОВО ЛИСТЕНЦЕ, Поздравления!!! Предай на Тони пожеланията ми за късмет и успех в намирането на работа. Започва нов етап от живота на момчето ти. Разбирам те, че за всичко се притесняваш. Та коя от нас не е като теб? Детето кихнало, вдигнало Т, обелило коляно, тръгнало само на училище, влюбило се...Следват още срещи и раздели, женитба, внучета и пак отначало...като в една руска песен. И така, докато очите ни гледат... Гушкам те, миличка Hug

ФЕЙщице, изпълнявай командата! Никой не те кара да отговаряш като не искаш. За тази работа си имаме момичета, които винаги са готови да помогнат. Като например Дунди Mr. Green

ЛЕЙДИ, я разкажи за "измитата вода в ресторанта". Сигурно ще е нещо смешно. Simple Smile  

СЕТИ_БЕТИ, визуализирай, че си някъде на екзотична почивка, но ти не обичаш топлото. Тогава си мисли за Северния полюс, среща с ескимоси и бели мечки. newsm78само не знам ти ли ще отидеш там, или те ще дойдат тук...все пак внимавай какво си пожелаваш. Помисли за Кативита, която хич не си пада по студеното Simple Smile

ДИМИТРОВА, теб днес са те оставили май да поспиш до обяд...

ДУНДИ, днес развързвам торбата с прегръдките и всичките са за теб Hug Hug Hug

Отивам да си нагледам манджите, че да не ми присъдите приза Първа Загори тенджера на военното блокче.

Готвя супичка и пълнени чушки по желание на внучетата.

ПП Радинке, радвам се, че се появи.  Simple Smile

# 620
  • Мнения: 1 855
Радинка, не е проблем да се взимат 2 стаи за 4 човека, но се съмнявам на това разпределение да има две карти в една и съща смяна , а и комисията от в.ф. да ги даде и двете на един човек.  Това може да стане на свободната продажба.

# 621
  • Пловдив
  • Мнения: 281
Фей  Hug
Аз да се похвало-оплача Sad Снощи си боядисах косата,вече съм с тъмно кестеняво с червен оттенък,очаквах да е черно с червено,но уви не ми се получи,пак бивам горе-долу.  4470
Фло кафето на закуска беше....гореща леееко мътна вода  Shocked 1739103 преварка! Но пълно щастие няма,поне всичко друго беше супер Simple Smile
Сега да ви разсмея Simple Smile Звъни ми телефона, една приятелка-
-Денито искаш ли да ходим на екскурзия?
-Амииии добре,ама чакай да питам мама!  Joy
-Майкее може ли да ида на екскурзия? - Може бе майче,ама сега ли се сети да ме питаш след 29 години?  Joy
Та така,който има деца пита дали може да излезе или да отиде на почивка.
Аз си чакам превоза до Пловдив, с ММ пак сме ергени довечера.

# 622
  • Мнения: 1 605
Ехооо,тук съм Laughing
Фло,чак до обяд не поспах,ноо до 9 доволно - после посготвих малко на Вики супичка,на кака оризче а на тати пържени кюфтенца и сега се чудя каква следобедна закуска да направя на дребните.
Днес имах много планове,нооо времето отново ми ги провали,от сутринта вали
 Hug на всички
П.П. Фей,не ни изоставяй заради прелитащите само с въпроси,игнорирай ги и си говори с нас

# 623
  • Мнения: 3 046
Flo, какво се гъбаркаш с Дунди?  Mr. Green хахх, много ме развесели!  И как ще си загори тенджера, като си най-печената  Crazy аз да си призная, че може да имам вина за снега, който валя днес над София. ММ прави едни неща на открито, т.е. по цял ден почти е ангажиран и аз тайно си мечтаех днес да е лошо времето, че да не може да работи и да е с нас...та така, дано Кативита не се сърди, ама все пак днес е неделя и повечето хора почиват и не им се налага да излизат.
Ех, Лейди се похвали, че ще е сама с нейното момче, Димитрова, че е сготвила 3 манджи.... Направо ви завидях, нито имам на кой да оставя малкото, нито мога с него да сготвя нещо. Е, някоя леща мога, ама... Пак успявам да си открадна време за мен, така че няма да се оплаквам.
Чакате ли Откраднат живот? Ами Капките? Аз и двете с нетърпение Crazy

# 624
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
Дафиново листче, попътен вятър на момчето ти!

И ние тази година заявихме карта - първата смяна на юли в Сарафово. Дано да ни огрее Mr. Green

