Искам да кажа ... (107)_30.01-05.02

  • 61 585
  • 916
  •   1
Отговори
# 510
  • София
  • Мнения: 18 679
Оооо, халва Crazy Обожавам! В пубертета имах един период от около година, в който всеки ден ядях филия с масло и халва! Здравословно, а? Mr. Green

Като сме на тема бисквитени работи, да ви кажа, че и моята вчерашна бисквитена торта е убийствена. Рецептата е от форума, излиза с търсачката - казва се торта Василия. И друг път съм я правила, но в основния вариант с маскарпоне и нутела. Сега видях, че авторката е добавила ъпгрейди - със сгущенка в крема и бисквити, топени в мляко. Ми, много е добре Peace Не я препоръчвам за ресторанта на Мимето, щото парчето трябва да е на цената на една пица, не е хич икономична торта, но ако обичате маскарпоне и шоколад, направете си я вкъщи - страшно е вкусна!

Днес много ме боли опашната кост - имам чувството, че тазът ми е направен от недобре напаснати части от Лего и всеки момент ще се разглоби ooooh! Походих пеш към 30 минути и имах усещането, че всеки момент ще ми паднат краката!

Не знам откъде инфото, че Лили има РД, но ако е така - Честито и от мен bouquet Здраве, спокойствие и щастливи мигове по пътя към дълголетието Grinning

# 511
  • Пловдив
  • Мнения: 23 887
Днес много ме боли опашната кост - имам чувството, че тазът ми е направен от недобре напаснати части от Лего и всеки момент ще се разглоби ooooh! Походих пеш към 30 минути и имах усещането, че всеки момент ще ми паднат краката!
Душе, това е от бременността.

# 512
  • Мнения: 6 021
Елени, радвам  се да те ''видя'' и тук  Hug
Аз само влизам да кажа на Рая, че тъкмо излапахме тортелинките с месо, не са ми  толкова вкусни като тези със сирене, но пак ми харесаха, а  и девойката ги одобри. Аз варя първо и после ги запържвам в масло + малко олио.

Белинда, бисквитената торта звучи чудесно, ще я пробваме непременно. То като има сгущенка в рецептата няма как да не се получи страхотия  Heart Eyes
А твоите кости сигурно наистина се разместват, така, че аналогията с лего-то ти е съвсем в реда на нещата  Grinning Дано не те боли много  Hug
И аз обичам халва. То всъщност са много малко, да не кажа хич нещата, които не обичам  Blush

# 513
  • София
  • Мнения: 18 679
Знам, Янтре, знам, ама тия дни като си работя от вкъщи, не съм го усещала. Днес ходих да копая малко тръстика в офиса и след 5-6 часа на стола направо ми се разката фамилията Crazy Все едно някой ме е преметнал на коленце и ме е пердашил здраво с бухалка по опашката Sad

# 514
  • Мнения: 14 378
Ох, Белинда, сърце нямаш с тази торта! Недоспалото ми тяло крещи за въглехидрат! По тоя повод му подарих цяла пица  Mr. Green

Халва обичам много! Като бях малка мама купуваше в едни тенекиени кутии и се борехме с нея коя ще изяде повече...

# 515
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 909
Мариат, пускам снимки на това, което правих вчера:
Скрит текст:


Като за първи опит, не е зле. Има възможност за много вариации. У дома се приеха мнооого добре.  Grinning

# 516
  • Мнения: 15 091
Белинде,  твоята торта ще я пробвам и аз като се наситят на тази страница халвата. Честно ви казвам,  торта не обичам да повтарям, но се пристрастих.

# 517
  • Мнения: 22 516
Здравейте от Солун!
Прекрасно време, красив град, от краткото време в котлето имахме за да разгледаме.
Утре надявам се, повече. Simple Smile

# 518
  • Мнения: 5 387
Яна, гости приемаш ли? Hug

# 519
  • Пловдив
  • Мнения: 23 887
Да прати насам по пощата бонбонки!

# 520
  • Мнения: 39 653
Лил, честита да си! Наздраве!
Елени, честито бебче!
Тортите сега почвам да ги разглеждам под лупа. Да чета и да слюноотделям. Нямате срам, значи. Торта, халва, бонболи(Яна, супер са), па друга торта, бисквити, маскарпоне......
Да се похваля маааалко- откраднахме си час с нещо с ММ и вино пихме, и скумрия печена хапнах(беше солена и най- вероятно с олио). Обаче като ви почетох си извадих една заквасена сметана и я опуках.
Ама пак съм по- добре от Алечка! Wink
Сесил, поне ще се постоплите! Хубаво е в Солун.

# 521
  • Мнения: 14 378

Ама пак съм по- добре от Алечка! Wink

Мери, и срещу мен да тичаш не можеш да ме стигнеш, аз заквасената сметана си я ям за закуска  Mr. Green

# 522
  • Мнения: 11 726
Бях обещала снимка на блейзъра.
Освен с него съм и с новата рокличка. За малко ги качвам.


Предната седмица правих два сладкиша от форумските и нищо не се получи. Та сега ви прескачам рецептите  Whistling

Последна редакция: чт, 02 фев 2017, 21:29 от rummi_pl

# 523
  • София
  • Мнения: 18 679
Яна, така да ти се възхищавам, момиче Crazy Много си талантлива, много! Според мен трябва да се явиш на кастинг за Мастършеф, съвсем сериозно говоря! Вкусно можем да готвим много, но твоите неща просто проговарят Heart Eyes

# 524
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 909
Момичета, благодаря ви!

Руми, много добре ти стоят! Със здраве да си ги носиш!

Общи условия

Активация на акаунт