Искам да кажа ... (106)_23.01-29.01

  • 69 501
  • 1 019
  •   1
Отговори
# 795
  • Мнения: X
Тръгнах да пиша, но ме изпревариха. Добавям, че се оставя в хладилника да стегне няколко часа.

# 796
  • Мнения: 1 261
Добро утро,

Алечка, драго ми е да те видя  Simple Smile

Янтра, аз такива неща вече пека в бели керамични съдове фабрична изработка, след една средна гювечена катастрофа с джолан с картофи във фурната  Laughing
днес и при нас няма ски, чакаме ваканцията

Белинда, виждам ти лентичката  Simple Smile ма накрая няма да качиш така, споко - затова и написах 1-2 кг
но ти си знаеш де, нали ти е за 3-ти път  Simple Smile

От Лидл предколедно си купих едни вишни в сироп, Италия произход и мисля да правя с тях торта Шварцвалд - само ги пазя тия вишни, страхотен вкус имат за торти

хубав ден момичета  Simple Smile

# 797
  • Мнения: 2 016
Аз съм А+ Арийска кръв било, така съм чула да казват. Simple Smile
Херпес никога не ми е излизал. Дъщеря ми се е сдобила с един кариес и ще търся къде да го оправим докато още е миниатюрен.Толкова пазим зъбите, но ето станало е кариесче.
Алечка доста се подстригала, лилаво обаче и аз не видях. И защо винаги се нарича кифла, като няма  ама грам нищо общо с кифлите  Simple Smile

# 798
  • Мнения: 1 261
аре са, арийска кръв  Laughing

# 799
  • Мнения: 4 785
Добро утро и от мен, наспах се и сега пия кафе. Снощи бяхме на един индийски ресторант с приятел, не бях ходила изобщо, обаче беше много вкусно, препоръчаха ми го любители на тази кухня, не сбъркахме Simple Smile Тъкмо малко си пооправих настроението, защото ми беше едно смачкано, тъжно, меланхолично, сръдливо - все нетипични за мен неща и без причина, цял ден ми се ревеше, а нямаше за какво реално. Flushed

Днес имам бая планове не знам колко ще осъществя - да пообиколим малко мебелни магазини да позяпам кухни, макар че знам какво и от къде искам, ама знае ли човек, трябва да си сверявам часовника и за други неща. Искам да прибера елхата - да, още не съм! И после ежедневки малко, чакам мъжа ми да се прибере от тренировка да му предложа да минем малко през техните да ги видим. И то ще си замине съботата.

# 800
  • Мнения: X
Много обичам да гледам кухни, стаи, бани и т.н. Действа успокояващо и събираш идеи и впечатления.

# 801
  • Мнения: 1 261
Мъ℘♥Мяɣ,
хубаво настроение ти пожелавам  Simple Smile

аз днес ще ходя до Икеа за плат за пердета, харесва ми да разглеждам там

# 802
  • Мнения: 10 661
И ние не сме я прибрали - първо заради ограничения достъп до гаража, после моите изпълнения и хартиса, ама то мъжът ми я прибира. Аз като извадя нещо, след това бе ми стига мястото и по никакъв начин не мога да го прибера обратно. По същия начин съм и с багажа като редя - все не ми стигат чантите. Той ми помага, подреждаме и като трябва обратно да го прибера, пак имам в допълнителни пликове. Гледам навън слънчицето и много ми се ходи до Витоша поне, но мисля, че не е добра идея да излизам тези дни.

# 803
  • Мнения: 39 653
Мър,  hahaha, верно ли сте още с елхата?
И аз обичам да гледам обзавеждане, обаче ми действа потискащо. Щото всичко ново е по- хубаво от старото у дома, пък не може да се подмени, защото имаме други планове. Sad
Ето, скоро аспиратора почна да работи не както трябва. Но как да купя нов, като искам изцяло нова кухня, която да е изместена на терасата, която пък трябва да се разбие, да се разшири, да се бият колони, плоча, изолация, дограма.....
В момента пека омайващия кекс на Венета. После филета от скумрия и пържени картофи. Децата още спят- спокойно ми е!
Коте, и ти ли си с елха?  Joy
Aлечка, и аз не видях лилавото, но гледката ми хареса!  bouquet

# 804
  • Мнения: 4 188
Мари, на колко години е щерката. Моята още не е пораснала. Докато вдяна newsm78

# 805
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 909
Ех, рано-рано сте се разписали. Топло и слънчево е днес, с удоволствие ще скитаме после.

# 806
  • Мнения: 1 261
mariat,
не го мисли, ще дойде момента да имаш кухня която искаш  Peace  Simple Smile
какъв е омайващия кекс на Венета? този http://svanya.blogspot.bg/2015/11/blog-post_18.html ли е?
сутринта правих палачинки, но заминаха.....
 

# 807
  • Мнения: 4 785
Днес мисля, че ми е доста по-слънчево, благодаря Hug Кой знае какви хормони пак ме бият по каската...
Аз в ИКЕА гледах (много отдавна я гледам всъщност) една кухня. И виждам колко е с електроуредите, защо съм решила, че тия уреди не струват толкова не знам - ми точно толкова са. Явно като обзавеждахме апартамента понеже купувахме не на куп, а тоя месец това, другия друго и не съм усетила. Та понеже вече и хубавите марки са едни китайски боклуци, накрая ще взема поне тия с 5 години гаранция и квото такова.

mariat, всичко се случва, когато му дойде времето, научих се да чакам и аз, че не всичко става сега, като го поискам.

Иначе още не съм си махнала елхата. Една година идва март месец и мъжът ми вика "Мило, дай да махнем елхата поне за рождения ми ден, щото иначе ще посрещнем другата Коледа с нея, пък ти нали я обичаш различна?" Joy Та ако не ем домързи много може и днес да стане...

# 808
  • Мнения: 10 661
Аз моята не я виждам 😋
Ние я украсих е късно, но исках да я приберем още първата седмица след НГ. Първата не стана и отложихме за втората. Като не я прибрахме и втората я хванах и на балкона. Сега чакам да видя кога ще я прибере - каза днес, утре. Там може да седи още малко, не ми пречи. Виж като почна да садя китките със сигурност ще ми пречи.

И нашия аспиратор диша тежко, хрипти, бръмчи - направо си реве за нов.

# 809
  • Мнения: X
Нашата кухня е икейска, взехме всичко накуп заедно с уреди, доставка и монтаж. 5-та година минава, нямам забележки.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт