Електронна цигара - алтернатива на тютюнопушенето тема 7

  • 66 147
  • 754
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 325
Симона, добре дошла и поздравления за преминаване към изпаряване  bouquet

Няма напълняване, нито увеличен апетит. Бонус е, че след време вкусовите рецептори стават по-чувствителни, а също и обонянието. Само печелиш!

# 196
  • Мнения: 1 347
Супер Шоколадче.Принцеса от али ме притеснява само времето.Обикновенно поръчките,който съм чакала с най голямо нетърпение най много са се бавили,или не идвали.Иначе да непоклатими са и понеже техните правила си ги знам ,ми е най-лесно от тях.С Пейпал например не съм работила и просто не знам,как се пруцедира ,при по скъпи пратки например .Та ще пробвам пък ще видим.

# 197
  • Мнения: 18 542
Но всички около мен ми казват как ще напълнея като спра аналоговите цигари и т.н. Питането ми е следното, някоя от вас напълняла ли е след промяна от аналогови към е-цигара?  newsm78
Благодаря предварително!   bouquet
Няма такова нещо  Grinning не се притеснявай.
Тези които спират цигарите напълняват, ако заменят пушенето с хапване  Laughing а ти ще смениш пушенето с изпаряване, така че няма страшно  Peace

renji, и аз препоръчвам Габко/Гъбко

# 198
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Ренджи, в Амазон няма пей пал. Там се въвежда директно сметката на картата и преди да поръчаш за пръв път те чарджваха нещо дребно пробно, което после ти приспадат при таксуването на поръчката. Мота ми се сума около 1 лира.

# 199
  • Мнения: 1 347
Ще ги пробвам тогава момичета.А колкото до напълняването,амии аз напълнях с 2-3кг.откакто не пуша,ноо аз лично мисля,че причината не е в цигарите.Не съм променила,нито начина на хранене,нито честотата,по скоро го отдавам на това,че 2м.си беше много студено и с детето сме предимно в къщи.От там и активността ми е почти никаква.Като казах на мъжа ми,че дънките ми теснеят и той веднага,е нормално спря цигарите,но аз съм убедена,че не е от това и ,че сега,като се стопли всичко ще си дойде на мястото.Просто по принцип съм доста активна не се спирам,а сега известно време само у дома,но това не пречи на хората на който съм казала ,че съм качила да твърдят,че е заради цигарите.

# 200
  • Мнения: 18 542
Е ти пък не казвай  Grinning те 2-3 кила не си личат отстрани.

И аз качих кило-кило и половина, които не мога да сваля през последната година, ама със сигурност не е щото спрях цигарите, че туй беше отдавна  Laughing

# 201
  • Варна
  • Мнения: 7 707
 Факт е,че аз като ги спрях отслабнах  Laughing,ама такава енергия имах,че не се спирах  Joy. Е през годините след това съм имала закръглени периоди ама...те нямат общо с цигарите,а с шоколада  Embarassed. Цигарите отказах,шоколада не мога и това си е  Laughing. Имаше един период в който изпарявах вафли,тирамису,карамел,ягоди със сметана и тем подобни компоти-е тогава не ми се кусваше сладко и в оригинал отслабнах  Joy.

# 202
  • Мнения: 1 347
Хаха да Миоки няма да казвам,но аз знам,че съм ги качила и не ми е ок.Освет това имах и 2-3 от след раждането та си станаха 5-6.Но аз не се плаша,времето се оправя идва сезона на салатите,та малко спорт и лек режим и всичко ще се оправи.А дори и да знам,че съм ги качила щото спрях цигарите,което не е така,не бих съжалила ,нищо непоправимо не е.

# 203
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Пристигна ми и моето китайче:

# 204
  • Мнения: 1 347
Супер е Шоколадче с здраве да си го ползваш.

Последна редакция: пн, 27 фев 2017, 22:34 от renji

# 205
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Честит празник!  bg
Голямо затишие е тук.  Няма ли някой с нещо новичко да се похвали?

# 206
  • Мнения: 1 164
Честит празник  bg

При мен нищо ново ,изпарявам си с кеф на 3мг през деня и вечерта  минавам на нула .
Основни аромати ми станаха лешника и капучиното ,поне за сега  Simple Smile
Радвам се ,че ви открих и спрях тези миризливки  Hug

# 207
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Браво, Артемисче. Само така.

# 208
  • Мнения: 325
Странични ефекти при изпаряването/преминаването от аналожки на електрички: статия на англ.
В резюме: спете спокойно, деца  Simple Smile

# 209
  • Мнения: 18 542
Аз още не мога да сколасам да отида до пощата да пусна обратно дефектния кайф, ама утре ще го направя, че ми изтичат двете седмици срок за изпращане.
Една много приятна и лесна рецепта която си сътворих, ако някой иска да пробва:

RY4 Tabbacco cream
DX Sweet Cream (TPA) - 3%
RY4 (FA) - 2%
Vanilla Custard (TPA) - 4%

Общи условия

Активация на акаунт