Филм на 2016-та

  • 17 024
  • 138
  •   1
Отговори
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Наградният сезон е на прага ни, Коледа се изниза и вече е време да подновим форумната традиция и за четвърти пореден път да определим филма на годината според потребителите на БГ-Мамма.

Правилата: в тази тема всеки номинира по пет заглавия- лични фаворити за годината (филмът трябва да е имал премиера през 2016-та). Всяка номинация се брои за един глас. Десетте, събрали най-много гласове, отиват на гласуване чрез анкета в отделна тема. Времето за номинации е един месец, броено от днес. Повечето от големите оскарови фаворити ще се появят следколедно по тракерите, та сме улеснени допълнително.

Миналогодишната номинационна тема за тези, които имат въпроси

Приятно номиниране и успех на най-добрия филм!  bouquet

Последна редакция: вт, 27 дек 2016, 13:41 от Лимонадената Джо

# 1
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Единствената ми за момента номинация е за Nocturnal Animals, който определено е филмовият ми фаворит за тази година. Останалите 4 ще мисля по-нататък.

# 2
  • Мнения: 19 057
Като се замисля към момента са

The Jungle Book
Zootopia

(Нещо се бавят скрийнърите тая година)

# 3
  • София
  • Мнения: 23 124
Aз гласувам за Аllied
Скрит текст:
. Това беше най - хубавият филм, който съм гледала през 2016 г.

# 4
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 504
Щом се появи тази тема, значи е време да пусна и другата - за филмовите малини за 2016. Sunglasses
...и го направих.

А засега моите заглавия - не са 5 и ще допълвам със сигурност / а може и да сменя някое:

Manchester by the Sea
Birth of a Nation
Sully

Последна редакция: вт, 27 дек 2016, 14:33 от мячик

# 5
  • Мнения: 2 498
Единствената ми за момента номинация е за Nocturnal Animals, който определено е филмовият ми фаворит за тази година. Останалите 4 ще мисля по-нататък.
+ 1 . Филмът много, много ми хареса. Дано вземе и Оскар, и Джейк, и Ейми бяха супер.

# 6
  • София
  • Мнения: 23 124
Единствената ми за момента номинация е за Nocturnal Animals, който определено е филмовият ми фаворит за тази година. Останалите 4 ще мисля по-нататък.
+ 1 . Филмът много, много ми хареса. Дано вземе и Оскар, и Джейк, и Ейми бяха супер.

Освен в кината има ли къде да се гледа?

# 7
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Единствената ми за момента номинация е за Nocturnal Animals, който определено е филмовият ми фаворит за тази година. Останалите 4 ще мисля по-нататък.
+ 1 . Филмът много, много ми хареса. Дано вземе и Оскар, и Джейк, и Ейми бяха супер.
Това да броя ли за номинация?

# 8
  • Мнения: 4 033
Train to Busan
Deadpool

# 9
  • София
  • Мнения: 23 124
Добавям "Момичето от влака".

# 10
  • Мнения: 2 498
Единствената ми за момента номинация е за Nocturnal Animals, който определено е филмовият ми фаворит за тази година. Останалите 4 ще мисля по-нататък.
+ 1 . Филмът много, много ми хареса. Дано вземе и Оскар, и Джейк, и Ейми бяха супер.
Това да броя ли за номинация?
Брой, а филмът го има и в Замунда

# 11
  • Мнения: 1 283
Добавям "Момичето от влака".
Чакам да излезе с хубаво качество, за да разбера дали не е прехвален!
Иначе нямам номинация, новите филми не струват като цяло!  bowuu

# 12
  • София
  • Мнения: 23 124
Добавям "Момичето от влака".
Чакам да излезе с хубаво качество, за да разбера дали не е прехвален!
Иначе нямам номинация, новите филми не струват като цяло!  bowuu

На мен много ми хареса, но може би, защото не съм чела книгата, не знам.  Simple Smile

# 13
  • София
  • Мнения: 27 356
 bouquet

Джой, докога е крайния срок за гласуване?

Записвам се с две номинации:


Arrival
Rogue One: A Star Wars Story

# 14
  • София
  • Мнения: 1 447
Deadpool
Счетоводителят

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт