Искам да кажа ... (107)_30.01-05.02

  • 61 571
  • 916
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 207
Алвина, Aerin Lilac Path е парфюмът. Преди време си търсих нещо с аромат на люляк (липсва ми тук) и нищо не можах да харесам. Този го намерих сега случайно и направо се влюбих, толкова хубаво го усещам върху себе си (никога не купувам парфюм без да съм го тествала). А и имах нужда от нов аромат, нищо че у нас седят 5-6 парфюма, които изобщо не ползвам.

С прави дънки изглеждам потресаващо, като пръчка. Bootcut много обичам. Преди време четох, че са подходящи за всякакъв вид фигура – издължавали по-пълните фигури и придавали форма на много слабите. 

# 91
  • Мнения: 4 841
Янтра е ясна - невротизирана бг-мамма с нисък праг на търпимост   Stop

Гащите са интересни, или по-скоро историята зад тях. Форма? Цвят? Размер? Кой ги е хвърлил? Кога? Защо? Гореща младежка любов? Страстно прелюбодеяние? Драматична сцена? Криминална улика?
  smile3530
Книга може да се напише тук, книгааааа!

# 92
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 901
Bootcut много обичам. Преди време четох, че са подходящи за всякакъв вид фигура – издължавали по-пълните фигури и придавали форма на много слабите.  
В момента съм с такъв модел, предпочитам го. Наистина тези дънки ми седят най-добре.

# 93
  • Мнения: 1 261
люляк, ах...така обичам аромата, цвета
Флорче, с удоволствие да се парфюмираш  Simple Smile

в правите дънки днес ме мушна една дружка, че скинитата моя номер бяха свършили
и аз се харесах, ми то прави фигурата идеална тоя модел, е...., не баш като пръчка де  Mr. Green Laughing, но доста по-добре от тесните

кокичетата на Лиляна са много като за деня - днес стана топло, слънце, усетих пролетта  Heart Eyes

# 94
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 246
не се харесвам със скини - като табуретка изглеждам. с правите съм една идея по-добре, но и на мен най ми пасва bootcut-a Simple Smile

# 95
  • Пловдив
  • Мнения: 23 869
Янтра е ясна - невротизирана бг-мамма с нисък праг на търпимост   Stop

Гащите са интересни, или по-скоро историята зад тях. Форма? Цвят? Размер? Кой ги е хвърлил? Кога? Защо? Гореща младежка любов? Страстно прелюбодеяние? Драматична сцена? Криминална улика?
  smile3530
Книга може да се напише тук, книгааааа!
Не знам, не знам, да не съм им светила на тия гащи.....

# 96
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 901
Ееех, барем едно фото можеше да им щракнеш... току-виж някой от форума си ги познае, па и може да се разнищи историята им  Joy Joy Joy.

# 97
  • Мнения: 39 613
Писах салати, писах, но показвах и задачи и се самоизтрих.
Давма идея за цвекло, моркови- и двете през рендето, + бейби спанак. Обърква се всичко със сос винегрет, сервираш в чиния и отгоре се слага на купчинка настъргана ябълка.
Салата Цезар- айсберг със сос Цезар. Отгоре слагаш печено бяло пилешко месо и препечен бекон са слайсов. Добавяш и пармезан на люспи и крутони.
И сега за моя дерт. Искам за пицарията да измисля салата- Намислила съм да има бейби спанак, чери домати, нарязана на ситно сушена кайсия, синьо сирене, някакви семена- примерно тиквени.... и до там. Искам да има и друг зеленчук не не ми идва идея. Ако е рукула ще бъде много тъмно зелена. Та, събирам мнения и идеи.
Янтра, как можа да кажеш за гащите и да не ги покажеш във форума? Ти, каква бг-мама си?

# 98
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Ох, Янтра, чушки, риба, сега и гащи. Засенчваш Шанталката...

За срещата - много искам да дойда. В април имаме две дати на предварителни изпити на сина и смятам да ходя с него. Осми и 22-ри. Ако е във Варна ще успея, но иначе - не.

В някоя от следващите теми ще пусна анкета за предпочитана дата. А и мястото не сме уточнили. Аз съм за Пловдив и около.

# 99
  • Мнения: 39 613
Няма нищо против Пловдив.

# 100
  • Мнения: 13 028
Още един глас за Пловдив, само датата да не е през априлската ваканция, че имаме планове вече.

Снощи сънувах много як съм с...Янтра...спя, пробуждам се и викам само да не забравя какво що.
Сега да ме убиеш не помня, само нещо че с коли беше. Ако се сетя ще кажа....За втори път я сънувам нея.
Сега с гащЯта мога и да я потретя:)) Така цветно си предствям акцията по свалянето:)

# 101
  • Мнения: 2 624
mariat - краставица или морков

# 102
  • Варна
  • Мнения: 6 360
Моят мъж отиде да преговаря за сделка. Трябва вече да се е срещнал с кмет, а утре-с контрагента. Не смея още да му звънна, чакам и съм под напрежение.
Много му легна на сърцето и не може за нищо друго да мисли.  Simple Smile
Ако стане, Жаки, ще те питам на лични нещо.  Simple Smile

# 103
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Лиляна, благодаря за темата и още повече за кокичетата.

Много обичах спорта аз и много съм спортувала - почти всички спортове съм опитвала, вкл. фехтовка и конна езда. Идваха треньори в училище и питаха кой иска да спортува еди-какво-си - вдигаш ръка и те записват. Безплатно, няма нужда от логистика - живеех в центъра на Варна и всичко ми беше близо, сама си ходех. Майка ми не беше много наясно понякога какво спортувам в момента. Joy Сама си решавах, сама си сменях. И на балет съм ходила до 5-ти клас, но то не е спорт, та не го броя.
Най-дълго съм тренирала скокове във вода и спортна гимнастика. Обожавах скоковете. Иначе съм ходила на плуване, което ми доскуча, като видях скоковете. Ходех и на тенис на корт - ужасно скучно ми беше - в началото блъскаш с часове по една стена, много самотно занимание. Но понеже кортовете бяха в морската градина, ми харесваше разходката дотам и обратно - аз  живеех на около 500-600 м от там. От тениса заобичах храстите "орлови нокти" - на пътя ми ги имаше и в свежестта на утрините ароматът им беше направо божествен. Но се отказах от тениса бързо, не беше никак за мен - бях много мъничка и слаба и с много тънки ръце, а ракетата тежка.

Обожавам движението и усещането, което ти дава. Особено усещането за власт над тялото ти.
Спортните резултати не са ми били велика цел никога, само удоволствието от владеенето на мускулите.

По-късно само с йога и каланетика съм се занимавала.
За съжаление децата ми не приличат на мен, не ги влече спорта. Малкият риташе, обаче скъса колянни връзки, операцията беше тежка и възстановяването бавно и дотам със спорта. А големият на стари години тръгна на бокс с дъщеря си, ходиха две години и се отказаха.

# 104
  • Мнения: 1 261
И сега за моя дерт. Искам за пицарията да измисля салата- Намислила съм да има бейби спанак, чери домати, нарязана на ситно сушена кайсия, синьо сирене, някакви семена- примерно тиквени.... и до там. Искам да има и друг зеленчук не не ми идва идея. Ако е рукула ще бъде много тъмно зелена. Та, събирам мнения и идеи.
може да бъде с обелена краставица на жулиени, но по-плътни или бейби градинска салата
вместо тиквени семки може кедрови ядки

Стейси Грей,
стискам палци  Simple Smile предполагам за имот става дума

svetal4o27,
ма при теб много ларж е било със спорта....
помня как идваха треньори, целия клас стоим прави и те ни обикалят и оглеждат, и после ти казват "ти ще тренираш еди си какво...и няма искам-не искам

Общи условия

Активация на акаунт