Лакове за нокти - 109

  • 107 721
  • 757
  •   1
Отговори
# 675
  • на брега на морето
  • Мнения: 2 481
Ди, красота! Heart Eyes

# 676
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Днес за беля влезнах на старателен оглед в Елитис и бях изумена - заредили са няколко картона с лакове на Gabrini, сред които и Nude Matte. Не устоях и си взех един, а и червените изглеждаха разкошно. Грабнах и един неон, чийто цвят разбира се е най-купуван и готин. Корал с розово. Heart Eyes
Бих си купила и други, но се спрях засега. Mr. Green

Скрит текст:





И аз онзи ден си купих същия мат. Но не ми харесва колко матира, не мога да открия мат, който да седи като тези например.

И неоновия го имам, супер цвят, разбира се, задължително върху бял лак.

# 677
  • Мнения: 444
Петенце, от тук си го купих аз https://prettyzone.net/index.php?route=product/product&product_id=1124 (пише за слагане на гел или гел лак, аз нямам нито едно от двете, така че може да се използва съвсем нормално)

Дойде заедно с апликаторче. Сложих основа, изчаках съвсем леко да изсъхне ( да не е напълно за да може все пак да полепне броката) и с апликаторчето смело бъркаш в бурканчето и с леки потупвания слагаш навсякъде по нокътя. Изчакваш някакво време и слагаш обилно топ лак. Аз исках само да пробвам и нямах толкова време макар, че става бързо, но ако отдолу бях сложила и бял лак щеше да е още по-красиво. То е сребристо, но има отенъци на различни цветове и направо ноктите изглеждат като диамантени.  Laughing Не знам как си решила да ги хвърлиш  ooooh!

# 678
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 390
Аз съм шарена днес:



# 679
  • Мнения: 1 377
Ди, кой е лака на първите две снимки?
Страхотни маникюри, момичета bouquet
Catherine Arley 677

Откъде? Това са ми най-любимите холограмни лакове, но от години не съм ги срещала никъде - не и холограмите.

# 680
  • Мнения: 5 478

И аз онзи ден си купих същия мат. Но не ми харесва колко матира, не мога да открия мат, който да седи като тези например.



Даааа, даааа... И дори и да го постигна някак, то втория ден вече проблясва на места....

Saudadе, виждала съм единични бройки в Лили в Стара Загора, но никога не съм ги заглеждала и нямам идея дали още се намират...

# 681
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788

И аз онзи ден си купих същия мат. Но не ми харесва колко матира, не мога да открия мат, който да седи като тези например.



Даааа, даааа... И дори и да го постигна някак, то втория ден вече проблясва на места....




Още не съм постигала чаак така, че да забележа разлика  Mr. Green не знам с какви лакове е, ама това е истински мат!

# 682
  • Мнения: 2 643
Деси маникюра ти е хубав ,но ако искаш пробвай другият път да нанесеш жълтото върху бял лак .
Иве чакам Габринито  Mr. Green

# 683
  • Мнения: 444
За матовите лакове мисля, че матиращите лакове на Мода най се доближават до хубав мат. Ама не съм сигурна откъде да се намерят. Преди 5,6 години когато другите марки май още нямаха такива лакове се влюбих в един матиращ на Мода и по-спомен е по-мат , така да кажа, от тези в дрогериите в момента. 

# 684
  • Germany
  • Мнения: 919
И на мен тези холограмни СА са ми сред любимите, но са спрени от производство за съжаление.  Tired

Много са готини тези Габрини, трябва да се купуват.  Laughing Може ли да ми кажете кой номер е коралът, за да поръчам да ми го вземат?

Арабеск, обърках се, то станаха много лилави.  Laughing Ако говориш за този, това е един от новата серия на Манхатън, от колекцията на Рита Ора, а като ги гледам, май и лилавия металик ще взема.  Heart Eyes

Първият от снимката:


Скрит текст:

Петенце Цветенце, определено ми стават по-плътни ноктите от Микросел, особено на 2 пласта изглежда като гел.

PAPURCHE MEHURCHE, купувам Микросел от ДМ (около 11€), има го и в Rossmann.  Peace

А ето ме и мен от вчера:

# 685
  • Перник
  • Мнения: 125
Здравейте момичета,реших на краката да се лакирам с обикновен лак,и си купих съответнно основа и топ-от Дм на Есънс,и 3 цветни лака пак от Дм -на Флормар.Да,обаче както се налакаирах,и след има -няма 1-2 часа ми се обелиха 4-5 нокътя,това от самия лак ли е,от топ лака ли е-имате ли идеи-знам,че на краката се задържа дост дълго обикновен лак.....

# 686
  • Мнения: 1 129

Ние май сме на една вълна...а аз си имам и чаршафче даже...


Гледам в ДМ лаковете на SHE  са намалени...какво ви е мнението???ХАресах си един ,два но се чудя дали са хубави????

# 687
  • Мнения: 5 478
Хеехе вие сякаш сте се наговорили  Grinning
Имала съм само един лак на She, който беше в старите опаковки. Тъмно винено червено... Бургунди да го наречем  Laughing Е, голям зор ми беше да постигна равномерно нанасяне. Разливаше се по плочката, а четката беше тънка. Новите не ги знам как са, но щом са намалени може да ги погледна. Имаха интересни цветове.

Криси, да, точно за този питах. Тук обаче май я няма тази серия или поне аз не съм я виждала  Thinking

# 688
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Аз имах един много, много красив брокат на She, единственото, което не си обяснявам е как така залепна капачката, че не може да мръдне по никакъв начин, опитвах с клещи, мм опитва и той с клещи да я отвърти - не мърда, така и си остана...за съжаление не мога да го ползвам никога повече

# 689
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 390
МamaNaMiro, на една вълна сме...  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт