Искам да кажа ... (106)_23.01-29.01

  • 69 480
  • 1 019
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 17 368
Коте, 3 мъдреца имам извадени, 2 от тях по бременностите - все при нормални зъболекари. Горен или долен ще ти вадят? Горните не ме боляха въобще.

# 271
  • До морето
  • Мнения: 7 142
Гена, това е съдба! Усеща, че иска да я сменяш и те е предала  Laughing

Браво на Григор, напълни ми душата  Heart Eyes С кого играе в Петък?

Аз изпратих мъж и дете на отжлеждане при свеки и с бузанка ни предстоят 2 дни молове и кифлеене  Whistling

# 272
  • Мнения: 9 487
Момичета, благодаря за милите думи!  Hug
Вчера като се прибрахме и двамата заспахме моментално. Той от умората, аз от текилата... Crazy ще се върна да ви чета.

# 273
  • Мнения: 39 612
Добро утро!
Сбъдваща, наистина е много рано за такива сериозни оценки, които да играят роля за университет след амнайсет години. Странно ми е. Ми, има деца, на които много по- късно им се получават нещата с концентрация и самомотивация.
Марипоса, ай честито! После да се похвалиш с покупките.
Аз пък днес сутринта като една бивша кифла си снимах корема и си пратих снимката на снаха ми!
Гена, погледни от хубавата страна- може по- скоро да те огрее и да си имаш желаната нова кола. Гришо днес бил и именник. Да е жив и здрав!

# 274
  • Мнения: 4 841
Добро утро Simple Smile
Черпя ви с една картинка за тонус.

Скрит текст:

Днес имам важна служебна среща, на която трябва да убедя три много твърди глави с консервативно мислене, как трябва да направят важна крачка към нещо обичайно за останалия бизнес свят, но твърде непознато и авангардно за тях. Хубавото е, че и аз в същността си съм доста консервативна, та знам как се разговаря с такива хора. Но при всички случаи ще е дълъг разговор, затова сега се зареждам с добро настроение.

# 275
  • Мнения: 1 261
Бърдс,
успех на срещата  Simple Smile

хубав ден на всички

# 276
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 944
Много загорели тез' каубои, ама някои имат по-голям бюст от моя  Wink

Сбъдваща, разкажи повече за училищната система. Как така от 9-годишно му се определя бъдещето на детето?

Няма страшно, blackcat, всичко ще е наред  Laughing
Само един мъдрец имам ваден - оперативно, защото растеше перпендикулярно на останалите зъби. Но имам чувството, че ми се е изместила зъбната редица заради липсата му.

# 277
  • Мнения: 6 326
Марипоса,завиждам ти за командировката  Sunglasses .Аз моите за съжаление няма при кой да ги пратя,понеже живеем в една къща със свекърите.Много си ги обичам и двамата,но понякога като решат едновременно да си проявяват овнешкия характер ми иде да забегна нанякъде  Crazy .
Имам много здрави зъби,но два от мъдреците ми разказаха играта докато пораснат.Зъболекарката каза,че трябва да се вадят,понеже челюстта ми е малка,и заради тях си захапвам много бузите.Даже ми ставали туморчета  от това  Shocked .Как тумор от захапване  ,верно че ми показа едни белички неща по бузата,ама чак пък такова да е  Thinking .

# 278
  • София
  • Мнения: 17 368
Бърдс, ако някой може да убеждава, това си ти, имаш толкова подредена и логична мисъл, че и хладилник на ескимоси ще продадеш, ако си вътрешно убедена, че им е необходим Simple Smile Успех все пак (картинката не мога да я видя, за жалост).

Сбъдваща, аз пък да ти кажа, че си е екстра на 9г да ги разпределят, че после като удари пубертата е страшно  Laughing Кандидатстването на сина ми в 7 клас беше съпроводено с първото му гадже, загаджването, емоциите, скарванията и събиранията; съответно и първата раздяла с гадже току преди изпитите  Laughing Справи се де, ама хич не му беше лесно и на него Simple Smile А и предполагам, че все пак има варианти да се промени това положение след някоя година?

Сетила съм се тия дни да споделя 2 режимни манджи за безвъглехидратките: едната е шакшука, а другата е дробчета с праз . Изпробвани и вкусни.

# 279
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
 Laughing Девойки (Марипоса, МарияТ),хА дано,ама нАдали...много си я обичам и има сантиментална стойност, ММ ми я подари като се роди младежът  Heart Eyes. Ама не съм съгласна да родя пак,че да я сменим  Laughing.
Оф,наградих се с 2 рокли  Flutter Embarassed.Да ходя на спорт,освен,че... ooooh!.
Григор с кого ще играе в петък ще стане ясно днес,
Скрит текст:
след четвъртфинала на Надал и Раонич  Peace.Според прогнозите срещу Раонич има шанс, срещу Надал-не. Евентуален финал-срещу Вавринка или Федерер. Peace

# 280
  • Мнения: 22 499
Здравейте и от мен,

днес продължава лудницата на работа, всеки се оплаква, мрънка за пари и т.н.

 BirdsFlu, успех със срещата!

Успех и на всички, които ги мъчат мъдреци. Много е гадно предполагам.
Аз имам 3 поникнали мъдреца, още към 17-18г си бяха там, дори не съм ги усетила.
Не са и вадени, здрави са.

# 281
  • Мнения: 11 718
Чета темата с БМВ-тата и да питам мамасита реална ли е   Rolling Eyes  Mr. Green
Не знам защо досега си мислех, че е възрастна жена (баба с внуче), пък то се оказа че имала бебе.
Ама голям смях с нея  Joy

BirdsFlu, стискам палци за срещата  Peace

# 282
  • Мнения: 1 261
 Бърди,
закуската ми беше отдавна, та сега тези дробчета с праз като видения ще ми объркват мисленето  Laughing

GeNa,
покажи роклите - много обичам рокли  Heart Eyes  гледам като съм в града да си ги нося, че иначе все дънки

# 283
  • София
  • Мнения: 6 000
Моите мъдреци ми растяха по време на сесия: първа сесия-първи мъдрец, втора сесия - втори мъдрец и така добре, че са само четири мъдреците и в трети курс бях вече рахат Joy Нямаше мъдреци, само сесии.

# 284
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
GeNa,покажи роклите - много обичам рокли  Heart Eyes  гледам като съм в града да си ги нося, че иначе все дънки
Показвам,добавих още едничка  Mr. Green
спортна-Лакост
http://www.fashiondays.bg/p/%D0%A0%D0%BE%D0%BA%D0%BB%D1%8F-%D0%B … 1/?p=3&lt=mse
ефирна:
http://www.fashiondays.bg/p/%D0%A7%D0%B5%D1%80%D0%BD%D0%B0-%D0%B … 1/?p=2&lt=mse
лятна-Тантелена:
http://www.fashiondays.bg/p/%D0%94%D1%8A%D0%BB%D0%B3%D0%B0-%D0%B … 1/?p=2&lt=mse
Руми,къде ти...Мамасита е институция в БГ-мамма  Naughty.
Бърдс, одобрявам почерпката  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт