Електронна цигара - алтернатива на тютюнопушенето тема 7

  • 66 148
  • 754
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1 347
Принцеса,напоследък повече го мия този кайфун отколкото го ползвам.А за въздуха,ако щеш ми вярвай,но нямаше да го пипна,но напълно случайно при разни отвивания завивания,ц.пун се разви и вече нищо не беше същото.Уж го нагласих по едно време,но после ,като чели от завиване и развиване на мода,пак се е разхлабил newsm78

# 136
  • Варна
  • Мнения: 7 707
 Ама...контрола на въздуха няма нищо общо с контактните повърхности на 510 конектора......как ще се развие  newsm78. Въздуха се регулира с винт,който е в отвора на конектора,а плюсовия пин се застопорява с гайката. Идея си нямам обаче с какво може да се стегне тя и ка си я разхлабила.

 Поправям се намери подходяща отверка,която да заклещиш в гайката и стегни плюсовия пин също и камък 5 ще свъши работа ако имаш такъв.

Последна редакция: пт, 17 фев 2017, 23:45 от prinzesata

# 137
  • Мнения: 18 542
Стяга се с глух ключ 5мм  Laughing

Честно казано и аз не знам как се е развил, но е факт, че на мойто китайче се зави сам. Не знам дали помните дето се оплаках, че ми се въртеше тази част с винтчетата. Вече не се върти, а аз не съм стягала болта на този изпарител.

Тия от фаста са много смотани. Не били достатъчно яни снимките, които съм им пратила, да им пусна нови за да се види по-ясно проблемната част - тая без отворите за течност, които се вижда от самолет, че липсват  #2gunfire hahaha

# 138
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Моето пък модче днес ще бъде при Милен. Сано открие проблема, да може да се оправи и да си заслужава да се оправи.  Praynig

# 139
  • Мнения: 1 347
Гайката си се мести като я побутна наляво на дясно,не е била затягана newsm78В смисъл хващам я с нокти и връткам леко на ляво или на дясно и готово newsm78

# 140
  • Варна
  • Мнения: 7 707
 Не трябва да се мести трябва да е здраво стегната. Води до лош контакт и сговняване на вкуса.

# 141
  • Мнения: 1 347
Абе голяма лудница с този танк. JoyСтегнах уж ,нагласих пък колкото толкова.

# 142
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Ренджи, сега как е? Вкус на чорапки?  newsm78

# 143
  • Мнения: 1 347
Шоколадче,да вкусът на чорапи си го има.Утре мия отновоо слагам нова намотка и го пускам да се извари ,и паля ако пак го има този вкус наистина се отказвам,явно не е моя танк и толкова.Хайде когато има нагар добре,ама то и новата намотка и тя смърди.

# 144
  • Мнения: 18 542
Е това е невъзможно да е от танка. Ти не си го и ползвала чак толкова дълго, че да се омаже с течност там където не може да се измие с просто поставяне под струя с вода.
Сигурна ли си, че течността ти е в ред?

# 145
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
То щом пина ти се е мърдал, най-вероятно през него се е просмукала течност и е влязла в мода и най-вероятно трябва да се почисти платката. Знам ли? Поне така си мисля. Няма ли около теб някой да изпарява да пробваш на неговия мод как ще е?

# 146
  • Мнения: 1 347
Ами течността няма какво да и е,пуша си я с инокина няма проблем.Освен това не наливам една и съща,на мода не знам,и да съм прецакала единя,на другия нищо му няма,но факт с инокина този проблем го няма.Чудя се има ли варянт да е от памука.То друго не остана знам ли?

# 147
  • Мнения: 18 542
Може и от памука да е, но няма как да е от мода. От батерията всичко друго може да се очаква, но не и да промени или да даде особен вкус на течностите освен на изгоряло разбира се поради прекалено много мощност.
Смени памука. Като нищо ще се окаже той-виновния. Peace

Случвало се е да пипам с пръсти вече напоен с течност памук. Вкусът е точно такъв след това - на чорапки и трябва да се смени. Като цяло гледай да не пипаш тази част от памука която остава за фитил. Само там където после ще отрежеш.

# 148
  • Мнения: 1 347
Единственното,което ми остана,като варянт е памука да е поел няква миризма и да я предава.Токущо измих за не знам кой път,като измих и намотката с веро и търках с една четчица,ами смърди си бе.Просто нямам идея .

# 149
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Смени и намотката. Всичко да е ново.

Общи условия

Активация на акаунт