Кое име бихте избрали?

  • 9 730
  • 94
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 130
Оооо Валерия  Heart Eyes

# 61
  • Мнения: 14 639
Йоана и Теодора.

# 62
  • Мнения: 493
Като толкова се чудите може да е Йоана-Елена, или Елена-Йоана. 😊😃😃😜 А аз съм 100% за Йоана.

# 63
  • Варна
  • Мнения: 4 933
Цитат
Вземи го трудно, но избери Йоана!  Laughing Иначе след години "бабо Ленче" звучи по-благо  35 П.П. Шегувам се - и двете имена са прекрасни Smile И все пак... Йоана!  Very Happy

Към баба ми, която се казва Елена и чието име нося не се обръшат така, а какво остава за мен или познатите ми с това име, която всъщност е само една.
Дори и 2 годишният ми син може да казва много сладко Ели и обръщението много ми харесва. Аз лично си нося с гордост името, харесвам си го и никога не са се обръщали към мен със странни умалителни.
Някой засегна и темата с чужденците като и с тях нямам проблем, а имам доста контакт. Освен други познати и срещи по стечение на обстоятелствата, голяма част от родословието живеят в чужбина като братовчеди, които са родени там и не знаят български.

Ако не бях пристрастна към името щях да гласувам за Ивета. Теодора и Йоана не харесвам и никога не съм. Йоана не е лошо име, но с обръщението "Йони", което имаха към съученички съм го намразила. 

# 64
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 676
Между Елена и Йоана бих избрала Елена  Peace

# 65
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
От посочените, избирам Йоана. Много е нежно, даже го обмислях като вариант за дъщеря ми.

# 66
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
От изброените в първия пост: Елена.
Помисли си пак и за Валерия  Wink

# 67
  • На ръба на нервната криза
  • Мнения: 224
От изброените в първия пост: Елена.
Помисли си пак и за Валерия  Wink

Ами мисля си често за него, страшно ми харесва как звучи, по-рядко срещано е от Елена и Йоана, а и галеното Валя ми звучи много сладко. Но от година насам имам в обкръжението си страшно антипатична жена с това име и не ми се иска да кръщавам така дъщеря си... А и ММ каза, че сигурно докато стане на 10 ще казва Варелия /като барелина  Laughing / и това също ме отказва...

# 68
  • Мнения: 5 259
Наистина асоциацията с конкретен човек може много силно да повлияе.
За мен това беше сред основните критерии. Не просто да нямам неприятен човен в обкръжението си с това име, но и да имам поне един много приятен  Laughing Ако са повече, още по-добре.
И всъщност се огледах как се казват най-приятните хора, които познавам.

# 69
  • Мнения: 8 904
От изброените в първия пост: Елена.
Помисли си пак и за Валерия  Wink

Ами мисля си често за него, страшно ми харесва как звучи, по-рядко срещано е от Елена и Йоана, а и галеното Валя ми звучи много сладко. Но от година насам имам в обкръжението си страшно антипатична жена с това име и не ми се иска да кръщавам така дъщеря си... А и ММ каза, че сигурно докато стане на 10 ще казва Варелия /като барелина  Laughing / и това също ме отказва...
Не знам каква е закачката с Валерия, много хубаво име е, но щом Валя ти харесва много, мислила ли си за Валентина?

# 70
  • Мнения: 5
Гласувах за Елена!

# 71
  • На ръба на нервната криза
  • Мнения: 224
Блу, Валентина не ми харесва изобщо   Sad

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 14 074
Ако Валерия се включва в надпреварата аз гласувам за него  Peace

# 73
  • Варна
  • Мнения: 2 264
Валерия е много хубаво име.Чувала съм и едно по-странно - Валена, също ѝ казват Валя.

# 74
  • На ръба на нервната криза
  • Мнения: 224
Валерия е много хубаво име.Чувала съм и едно по-странно - Валена, също ѝ казват Валя.

Валена никак не звучи лошо в интерес на истината, но тъй като категорично отказах да кръщавам детето на бабата и дядото, сега съм длъжна поне да се съобразя с желанието им името да е по-традиционно.

Общи условия

Активация на акаунт