Искам да кажа ... (106)_23.01-29.01

  • 69 514
  • 1 019
  •   1
Отговори
# 780
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 923
И аз никога съм нямала херпес. С майка ми и брат ми сме от една кръвна група (Б+), те са нон стоп с херпеси. Четох някъде, че е кръвно преносимо заболяване.

Сандо, така по детско описание, всичко може да е. При нас от последната седмица -искам green circles. След основен разпит се установи, че ги вземам от хладилника. Добре де, ама там нещо зелено и на кръгчета няма. Преди време бях правила летюс (айсберг)на скара със сос, ама той не яде такива неща. Обясни, че го режа и пека.....оказа се червен лук на скара.

# 781
  • Мнения: 22 036
Херпесът си е вирус, който всеки има, но не на всеки се проявява. На мен никога не ми е излизал, а никога не съм се пазила от мъжа ми, когато е имал.

Аз не слагам ориз на капамата. Само зеле и различни видове месо + малко вино и подправки и отгоре сарми.

# 782
  • Мнения: 4 303
Ей тъй, стават рецептите безброй!
Само зеле и месо да има, другото е лесно! Кой каквото предпочита!
Веднъж след необмислено и прекомерно седене на плажа без чадър, нямах лице от херпеси. Отвратителна работа.
Та според мен и от висока температура избиват.

# 783
  • Мнения: 6 739
Момичета, мерси за съветите за капамата Grinning
Имам свинско, пилешко, ребърца, наденица и сарми ще завия Flutter.Маре, режимна ще е без ориз.Ще запечатам месото и зелето ще задуша с праз, и ще редя мръвка и зеле.У нас има кой да я яде, синковеца е мръвкар и само това чака.
Аз отивам на олимпиада по биология, ще съм квестор Mr. Green
Хубав ден на всички bouquet

# 784
  • Мнения: 39 727
Добро утро! Уж събота и съм почивка, а рано- рано се излюпих.
Кате, как сарми? И те са нережимни!
Сандо, момичето ми порасна!  Party
Кристин, и аз имах месеци застой- тръгнах на работа, пораздвижих това- онова и резултатите са на лице.
И моля, не завиждай! Сега другите ще мислят че съм станала супер красавица и ще ме е срам като ме видят на пролетната среща. 

# 785
  • Пловдив
  • Мнения: 23 914
Пратих детето на .. "Знам и мога". Май е знам и мога, днес няма ски.

# 786
  • Мнения: 14 392
Добро утро!

Поспах и аз шампионски, доволна съм, имах нужда.

Херпес ми е изби миналата година, когато мъжът ми се зарази с варицела. Аз, понеже съм карала, се сдобих с херпес зостер. Е няма такава болка, по-добре варицела да бях карала. По целия ход на нерва, направо не ми се живееше няколко дни. Слава богу бързо завехна ама... Иначе той периодично има на устните, мен не ме хваща.

Днес ще е шавлив ден, ще ходя на кормуване, после мама ще ми идва на гости. След обед ще се виждам с кифлите и така... Капама много ми се яде, ама нямам гювеч

# 787
  • Мнения: 10 676
Али, вземи си гювеч и действай. Аз моя много го ползвам, защото съм по лесните неща. Мусака в него става много вкусна.
На мен днес устната ми е вече наобратно, още повече е надута, като на тези с рърсения такъв ефект. Моите устни са плътни, дори си мислех, че са големи и никога не съм си мислела за уголемяване, но виждам, че има накъде 😁 Мъжът ми е закарал младежа на курс, че аз сега станах. Днес няма да излизам никъде и ми е тъпо 😟

# 788
  • Мнения: 39 727
Titina, зелено и на кръгчета, а? Ми, добро ти е менюто.  Heart Eyes
Трябва да отида до магазина и да се затворя у дома с маска на косата, но ме мързи. Пък и още не съм избрала какво да е менюто за днес.
Херпес Зостер карах бременна в 8 месец. Имах бая поражения- гръбначен стълб, под мишница, гърда. Мина малко преди да родя. Ужасна болка, ужасна гледка. Сигурно повече от 5-6 години имах белези.
Алечка, и аз съм за покупката на гювеч! Ако не се ползва редовно единствения недостатък е заемането на място.

# 789
  • Пловдив
  • Мнения: 23 914
Моя се спраска във фурната и от тогава нямам. Наричам го "Голямата Гювечена Катастрофа".

# 790
  • Мнения: X
И на мен не ми е излизал херпес. Изглежда много гадно и вероятно боли.
Капама не обичам. Днес ще ядем макарони със сирене, бързо и лесно. За десерт ще правя тортата на Тереза, която видях в Черешката на тортата. Grinning

Али, дали ще мога да те видя с новия цвят? Hug Тук или в другата тема, както прецениш.

# 791
  • Мнения: 14 392
Все се каня аз на гювеч, ама с моето готвене веднъж в месеца... Ще си купя някога. Иначе мама има две гювечени катастрофи, като едната я предизвика баща ми, като взе да стопли манджата на газовия котлон... Безценен скандал стана  Mr. Green

Цвети, ей ме на. Сега малко ми е пораснала

Последна редакция: сб, 28 яну 2017, 12:39 от Алечка

# 792
  • Мнения: X
Благодаря, Али. Simple Smile  Пак да повторя, че си смела. Малко жени биха предприели подобна промяна.
Косата ти изглежда добре. Очаквах нещо наистина много лилаво. Grinning

# 793
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
...За десерт ще правя тортата на Тереза, която видях в Черешката на тортата. Grinning...
Помниш ли как точно я направи?

# 794
  • София
  • Мнения: 6 002
...За десерт ще правя тортата на Тереза, която видях в Черешката на тортата. Grinning...
Помниш ли как точно я направи?

Ред бисквити Закуска с какао, ред смес от настъргани ябълки с канела и орехи, ред заквасена сметана овкусена с кафява захар. Точни пропорции не дадоха. Последният ред от сметана беше покрит с настърган шоколад.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт