Искам да кажа ... (108)_06.02-12.02

  • 65 558
  • 796
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 2 627

Ние вече ги изядохме  Joy

Въобще не мога да се включа по актуалните въпроси, все изоставам и после вече не съм по темата.  

# 601
  • Мнения: 6 331
И ние така,течен шоколад само на палачинки,а аз и на катми.Ммм,страхотни ги прави свекърва ми,а на мен не ми се отдават.Веднъж пробвах да направя,но мъжът ми се изказа отрицателно за тях,та не повторих  Crossing Arms .
Я кажете рецепта за катми,изпробвана,но с кисело мляко/айрян.

# 602
  • София
  • Мнения: 18 772
Здравейте,най-после почивката дойде.
Колекционирам атласи,карти,списания от типа на нешънъл географик и всякакви енциклопедии.
Връщам се да ви попрочета малко ,че нямах време тази седмица.

# 603
  • Мнения: 3 662
Аз също не обичам течен шоколад особено пък този по магазините. Направих домашен преди няколко дни ей докато го опитат децата в чудо се видях. все едно отрова им даваш.
Рени аз правя палачинки с кисело мляко и ми се получават супер добре. Така съм се специализирала, че за 5 минути ги забърквам. Рецептата: 3-4 яйца, 1 кофичка кис.мляко с 1.ч.л. сода бикарбонат, 1 кофичка вода и брашно колкото поеме до гъстотата на боза.
Ние сме на пица тази вечер.

# 604
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 576
Захирче, честита книжка, безаварийно да караш!

Публиката определено не се държи много адекватно на мачовете, в които играе Григор. Любов, любов, ама си има правила  Crossing Arms.Малко байганьовска работа  Embarassed.

Че инструктирали са ги, хем!
http://offnews.bg/news/Tenis_18788/Instruktiraha-zritelite-v-Are … nis-m_646840.html

# 605
  • Мнения: 6 021
Аз не мисля, че има истински катми с кисело мляко  newsm78 Иначе с такова и аз правя палачинките - смесвам кисело с прясно и вместо сода слагам бакпулвер, че сода не понасям. Но катмите са или само с вода, или с прясно мляко + задължителната мая  Peace

# 606
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Първото дете вече е тук, нахранено надлежно - първо, второ и трето. Цяла седмица не била яла, каза, защото мама се разсърдила и отказала да готви, пък те с тате яли някакви готови спагети "рамен", за пръв път ги чувам.
Тортата според мен не се получи много - бишкотите ми останаха малко сухи, кремът ми идва тежък. Обаче ММ понеже Умре за сладко, яде и за мен, детето и то я хареса и си хапна. Утре, като дойдат другите двама ще видим те дали ще я харесат. На мен комбинацията течен шоколад и маскарпоне не ми допадна чак много.

Благодаря на Елени и Стейси за информацията за Банско, предадох я на тате, те с мама тръгнаха токущо. Ще пристигнат късно, ама няма да ги мисля.

Палачинки с шоколад у нас също се ядат от по-малките деца. Аз лично ги обичам с конфитюр от ягоди, боровинки или вишни. С шоколад не. И с ванилов сос ги обичам.
Катми не съм правила никога, мислех, че се правят на сач или нещо такова.

# 607
  • Мнения: X
Обичам течен шоколад. Всъщност обичам всякакъв шоколад, голяма слабост ми е. И се глезя от време на време. Сега обаче си греба с лъжицата мед от бурканчето. Grinning  Хем е полезен за гърлото, хем да си хапна сладко. А не съм кой знае какъв фен на меда. Слагам си го в чая само.

# 608
  • Варна
  • Мнения: 36 790
Аз палачинки и катми обичам солени или с мед. Не мога да си представя да ги ям с шоколад. За мен това е все едно да ям хляб с шоколад. Кощунство, което разваля вкуса на шоколада Wink

# 609
  • Мнения: 6 021
Да, на сач и на печка на дърва е класиката  Peace Ех, с баба какви катми правехме  Heart Eyes Ама вече я няма, а с нея - и катмите ѝ.

Свет, хубава компания ви се очертава тези дни, предполагам, че много  весело си прекарвате с внуците, даваш вид на баба-мечта  Hug

# 610
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 687
Renko благодаря страхотна е  Hug
То не са пици,спагети течен шоколад......... Crazy все неща които обожавам.Никакви палачинки не ми трябват само една кофа от кило и една лъжица  Laughing Laughing Laughing

# 611
  • Мнения: X
Палачинките мога да ги ям с шоколад, но и аз като Светалчо ги предпочитам с конфитюр- ягоди или боровинки. Катми не съм правила.

# 612
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Рали,ще покажа, ама не сега, че голяма чаршия  Whistling
Ние дояждаме някакви манджи с младежа,ама все на филии налитаме  Mr. Green
Гледам "Черешката" и се чудя тия хора 5 поредни вЕчери като ядат по толкоз много  Shocked,то са разядки, уелкъм-, афтър-...
Катми не съм правила. Едната ми баба правеше бухтички  newsm78, сякаш да беше. В много мазнина се пържат и в "човенчето"  newsm78,как да обясня-едно такова чугунено като тенджера, ама без капак.
Палачинки ям рядко, с портокалово сладко  chef.

# 613
  • София
  • Мнения: 18 772
Слагко не обичам никакво,палачинки не правя щот имат яйца. Laughing

# 614
  • Варна
  • Мнения: 6 368
Потеглихте темата за течния шоколад, въобще шоколада, та да се включа.  Simple Smile
Беше време, когато изяждах сама цял шоколад. Сега купувам само за детето и моя мъж. Не става въпрос само за шоколада, но въобще не ми се яде сладко.  Crazy Само торта ми се прияжда понякога. Това не съм аз, ама факт!  Crazy Яде ми се само солено и киселко.
Ейй, на високосна купувам Нутела и точно сега имаме.
Светалчо, чудно да си изкарате с децата, в което не се и съмнявам! Приятни емоции!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт