2. Мнения за "Оазис строй" Пловдив - Оазис1-8

  • 183 066
  • 1 021
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 13
Така е, и на мен ми казаха от офиса, че Оазис 9 ще е зад Хаджията и щял да бъде най-големият от до сега строените.

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 33
Няма толкова много място за да е най-големият от всички. Малкото триъгълно парче земя точно зад бензиностанцията миналата пролет го обработваха с трактор, което ме навежда на мисълта, че е друга собственост, и че ако ще се прави нещо на останалото място, няма да е толкова грамадно. Все още се надявам да стане парк или поне надземен паркинг Simple Smile

# 62
  • Мнения: 37
Няма толкова много място за да е най-големият от всички. Малкото триъгълно парче земя точно зад бензиностанцията миналата пролет го обработваха с трактор, което ме навежда на мисълта, че е друга собственост, и че ако ще се прави нещо на останалото място, няма да е толкова грамадно. Все още се надявам да стане парк или поне надземен паркинг Simple Smile
Точно на това място оазиса си прекараха водопровода за новия обект-оазис,но би трябвало да е по малък от 4 ката

# 63
  • Пловдив
  • Мнения: 33
Има някакви кранове, да

Последна редакция: пт, 27 яну 2017, 14:49 от Боян.

# 64
  • Мнения: 18
Оазис 6 докъде я докараха? Разбрах, че вече имат акт 14. Някой може ли да потвърди?

# 65
  • Мнения: 67
Оазис 4 нещо забуксува работата. Трябваше да е готов средата на декември а вече почти влезе февруари.То дори и да е хубаво времето виждам 5-6 човека да работят по изолацията. С такъв капацитет едва ли ще стане.

# 66
  • Мнения: 199
Мале мале.. ще стане град Оазис. Тея изядоха дтроителния пазар отвсякъде.. 😊 от вас чувам за 9. При положение, че сега има активни строежи.

# 67
  • Мнения: 54 420
Имам чувството, че накрая ще се спука балона и ще има потърпевши. Confused Confused
Всичко се продава още на зелено. Rolling Eyes

# 68
  • Мнения: 82
Просто спазват правилото "имаш ли пари ги върти"...
Отностно хаджията ще е интересно, защото там принципно трябва да има някакви закони, които да го забранят.  Все пак при авария на газ/бензин... жилищен обект толкова близо?
За по-голямо от 4+6 могат само на етажи да го докарат.... едно малко 3 входа и 25 етажа Grinning

# 69
# 70
  • Мнения: 13
Боян, братовчедка ми работи в офиса. Надали ще ме излъже... След като написах,че от офиса са ми казали, че там ще строят... ти ли знаеш повече от фирмата??????

# 71
  • Мнения: 13
Относно това, че ще бъде близо до бензиностанция не е проблем. Повечето бензиностанции в чужбина са до или под самата къща(апартамент), особено в Гърция.

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 33
Боян, братовчедка ми работи в офиса. Надали ще ме излъже... След като написах,че от офиса са ми казали, че там ще строят... ти ли знаеш повече от фирмата??????
Естествено, че не. Явно съм в грешка, мерси за информацията Wink

# 73
  • Мнения: 37
Боян, братовчедка ми работи в офиса. Надали ще ме излъже... След като написах,че от офиса са ми казали, че там ще строят... ти ли знаеш повече от фирмата??????
На колко етажа ще е ?

# 74
  • Мнения: 11
Кога ще се кандидатдтва за кредит за оазис6 секция А?

Общи условия

Активация на акаунт