Нашите кухни - 67

  • 108 867
  • 759
  •   1
Отговори
# 735
  • В полите на Витоша :)
  • Мнения: 1 330
В скрития текст на Madeleine се виждат снимките, както и с десен бутон върху снимките на petrov.il и отваряне в нов таб.

Имам голяма молба към вас - кажете на коя фирма е най-черната черна фуга?
Взехме на Ceresit, цвят Графит (или Антрацит, забравих как се водеше), но на фона на черните плочки стои направо бяла! Ще питам и в темата за баните, но и тук може някой да знае.

# 736
  • Мнения: 1 787
Green_Eyed, антрацит и графит са все неща, различни от черното. Разгледайте цветовия каталог на Mapei в някой магазин, където имат мостри, мисля, че там има черно - "Black".

Нашият майстор сподели, че на Церезит фугиращите смеси изобщо не са хубави и се ронят. Много се зарадва като му казах, че ще фугираме с Mapei - и цветовете им са по-хубави, и стават както за употреба на закрито, така и на открито, с много добро качество са. Ние имаме сигурно над 10 вида различни плочки общо в целия апартамент, и за почти всеки цвят успях да намеря точно кореспондираща фуга. За сравнение - почти нито една, пасваща цветово, от каталога на Церезит.

# 737
  • Мнения: 6 292
Така е. Церазит са си развалили фугите, бях писала преди около половин година за проблеми с тях. Бани, които са с песаклива ронеща се фуга и от Хелкел се направиха на чукнати, въпреки че потвърдиха лошия краен резултат при оглед на място и СЛЕД правилна работа с нея.
Има много черна на Мапей, аз за нашите взех Антрацит, но в тях имаме малко сиво.

Последна редакция: вт, 04 апр 2017, 10:42 от drago_2008

# 738
  • Мнения: 6 292
Може ли да ми кажете цена на панта с плавно затваряне на Блум при Рали М и на обикновена панта Блум?

# 739
  • В полите на Витоша :)
  • Мнения: 1 330
Благодаря, Madeleine и drago_2008! Взехме Церезит уж като по-качествени, но явно лежат на стара слава.

drago_2008, в крайна сметка имаше ли някаква компенсация?

# 740
  • Мнения: 6 292
От Хенкел НЕ..., но собственикът на апартамента с баните си удържа от фирмата изпълнител на баните пари за фугата, която той сам си беше избрал и купил (след информация четена в БГ мама) заради лошия краен резултат. ММ представлявше фирмата изпълнител. Не им се разправяше за 100 лв компенсация, за каквато се споразумяха. Много нерви се похабиха тогава и всичко от фугата тръгна...
А с Хенкел да се съдят е кауза пердута. . От тогава с Церазит не работят.
Има далеч по-големи обекти, където се налага преработване след лошо качество на марковата продукцията.

Последна редакция: вт, 04 апр 2017, 11:30 от drago_2008

# 741
  • Раковски
  • Мнения: 2 170
Може ли да ми кажете цена на панта с плавно затваряне на Блум при Рали М и на обикновена панта Блум?

http://interior-i.bg/page/14/panti-sistemi.html

# 742
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Здравейте, на мен също ми предстои да поръчвам кухня. Ориентирала съм се към светла кухня - бяла, светло сива, крем или нещо подобно. Ще се радвам някой да сподели снимка на светла кухня, напоследък не виждам много публикувани. Успех на всички в майсторенето! Simple Smile

Ето някои светли кухни и от мен. Peace

                                       

                                      

# 743
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Кухните са просто прекарсни Heart Eyes! Поне три си харесах веднага Grinning...

# 744
  • Раковски
  • Мнения: 2 170
Скоро ще се предлагат дървени плочки за гърбове или облицовка, плочките са като ония малките 3/3 и са на мрежа от 30/30 (примерно).

# 745
  • Мнения: 4 275
Да ви се оплача от Салекс и Роси. Харесах си гръб и плот Арлингтън Натур на Егер (дървен декор), но и в двете фирми не го предлагат...  Crossing Arms Ходихме и в Йаф, там имат плот, но гърбът е на двойна цена, защото бил двулицев  newsm78

И да се допитам за съвет. Според вас добре ли ще е на бяла гланцова кухня и плотът, и гърбът да са с еднакъв декор? Другия вариант е бял гланцов гръб, но май ще иска мноого чистене и бърсане  Laughing

# 746
  • Мнения: 447
Да ви се оплача от Салекс и Роси. Харесах си гръб и плот Арлингтън Натур на Егер (дървен декор), но и в двете фирми не го предлагат...  Crossing Arms Ходихме и в Йаф, там имат плот, но гърбът е на двойна цена, защото бил двулицев  newsm78

И да се допитам за съвет. Според вас добре ли ще е на бяла гланцова кухня и плотът, и гърбът да са с еднакъв декор? Другия вариант е бял гланцов гръб, но май ще иска мноого чистене и бърсане  Laughing
Провери и тук http://www.eurotrading.bg
Цените на плота и гръбчето са почти еднакви,  вариант обръщане на плот - възможен ли е

Последна редакция: ср, 05 апр 2017, 07:58 от 4efits

# 747
  • София
  • Мнения: 1 641
И ние минахме през това за гърба на кухнята на майка ми. Не разбирам защо се правят двулицеви, като само едното лице се използва, та и да са на двойна цена  newsm78

# 748
  • Мнения: 2 495
Да ви се оплача от Салекс и Роси. Харесах си гръб и плот Арлингтън Натур на Егер (дървен декор), но и в двете фирми не го предлагат...  Crossing Arms Ходихме и в Йаф, там имат плот, но гърбът е на двойна цена, защото бил двулицев  newsm78

И да се допитам за съвет. Според вас добре ли ще е на бяла гланцова кухня и плотът, и гърбът да са с еднакъв декор? Другия вариант е бял гланцов гръб, но май ще иска мноого чистене и бърсане  Laughing
Виж във фирма Евротрейдинг за посочените плот и гръб-трябва да ги имат.И гръбчето не би трябвало да е на двойна цена, а няколко лв. по-скъпо от плота. Peace

Бяла гланцова кухня с дървесен плот е идеална комбинация!

# 749
  • Мнения: 2 355
А каква марка и модел е керамичният ви плот? Аз нещо не мога да си харесам  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт