След GB с Керем Б. и Ханде Д. както и "Kiralık Aşk"Любов под наем -216ღღ

  • 16 027
  • 747
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 13 725

Те са пак на закуско-обед
ама този път няма да е 5 часа, че навън е хладно  Mr. Green

Ирко  Hug Heart Eyes Диди  Heart Eyes Hug щом е за клюки вестникарчетата са бързи  Mr. Green

Но засега само чехльо не се е разписал, явно е по -интересно да се показва на крокодила нещо в телефона си  Whistling


Имам предвид, че технически не е възможно снимката да е от днес сутринта и да се появи във вестника още предиобед  Wink Няма как да стане да ги снимат, да направят страницата, да отпечатат вестника и да го разпространят за няколко часа  newsm78 Не казвам, че не са закусвали заедно, но според мен тази снимки са стари  Tired

# 736
  • Мнения: 16 079
 Joy Joy JoyКита се вижда как се е наел да мърмори


# 737
  • Мнения: 16 079

Те са пак на закуско-обед
ама този път няма да е 5 часа, че навън е хладно  Mr. Green

Ирко  Hug Heart Eyes Диди  Heart Eyes Hug щом е за клюки вестникарчетата са бързи  Mr. Green

Но засега само чехльо не се е разписал, явно е по -интересно да се показва на крокодила нещо в телефона си  Whistling


Имам предвид, че технически не е възможно снимката да е от днес сутринта и да се появи във вестника още предиобед  Wink Няма как да стане да ги снимат, да направят страницата, да отпечатат вестника и да го разпространят за няколко часа  newsm78 Не казвам, че не са закусвали заедно, но според мен тази снимки са стари  Tired
Rolling Eyes Диди, като знам, че при нас издават вестник който излиза след 2 часа с клюки и събития станали сутринта няма да се учудя ако Кюса не си е спретнала среща с журналистите както всеки път и снимките по най -бързия начин да се занесат и отпечатат....

# 738
  • София
  • Мнения: 30 142
Мише всеки е с различна чувствителност и по различен начин възприема нещата от живота и всеки по свой начин ги преодолява!

Скрит текст:
За мен тези снимки на Баръш са ми доста показни и честно казано някак ми изглеждат фалшиви!
О, да! Аз не обвинявам никой. Има действия, които не ми харесват у Баръш и такива, които не ми харесват у Елка. Няма идеални хора.

Определено не ми хареса присъствието на Кита онзи ден на партито и показността на Борето тази сутрин, но най-вече не оправдавам липсата му на реакция до този момент. Все пак до преди дни игра с този актьор. Но нека видим, денят е дълъг.

# 739
  • near Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 4 125
Не знам как допуснах този сериал така да влезе в сърцето ми, дотолкова да стане част от живота ми, че сега да не мога да спра сълзите си и да преглътна буцата в гърлото...  Cry
Защо точно плача и аз не  знам, сякаш се върнах в тийнейджърските години на първата любов, от която боли, но е истинска и не се подчинява на разума... Сладка болка, от която не можеш да се откажеш, защото с нея губиш част от сърцето си, копнеж, толкова силен, защото е несподелен и неизживян; да го пазиш в дълбините на душата си е болезнено, но да го изтръгнеш е по-непоносимо, затова го пазиш като съкровенна частичка от разбитото сърце, което само така може да продължи да тупти!

# 740
  • Мнения: 2 492
Не казвам, че не са закусвали заедно, но според мен тази снимки са стари  Tired
И на мен са ми познати тези снимки  Peace

# 741
  • Мнения: 9 388
В камуфлажния профил на Гупа Гупсеашк към снимката, на която Боре показва нещо на телефона, е написано, че е от закуската вчера сутринта. Така че бързо е изтрезнял! Mr. Green

Снимките и на мен ми напомнят за предишната им закуска с Буура, ама като не помня дрехите. Иначе обстановката беше много подобна.

