Черешката на тортата - сезон 8 (Тема #2)

  • 146 049
  • 1 517
  •   1
Отговори
# 1 485
  • Sofia
  • Мнения: 26 417
Открих адреса,на бул.Витоша 150

# 1 486
  • Мнения: 807
ее няма какво толкова да се възмущаваме. Това предаване от много време е поле за платена реклама и нищо повече....няма какво да се чувстваме излъгани....те нещата са ясни.

# 1 487
  • Мнения: 4 290
Те нека си рекламират, но поне да показват нещо . Нито готвят, нито посрещат в къщите си, само напомнят за себе си. Никакъв смисъл не остана в предаването.

# 1 488
  • Мнения: 14 098
Ами, напомнят. Нито съм видяла на Малкоданска сервиза, нито магазина. Blush И може да се каже, че вече забравих кои участваха този сезон, а за предните да не говоря. Ако повечето им зрители са като мен, язък им за усилията. Mr. Green

# 1 489
  • Sofia
  • Мнения: 26 417
Те започнаха сезонно да го излъчват...Дали ще има пролетен или направо  летен сезон да чакаме?

# 1 490
  • София
  • Мнения: 7 908
Те започнаха сезонно да го излъчват...Дали ще има пролетен или направо  летен сезон да чакаме?

Пролетта ще са заети с „Като две капки вода“ поне до 24.05.2017 г. За после нямам идея.

# 1 491
  • Мнения: 5 060
Къде се намира магазина?
Интересно, че на страницата няма указан адрес, само телефон.
Може би ако се прочетат всички коментари , ще излезе някъде инфо.

https://www.facebook.com/fineboneshop/

На "Витоша"150 пише някъде из постовете им.

# 1 492
  • Мнения: 7 081
Те започнаха сезонно да го излъчват...Дали ще има пролетен или направо  летен сезон да чакаме?

Според мен, по-добре да го спрат.  Peace И без това на нищо не прилича вече.

# 1 493
  • Мнения: 807
аз сега гледам сезоните от -11,-12,-13 година.....страхотни предавания. Никакви ресторанти, показват всичко. И само накрая при оценките има отделно коментари от участниците.
Сега запълват времето с коментари и реклами....баси идиотщината.

# 1 494
  • Мнения: 4 703
Е, недейте така сега, да го спрат, все си намирам привлекателна рецепта, която да опитам и да ми хареса. Мастърите са по-изчанчени откъм рецепти, иначе също ми харесват ястията, но аз търся нещо различно и все пак ежедневно.  chef

# 1 495
  • Мнения: 2 734
Тачо щял да отваря ресторант, според един клю-клю сайт

# 1 496
  • Мнения: 6 004
Ами а дано, че той иначе с какво се занимава? newsm78

# 1 497
  • Мнения: 7 081
Тачо щял да отваря ресторант, според един клю-клю сайт

Чудесно, радвам се, ако е истина. Видяхме, че готвенето му се отдава доста добре. Успех!

# 1 498
  • Мнения: 17 987
Радвам се за Тачо, показа, че умее. Дано се справи Peace

# 1 499
  • Мнения: 4 864
Това,че ще отваря ресторант едва ли означава, че той ще стои в кухнята да готви.

Общи условия

Активация на акаунт