Искам да кажа ... (107)_30.01-05.02

  • 61 586
  • 916
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 10 874
Дано  Лаленцето да запише рецептата.
Записани са и двете - на Янтра и препоръчаната от Захир. Hug

Лили, честит рожден ден! Здрава и щастлива бъди! bouquet

# 466
  • Пловдив
  • Мнения: 23 887
Каква рецепта на Янтра?!

# 467
  • Мнения: 10 874
Каква рецепта на Янтра?!
За сладко от лук. chef

# 468
  • Мнения: 22 036
Захир, няма страшно за изпита. Стискам палци.

Хай, аз ходех много на сън като малка. Няма опасност да се метне, защото той "знае", че е на балкона. Мен са ме връщали от пред блока, като съм успяла да си сваля колелото по стълбите  Mr. Green.

Тонка, какво стана с делото?

# 469
  • Мнения: 15 091
Захир, успех на изпита. Аз се отказах, скъсаха ме докато бях бременна, не беше прав да ме скъса, ядосах се и оттогава все събирам нерви да се явя пак, я времето си минава. Може и в друг живот да е Simple Smile
В късмета ми към кафето пишеше да подаря цвете, а не мен ми идва да метна саксия.
Може ли някой да ми препоръча шалте/кувертюра за детско легло, че детето е с ново легло, а кувертюрите ще ми излязат колкото него. Ай сиктир!

# 470
  • Мнения: 1 261
Лаленце, кой има рожден ден?

Захир, успех  Simple Smile
класически кристал продават в 2 магазина на Фр.Нансен / в участъка между Моста на влюбените и В.Левски

покривка за детско легло - аз си уших от плат на Икеа

# 471
  • Мнения: 15 091
Не мога да шия, не искам да шия и изпитвам физическа непоносимост към шиенето. Имам сестра шивашка, не искам да я занимавам, искам просто да си купя нещо на нормална цена.

# 472
  • Пловдив
  • Мнения: 23 887
А, да. Да добавя - като смесят двете смеси, лука със сиропа и разбъркат може да преценят и да добавят още от виното, аз леко на око добавих още. Преценява се в момента.

# 473
  • Мнения: 6 331
Mr. Green мерси, на всички!

 Mr. Green объркала съм се с  изпреварването от ляво!

за кристал, че има, има! Аз искам някакъв от старите, масивните, красивите, с орнаменти. Янтре, къде ще ме водиш? Малко да се затопли и ще скокна до Пловдив. И да не ме водиш никаде, вино ще пием!
Точно такъв кристал продават тук,и в Пловдив по главната май съм виждала  newsm78 .Вино и аз много обичам,та ако ще пиете с Янтра,свиркайте,на близо съм  Mr. Green .

# 474
  • Пловдив
  • Мнения: 23 887
Аха, и аз на главната видях. Някъде есента, ама не вярвам да се премести. Скоро не съм минавала, от преди Коледа, че ми е мързеливо и студено.

# 475
  • Мнения: 10 874
А, да. Да добавя - като смесят двете смеси, лука със сиропа и разбъркат може да преценят и да добавят още от виното, аз леко на око добавих още. Преценява се в момента.
Ще го добавя после, че сега пиша от телефона. Peace

Алвина, мисля, че Лиляна беше днес, но може и вече да имам сериозни проблеми с паметта. Blush Уж помнех хората с такива рождени дни (познавам на 1.01, 2.02, 22.02, 3.03 и разни други)...

# 476
  • Мнения: 1 261
Честит рожден ден Лиляна  bouquet
да си жива и здрава

Лаленце, благодаря

# 477
  • София
  • Мнения: 6 001
Не мога да шия, не искам да шия и изпитвам физическа непоносимост към шиенето. Имам сестра шивашка, не искам да я занимавам, искам просто да си купя нещо на нормална цена.

Колко е голямо детето? Ако не държиш на детски картинки, виж в Икея шалтетата за единични легла. Може нещо да ти хареса. Там също имат услуга за ушиване, ако ти хареса плат.

Последна редакция: чт, 02 фев 2017, 12:00 от !Yellow

# 478
  • Мнения: 2 016
Госпожата днес има рожден ден, чудесно,  да бъде чудесен, весел и пълен с добри емоции денят и.
Специален поздрав от мен, избрах  една любима песен, която намирам за подходяща, някак си ми напомня за  комуникацията ни, доколкото  понякога имаме такава  Wink Hug
Честито,  Лил   4470
https://m.youtube.com/watch?v=NMNgbISmF4I

# 479
  • Мнения: 15 091
Не мога да шия, не искам да шия и изпитвам физическа непоносимост към шиенето. Имам сестра шивашка, не искам да я занимавам, искам просто да си купя нещо на нормална цена.

Колко е голямо детето? Ако не държиш на детски картинки, виж в Икея шалтетата за единични легла. Може нещо да ти хареса. Там също имат услуга за ушиване, ако ти хареса плат.

На 4,5, не държа на картинка, по-скоро на цена и размер, да не се влачи.

Общи условия

Активация на акаунт