# 742
  • Мнения: 9 388
Не знам как допуснах този сериал така да влезе в сърцето ми, дотолкова да стане част от живота ми, че сега да не мога да спра сълзите си и да преглътна буцата в гърлото...  Cry
Защо точно плача и аз не  знам, сякаш се върнах в тийнейджърските години на първата любов, от която боли, но е истинска и не се подчинява на разума... Сладка болка, от която не можеш да се откажеш, защото с нея губиш част от сърцето си, копнеж, толкова силен, защото е несподелен и неизживян; да го пазиш в дълбините на душата си е болезнено, но да го изтръгнеш е по-непоносимо, затова го пазиш като съкровенна частичка от разбитото сърце, което само така може да продължи да тупти!

Гале, за всичко са виновни Боре и Елка! За тези сладки мъки са виновни единствено и само те!Те сами се нанесоха в моето сърце! Със своя "професионализъм"!

# 743
  • Мнения: 8 476
В камуфлажния профил на Гупа Гупсеашк към снимката, на която Боре показва нещо на телефона, е написано, че е от закуската вчера сутринта. Така че бързо е изтрезнял! Mr. Green

Снимките и на мен ми напомнят за предишната им закуска с Буура, ама като не помня дрехите. Иначе обстановката беше много подобна.


Сега не мога да открия снимките, но онези се различават от тези, имаше ги при рускините. Там Боре е до Буура, а Кюса е срещу него. И дрехите са малко по-различни Mr. Green Така че нови са, те рускините в началото си мислеха, че са стари, но не са. Peace
Ето старата
https://m.vk.com/wall-96725873_1265446?offset=50&z=photo-967 … _1265688#comments

# 744
  • Мнения: 16 079
В камуфлажния профил на Гупа Гупсеашк към снимката, на която Боре показва нещо на телефона, е написано, че е от закуската вчера сутринта. Така че бързо е изтрезнял! Mr. Green

Снимките и на мен ми напомнят за предишната им закуска с Буура, ама като не помня дрехите. Иначе обстановката беше много подобна.


Данни  Hugсега прочетох в един от фенските акаунти на Борко че е от вчера сутринта, а за заведението си права  Peace същото е и почти с такива дрехи бяха облечени, но тогава Кюса и Борко седяха един срещу друг.... Тога също журналистите ги бяха "хванали"  и тогава закуската стана обяд  Mr. Green цели 5 часа

# 745
  • Мнения: 9 388
Ди, Виви, благодаря! Нови са значи снимките. Предположих, че щом в гупсеашк пише, че са от вчера, Гупа най-добре си знае откога са и няма да пише лъжи!
 
Ох, ох!  newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45
Мъчно ми е за приказката ни, за Садри уста, за Елбарите!

# 746
  • Мнения: 302
Момичета ,здравейте Hug Hug,едва сега успях да изгледам финала.Още съм под въздействието на емоциите и съм с много смесени чувства-все едно че загубих скъп човек,приятел,така се чувствам сега след края на нашата приказка. CryМного се натъжих,поплаках си когато Дефне се видя с баба си на вратата,когато ги видях с Йомер щастливи от новината ,че тя е бременна,когато той каза -виждаш ли мамо,вече съм много щастлив,както ти обещах Cry.За мен серията беше добра,може би след превода ще имам още какво да кажа ,но за сега толкова.Не съм ви чела все още,връщам се сега да ви изчета Hug

# 747
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
Не знам как допуснах този сериал така да влезе в сърцето ми, дотолкова да стане част от живота ми, че сега да не мога да спра сълзите си и да преглътна буцата в гърлото...  Cry
Защо точно плача и аз не  знам, сякаш се върнах в тийнейджърските години на първата любов, от която боли, но е истинска и не се подчинява на разума... Сладка болка, от която не можеш да се откажеш, защото с нея губиш част от сърцето си, копнеж, толкова силен, защото е несподелен и неизживян; да го пазиш в дълбините на душата си е болезнено, но да го изтръгнеш е по-непоносимо, затова го пазиш като съкровенна частичка от разбитото сърце, което само така може да продължи да тупти!

Леле Гале  Hug Heart Eyes все едно си прочела мислите ми  Peace

Общи условия

Активация на акаунт