Перилни препарати и омекотители – 44

  • 71 206
  • 736
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 2 742
Ей т'ва Бинго  Laughing Изпуснах му промоцията в ДМ края на декенмври. Сега гледам на редовна цена е почти колкото промоционалния Персил. Но щом толкова го хвалите, ще взема да го пробвам за по-непретенциозните дрехи. Прах да взема, нали?

# 586
  • Мнения: 5 207
Чакай да го намалят. Абсурд е да се дават 6 лв. за Бинго.

# 587
  • Мнения: 2 742
Чакай да го намалят. Абсурд е да се дават 6 лв. за Бинго.

Гес, докато се сетят да го намалят, ще ми замине Персила, та и него ще чакам на прИмоция  Laughing

Това в кръга на шегата, ще почакам една -две седмици. Може пък някоя верига да ни прочете   Wink Sunglasses
А да попитам Дидка и Вики- кой от двата за цветно ползвате и от кой сте по-доволни? Аз писах преди време, че гои бях загледала, но не открих разлика, освен аромата.

# 588
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 809
Аз досега ползвах Бинго стари найт, но нали в Кауфланд имаше при намалените стоки за 2 лв. и взех мисля този: https://www.google.bg/search?q=%D0%BF%D1%80%D0%B0%D1%85+%D0%B7%D … rc=JNcrCB7lVXJFSM:, ама не съм на 100% сигурна, като се прибера пак ще го погледна. Предстои ми да го отворя.

Аз също съм на мнението на Гес, че трябва да се вземе на промоция. Аз досега не съм го купувала на редовна цена.  Peace

# 589
  • Мнения: 949
Помоооощ! Мъжа ми ще ме обеси! Боядисах една бяло с черно блуза плетиво в розово! Как да я оправя? Не е вълна, пише памук. Имам прахче на Хейтмън, но дали няма да се прецака материята? Ще си блъсна главата някъде

# 590
  • Мнения: 68 646
Сигурно черното е пуснало, багрилото е такова червеникаво за черния цвят.
Съвет не се наемам да давам, защото не съм толкова запозната....та да не дойде ТМ и мен да беси Mr. Green

# 591
  • Мнения: 949
Сигурно черното е пуснало, багрилото е такова червеникаво за черния цвят.
Съвет не се наемам да давам, защото не съм толкова запозната....та да не дойде ТМ и мен да беси Mr. Green

Смей се Тета, аз го накарах да я купи тая тъпа блуза, яд ме е. Май ще я пусна с прах за бяло и две кърпички,аман вече!

# 592
  • Мнения: 68 646
Споко, някой ще се включи от по-опитните и ще даде акъл. Hug

Може да кажеш на ТМ довечера - Мило, купих ти нова блуза и хоп...вадиш черно-розовата Mr. Green

# 593
  • Мнения: 2 742
Скрит текст:
Споко, някой ще се включи от по-опитните и ще даде акъл. Hug

Може да кажеш на ТМ довечера - Мило, купих ти нова блуза и хоп...вадиш черно-розовата Mr. Green

 hahaha Joy hahaha Joy hahaha

На чужд гръб и 100 тояги са малко  Laughing

# 594
  • Мнения: 949
Или по-скоро "Мило, ти нали и без това не харесваш тази пералня? Тя нещо се издънила и оцветила блузата, да вземем да купим нова, която няма да се дъни!" Grinning

# 595
  • Мнения: 68 646
Случват се такива работи. Не е болка за умиране, важното е здраве и лИбов да има, другото са бошлав работи, както е казал Бай ви Ганя Grinning

# 596
  • Мнения: 35
Здравейте, момичета! Искам да попитам какво ви е мнението за лидълския прах за цветно пране, Формил?

# 597
  • Мнения: 5 207
Моето е положително.

# 598
  • Мнения: 7 046
Добри ли са лидълските цветоулавящи кърпички?

# 599
  • Сливен
  • Мнения: 4 052
Да

Общи условия

Активация на акаунт