Момичета, кратка съм, че в такъв филм се вкарах... Малката ми се е опъпчила като за световно, къртим в апартамента, че искаме да си го направим, както ни харесва,мм утре е на работа и него стягам...Абе ако някой знае начин денонощието да се увеличи поне със 100%, моля да го сподели с мен Simple Smile
 Hug  на всички ви и при първа възможност ще ви навестя пак Heart Eyes

# 625
  • София
  • Мнения: 8 375
Не мога да заспя спокойно, докато не ви нагледам, да придърпам някое отметнато одеалце, да завия някое отвито краче. Правя го по съвместителство, докато на Фейщицата ѝ мине, после ще ѝ сдам лентата ДЕЖУРЕН и "службата" дневален  Mr. Green

МЪНИЧЕ миличко, няма шанс да се увеличи денонощието. Не се напрягайте много, изразходвайте силите си по-икономично, та да стигнете до финала. Вие предполагам все още живеете в старото си жилище и ремонтирате новото. Съчувствам ви, никак не е лесно. Като го докарате до миене на врати, прозорци и шкафове, свирни, да дойдем на помощ. Още нещо което мога да правя, е да лепя тапети. Едно врене много си помагахме. Който от колегите получеше жилище, веднага се събирахме всичките приятели и за 7 - 8 дни, най-много десетина, всичко беше отремонтирано, мебелите сглобени и наредени по местата. Помагахме си и при ремонти-едни лепят тапети, други боядисват с блажна боя, после задружно миехме прозорци. И пеехме, и се смеехме, весело беше. Сега мисля, че не е така. Веднъж, ремонта у нас приключи, седнахме с "помагачите" да се почерпим. Едни от съседите бяха дошли с 3 годишната си дъщеричка. Изчезна хлапето по едно време, глас не му се чува. И какво да видим? Взела едно червило и рисува ли, рисува по новите тапети. Добре, че се беше ограничила само върху едно платно. Отидоха си гостите, сменихме тапета. Хубаво, че имахме в излишък.

СЕТИ_БЕТИ, не се гъбаркам с Дунди. Wink Нея от известно време я вее вятърът на промяната. Стана нов човек-мила, любезна, отзивчива. Mr. Green Даже изпреварва Кативита. Ама то с каквито се събереш, такъв ставаш и ти. Та и Дунди се промени, откакто се събра с нас... rotfImao Само се питам newsm78 до кога ли ще издържи Joy Така значи, този сняг ти ни го докара с твоите невероятни възможности да визуализираш нещата. Момчето ти поне остана ли си у дома? Иначе жалко за напъните ти...

ДИМИТРОВА, зарежи някъде. Направо си е лукс да спиш до 9 часа. Направи на децата кекс, плодова пита, грис с мляко, цедено кисело мляко с плодове, бисквитена тортичка, плодова салата, кисел. chef

КАТИВИТА, имаш сериозна конкуренция в даването на бързи отговори. hahaha Joy Е, все пак ти си оставаш kativita.com Simple Smile Да не се откажеш, ей.

ЛЕЙДИиии, сега разбрах за какво иде реч. Дълго кафе, трета цедка Wink

Хайде да спим, че утре в 7.30 вече ще ме гледат със зяпнала уста.
Вие сте завити, сега да си нагледам внучката, щерката и гаджето и гася ламБите. Лека нощ, милички.





 

# 626
  • Пловдив
  • Мнения: 9 709
Някой май ме споменава. Ей, ще ме засърбят пръстите и да видите тогава.  Mr. Green
За сега съм Омммммммм.

Хайде добро утро. На нас снегът ни се размина.  newsm44 И дъждът се изваля през нощта, и слънцето се показва. Абе друго си е. Замирисва на пролет.



мъниче, като си представя само прахоляка от къртенето и  doh Обаче така се прави най-добре - изкъртваш всичко до гола стена и си го правиш по твой вкус от ... до. В нашия вход през последните години така оправиха поне 3 апартамента. Новите собственици изхвърлиха всичко. И аз си мечтая някой ден да сложа една фуния от 7ия етаж и да хвърлям, да хвърлям. Ама няма да е скоро.
А малката да не я е пипнала баба шарка? Пак има много болни дечица по градините.

Отивам да си сипя кафе, че такава умора ме е налегнала. Понеделник сутрин е, а аз съм като парцал.

# 627
  • Мнения: 1 605
Добро утрооо,Дунди внесе пролетно настроение и моите кокиченца са се показали,но още не са цъфнали
 Hug вииии

# 628
  • Варна
  • Мнения: 383
Момичета имам нужда от вашата положителна енергия и от силно стиснати палци.После ще вляза да ви обесня.

# 629
  • Мнения: 1 605
Джули имаш ги Hug

Общи условия

Активация на акаунт