Искам да кажа ... (108)_06.02-12.02

  • 65 548
  • 796
  •   2
Отговори
# 525
  • София
  • Мнения: 18 679
Хаха, Стейси, и аз почти заспивам на фризьор, особено на сешоара smile3507

Момичета, салатата е много, много добра! Едвам устисквам да не я опаса, докато чакам мъжа ми да се върне от мач Laughing

Ох, слушам по новините за аварията в София, усещам едни безбройни дела как ще се започнат за това кой е виновен Rolling Eyes

# 526
  • Мнения: 18 036
Онзи ден правих бисквитена торта с измислен крем, стана невероятнаааа. Крем ванилия домашен много гъст, малка кофичка течна сметана и малка кофичка заквасена. Сложих сладко от сини сливи и се оказа невероятно добра комбинация  Peace И аз като Белинда купувам маскарпоне, което е на промоция от Лидл или Била обикновено.

# 527
  • София
  • Мнения: 18 679
Всичките ми мъже ядоха салата, не й дадохме да мръдне! Много съм доволна, дреб понякога се муси на цвеклото, но днес омете пълна чиния! Влиза директно в списъка с любими Hug

# 528
  • Мнения: 39 612
Белинда, да кажа и аз моята салата Витамина

Настъргано цвекло+ настъргани моркови и бейби спанак се обърква със сос винегрет.
Слага се в чинията и отгоре се слага настъргана по- кисела ябълка и се ръсва пак със сос винегрет. Ядки по желание и според наличността.
Сос Винегрет
зехтин, ябълков оцет, магданоз, копър, горчица, мед(или захар), сол, черен пипер. Всичко се минава с пасатор.
Моята кипра е умерена. Oбича поли, рокли, но само да ги има. Рядко ги носи. Сега манията са балсамите за устни. Има над 20. И пак си ходи с напукани устни. Лак разрешавам през ваканцията. Кожата й е суха и от доста малка се нуждае от всекидневно хидратиране с медицинска козметика. Ако ви кажа с какви движения си размазва останалия в шепата крем по лактите....чак аз й завиждам за старанието и постоянството.
Светалчо, и друг път си разказвала за изпита за шофьорска книжка. И сега ми беше драго пак да го прочета.
Ние си имаме домашни дрехи. Дрехите носени час- два седят на простора. Да се проветрят, но след това не се прибират обратно в гардероба. Ако не се сложи през следващия ден- заминава за пране.

# 529
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Гледам Черешката на тортата и се дивя на чудото, наречено Светлана. ooooh!
...
И аз я гледах. Голям е тъпоъгълник. Но и Галин не ѝ се дава.

# 530
  • Мнения: 4 188
Гледам Черешката на тортата и се дивя на чудото, наречено Светлана. ooooh!
...
И аз я гледах. Голям е тъпоъгълник. Но и Галин не ѝ се дава.
Хахаха Mr. Green Тъкмо тва си мислех

# 531
  • Мнения: 4 785
Всичките ми мъже ядоха салата, не й дадохме да мръдне! Много съм доволна, дреб понякога се муси на цвеклото, но днес омете пълна чиния! Влиза директно в списъка с любими Hug
С теб явно сме с много сходен вкус, щом и салатата ти допадна. То без ябълка просто не е същото! И понякога слагам, както казаха, белени семки, но по-често е така.  Grinning

# 532
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Хаха, Мари, викаш, повтарям се вече. Joy Joy Joy
Ами забравила съм, какво да се прави.
Извинявайте, ако съм досадила, ама случва се. Joy

# 533
  • Бургас
  • Мнения: 1 274
Много сте писали,изчитане нямате...
Първо-честита книжка на младата шофьорка. В тази връзка-нямам книжка, не ме влече изобщо шофирането, за мен си е един стрес в повече. Возя се с удоволствие, гледам си през прозореца, релаксирам си.
Миялна нямам, по ред причини-не предвидихме място при последния ремонт, мислех,че няма да ми трябва- при две дъщери, редуваха се коя мие чиниите вечер. Два -три пъти годишно се насъбираха съдове при поводи, но все се оправяхме. Сега ми е по-трудно, че помощничките ги няма, но пък и чиниите са по-малко.
За момиченцата и кипренето-няма лошо да си подбират тоалети по свой вкус, с малко насочване от страна на родител-все пак не върви с всички налични гердани да тръгне на градина. И парола си имаме-Касандра, това е циганската принцеса. Ако иска, и така излиза, но до градината сме я разопаковали полека лека. Абе,весело е с момиченца.

# 534
  • Бургас
  • Мнения: 16 481
Танците минаха страхотно!

Поръчах си книгите,които търсех от много време. Дано успея да намеря и другите.

Главата ми гърми!

От няколко дни сутрин съм много подута. От соленото. А уж гледам да не ям много кисели краставички  Joy

# 535
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Това, което най-много ценя у съдомиялните, освен качеството на почистване, е икономията на вода. Удивително много вода ей-така просто си изтича в канала, ако мием по стандартния метод. Четох някъде , че разликата е около 15 пъти, за еднакъв брой измити грънци. Не е въпрос само в цената на тоя ресурс, ами че си е жив зян. Чиста, питейна вода, с каквато са захранени кухненските ни чешми, просто не бива да се пилее, тъй мисля аз. Грехота е.

Имам един по-малък пчелин, сравнително отдалечен и край него си направих мъничка градина, колкото да не съвсем ливада. Там няма възможност редовно да поливам зарзаватите и нерядко в горещото лято листата им се сгърчват, повехват, клюмват, измъчени от адския пек. Тъжна гледка. И стига само да им сипя няколко тенекии вода от бунара, и в рамките на минути живват, оперват се, протягат се, кожиците на доматките набират блясък и свежест. А пчелите в такива дни все се тълпят на един ръждив казан, който им оставям пълен - да ходят на водопой и да си имат социален живот. Та искам да кажа - водата е живот.

# 536
  • София
  • Мнения: 18 679
Ох, Куркума пак сладкодумен Grinning

Сетих се на кого ми приличаш! На любимия ми Елин Пелин! Сигурно затова толкова обичам да те чета...

# 537
  • Мнения: 39 612
Светалчо, напротив! Отново ми достави удоволствие!  bouquet
Обичам водата!
karzz, по какъв повод са били танците? И на мен ми се танцува.

# 538
  • Мнения: 6 326
Добро утро!
Това с мъдреците и възпалените венци е като зараза.Последните седмици четох, че доста хора се оплакват от това,та и аз в кюпа  Rolling Eyes .Но се наканих най-накрая,и после отивам на зъболекар.Май доста ми е възпалено,не мога да си затворя добре устата.А пусто,имам много нисък праг на болка,и ако го цепи ще трябва да се дрогирам с болкоуспокояващи  Crazy .
Успешен финал на работната седмица на всички  bouquet .

# 539
  • Мнения: 15 079
Добро утро!
Яна, доколкото разбрах проверката е за наличие на катализатори.
Торта и аз ще правя утре, ама пустото маскарпоне вчера беше 10 лв. Ай, и този път тортата ще ми излезе златна. Златна, ама вкусна, така че ще се жертвам.

Общи условия

Активация на акаунт