Носите ли вкъщи сутиен?

  • 6 139
  • 172
  •   1
Отговори
# 15
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Като втора кожа ми е .Въпрос на навик и голяма чашка е при мен.Даже и спя с него/за ужас на мажо/. Joy

 Peace И аз точно така, също спя с него и ми е втората кожа. Без сутиен е абсурд да съм. Naughty

# 16
  • Мнения: 3 153
Не мога да ходя без, защото имам голям бюст и просто няма как. Вкъщи ходя със сутиени, които се водят за спорт и фитнес, изцяло памучни, без банели и по скоро приличат на къс потник, отколкото на сутиен. Въобще не ми пречат!

# 17
  • Мнения: 918
Не! NaughtyПървата ми работа като се прибера в къщи е да си сваля сутиена!

А сега мисля да пробвам тия лепенки,които се слагат под бюста,еднократните?! ThinkingНякой да има отзиви за тях? newsm78

Я дай повече инфо Peace

# 18
  • Мнения: 663
Данося дори и вечер bombsзадължително

# 19
  • Мнения: 5 790
Гласувах "понякога", защото ми се случва, макар и много рядко .

# 20
  • Мнения: 3 248
Гласувах с понякога...просто защото ми се случва изключитално рядко да съм без, но все пак ми се случва! Wink

# 21
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Не! NaughtyПървата ми работа като се прибера в къщи е да си сваля сутиена!

А сега мисля да пробвам тия лепенки,които се слагат под бюста,еднократните?! ThinkingНякой да има отзиви за тях? newsm78

Я дай повече инфо Peace

Аз да дам,ама не съм ги пробвала. CrazyВидях ги тук в един магазин за бельо.Лепенки,които се слагат под бюста и играят ролята на сутиена,т.е. да повдигат.Струват 2 лв. комплекта за еднократно ползване.Но се чудя дали ще държат,аз нямам кой знае какво за държане Winkама все пак? newsm78

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Нивгаш!
Докато се прибера, и го махам.

# 23
  • Мнения: 69
Понякога нося сутиен в къщи Simple Smile

# 24
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Първо , което правя , когато се прибера е да го сваля , сутиена де , а след него и часовника .
Закон  Wink

Въх, същата съм!  Laughing

Обаче пък ако съм на вън, без часовник не мога.  ooooh!

# 25
  • Мнения: 430
Аз си лепнах такива лепенки за деня на сватбата, защото не понасям сутиени, а и роклята много не позволяваше. Е, ужас ви казвам!!!  Close Първо: ефект - никакъв! (а гърдите ми и тогава не бяха много големи, та нямаше кой знае каква тежест за повдигане). По-интересно е Второ: отлепих ги някак, но от лепилото останаха такива ужасни петна, че..... Трих ги със спирт, ацетон, масла/млека, разредител за боя.... Не, и не! На следващия ден след сватбата заминахме на море. Е чудна "визия" си спретнах за мъжо по случай медения месец.  Shocked Скапа ме от бъзик. Бях като хиена. И дори след десетина дни море и слънце петната още се виждаха.

# 26
  • Мнения: 5 713
Ми не.
Аз и преди да родя навън лятото ходех без сутиен.

# 27
  • Мнения: 14 654
 аз не нося сутиен вкъщи.имам малък бюст и сигурно поради тази причина така се чувствам по-удобно.а през лятото и навън не нося

# 28
  • Мнения: 798
Да нося. В къщи като се прибера свалям този с банелите и слагам спортен , ластичен. Само за спане не използвам. Няма как иначе, на 40 ще са ми до пъпа. Blush

# 29
  • Мнения: 798
Е чудна "визия" си спретнах за мъжо по случай медения месец.  Shocked Скапа ме от бъзик. Бях като хиена. И дори след десетина дни море и слънце петната още се виждаха.
  Много се смях. Благодаря ти малко да се разсея днес от проблеми Joy Joy Joy
Нали няма да се сърдиш  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт