Намаления - пролет/лято 2017

  • 189 286
  • 747
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 046
   Благодаря за новата тема! bouquet

   Ще следя за намаления на козметика, че имам да купувам 1-2 неща. Flutter
-20% , подаръци и специални оферти в Бутиците на Estee Lauder утре и вдругиден.

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
   Еее, жалко, много ми е скоро, няма как да отида точно сега. Simple Smile Благодаря за споделеното, все пак. bouquet

# 17
  • София
  • Мнения: 3 854
Благодаря за новата тема! bouquet

Детските пижами в Лидл наистина са с добро качество, зависи обаче колко е високо детето, че моето излезе извън детската номерация като височина, а дамските са му широки.

Миналата седмица бях в един от моловете и ми харесаха някои намаления, обаче в Пик енд Клопенбърг нещо ми се стори доста слабо намалението, надали беше повече от 30%.Имаха ли по-голямо намаление или това беше крайното?

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
   Благодаря за новата тема! bouquet

   Ще следя за намаления на козметика, че имам да купувам 1-2 неща. Flutter
-20% , подаръци и специални оферти в Бутиците на Estee Lauder утре и вдругиден.

Само за бутиците ли се отнася?
Ние си нямаме бутик на Есте, само БЗ и Дъглас.  Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 3 046
Не знам. Ето смс а: Da posreshtnem zaedno Godinata na Ogneniya petel! Mnogo podaryci, iznenadi i specialni oferti s -20% na 27 i 28.01.2017 v butici Estee Lauder-Clinique!

# 20
  • Мнения: 4 208
Благодаря за новата тема  bouquet
За сега нямам нищо впредвид за купуване, но следя, за да съм в час.

# 21
  • София
  • Мнения: 3 022
Благодаря за новата тема! bouquet

Детските пижами в Лидл наистина са с добро качество, зависи обаче колко е високо детето, че моето излезе извън детската номерация като височина, а дамските са му широки.

Моята щерка слабичка и стандартните пижами и стоят смешно,затова и комбинирам клин и блузка.Казва че са и удобни.Твоята докато порасне за дамските пижами може да пробвате този вариант.

# 22
  • Мнения: 4 841
Моят син и той е слаб и всички пижами му стоят торбести. Последните са от Уайкики. Скоро не съм ходила по магазините, но мисля да наваксвам в следващите две седмици.

# 23
  • Мнения: 310
Ще следя темата bouquet
И аз съм доволна от пижамите от HM и от Лидл. Имаме и момичешка пижама на Дисней, купувана покрай намаления в Дебенамс.

# 24
  • Мнения: 115
Някой знае ли магазинът на LCW в МОЛ България кога ще е отворен? Благодаря.

# 25
  • Мнения: 1 745
Търся мъжки високи зимни кецове. Някой да е мяркал по онлайн магазините и сайтовете? Може и да не са намалени,но качествени и на сносна цена. Харесвам на Пума моделите,но не знам от къде да поръчам.  newsm78

# 26
  • София
  • Мнения: 966
Къде има намаления на кожени ботуши?

# 27
  • Мнения: 47 981
В дъ мол откриха нов магазн на мястото на М и С- казва се ССС и в момента има 20% намаление на всички стоки- не знам до кога
НО! Няма ботуши, всичко е пролетно
Щях да падна и нищо не купих  Stop

Есприта до него е на -50 % и има 3 стоки на кръст. Вероятно е пред затваряне, не че някога е бил особено зареден, но сега просто няма нищо.

# 28
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
Хубави ботуши има в Пунто и Карло Фабиани. Имат и намаления в момента, но знам точно колко Peace

# 29
  • 1st floor
  • Мнения: 9 110
Тук се коментираше за връщането в ХМ на торби със стари дрехи и аз винаги съм се чудела какво правят с тях. Ето:
http://www2.hm.com/bg_bg/life/culture/inside-h-m/see-what-happen … robe-rejects.html

Между другото какво издаваха в замяна на една торба. Скоро идва време за разчистване на зимните гардероби. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт