Черешката на тортата - сезон 8

  • 93 471
  • 974
  •   1
Отговори
# 945
  • Мнения: 6 301
Една преса да беше ударила на косата , по подредена и не отблъскваща щеше да е.
А така изглеждаше чорлава  и заплетена.
И мазна.

# 946
  • Мнения: 4 303
Скрит текст:
Цитат
Обаче точно с тях си пролича кой е с "пластмасови" зъби. Mr. Green
Малко противоречиви са ми впечатленията от последната вечеря. Не мога да разбера харесвам ли всъщност домакинята, менюто и къщата или не Tired Спокойна вечер им даде, хапнаха обилно, макар и нищо интересно, в дома си ги покани
... И все пак нещо не ми достига. А и това непрекъснато говорене "Митко, та Митко" ме натовари, предполагам и гостите също, макар че не го казаха или показаха хората. Но сякаш бяха на помен за Митко! Разбирам я домакинята, повечето от живота й е минал с него, лошото дойде бързо и неокачвано, мъката още е голяма, спомените живи и болезнени и все пак можеше и трябваше да поограничи споменаването му.
Това е. Дълго мислих кое не ми хареса тази вечер у Мариа/яна.
 И тези снимки, като че ли си в музей!

# 947
  • Мнения: 2 266
Разни хора,разни вкусове.Тук,където живея и гарнитурите са различни и много снимки слагат,така че това не ми направи кой знае какво лошо впечатление.На мен лично ми хареса менюто й.

# 948
  • Мнения: 101
Извинете, че нахлувам в темата. Прочетох назад, но не видях да сте обсъждали десерта на Тачо. Знаете ли портокалите дали и те трябва да минат термична обработка като бананите?

# 949
  • Мнения: 11 546
С какво се занимава Мариана?

# 950
  • София
  • Мнения: 22 947
С какво се занимава Мариана?
Мисля,че има агенция за недвижими имоти.

# 951
  • Мнения: 11 546
С какво се занимава Мариана?
Мисля,че има агенция за недвижими имоти.
Благодаря  Hug

# 952
  • Мнения: 7 848
Само едно уточнение ап. с/у Руската църква е купуван по- късно. Жилището на К. Цонев е на ул. Славянска, срещу Алжирското посолство.

Птица, въпросът ти е реторичен?

И като типичен представител на зодия козирог Цонева не се отпуска току така. Чак накрая на собствена територия. По мое мнение съвсем целенасочено бе превърната вечерята на възпоменание.
Даже  мисля, че  за това участва в продукцията.

# 953
  • Мнения: X
Заслужена победа за Тачо. За Деси постоянно слушам колко е добродушна и мила..не виждам нищо такова. А облеклото й последната вечер беше без коментар. Rolling Eyes  Кънчев съвсем е загубил връзка с реалността. Лияна не е грозна жена, но тези огромни и зле направени цици са отблъскващи. И тази коса до петите.. Вечерта на Марияна беше добра, но домът й не ми хареса. Самата тя ми е странна..това не я прави лош човек.

От участниците другата седмица познавам само Драго Чая и Светлана Василева.

# 954
  • Мнения: 786
Аз влизам пак да споделя, че в тенджерата ми къкри особуко, а гремолатата ми вече е готова. Това предаване да няма някаква уговорка с Лидл, от където го купих, или са го предлагали и преди, а само аз го виждам за първи път?  newsm78

# 955
  • Мнения: 17 546
Има, разбира се! Манчев беше рекламно лице на Лидл. Grinning

# 956
  • София
  • Мнения: 14 682
Аз влизам пак да споделя, че в тенджерата ми къкри особуко, а гремолатата ми вече е готова. Това предаване да няма някаква уговорка с Лидл, от където го купих, или са го предлагали и преди, а само аз го виждам за първи път?  newsm78

 Laughing Laughing Laughing Сега бяхме в Лидл и детето вика - Ела да видиш онова месо, дето го готвеше странната жена. Laughing

# 957
  • Мнения: 786
Аз влизам пак да споделя, че в тенджерата ми къкри особуко, а гремолатата ми вече е готова. Това предаване да няма някаква уговорка с Лидл, от където го купих, или са го предлагали и преди, а само аз го виждам за първи път?  newsm78

 Laughing Laughing Laughing Сега бяхме в Лидл и детето вика - Ела да видиш онова месо, дето го готвеше странната жена. Laughing
Laughing Laughing Странничка е, наблюдателно ти е детето.  Hug
Имаше бисери с нея тази седмица, особено с тясното горнище.  Laughing

# 958
  • София
  • Мнения: 14 682
Хита с тясното горнище за какво й беше необходим, като тя в дискотеката си призна, че си знае възможностите и не може да се мери с Деси.

# 959
  • Мнения: 17 546
Защото не е особено умна и това беше първото нещо, което измисли в движение. Съответно, то е равностойно на капацитета и - т.е. прозвуча тъпо.

Общи условия

Активация на акаунт