MAC & Sephora - 39 тема

  • 85 464
  • 737
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 7 615
Аз ползвам номер 5, с пепеляво кестенява коса съм. Номер 3 го дават най-универсален, но според мен номер 4 или 5 са реално подходящи за брюнетки.  Peace

# 631
  • Мнения: 4 195
В Сефора ми казаха, че ружът повече няма да го има, защото само той е лимитиран.

Това е странно... Thinking от ТФ обявиха, че абсолютно цялата колекция ще бъде перманентна.
Кофти, а го исках точно него.  Tired И палитрата за лице е много хубава де.  Heart Eyes

# 632
  • Мнения: 119
Може ли линк към палитрата, която коментирате.  Embarassed

# 633
  • Мнения: 286
Днес ще ходя до Сефора, за да си взема една нов палитра. Мисля си за too faced, но не знам коя от всички. На вас коя най-много ви харесва?

# 634
  • София
  • Мнения: 9 593
Аз, която хич не поглеждам продукти за вежди Naughty, щото са ми чуднички моите  Flutter Flutter Flutter, се загледах и пробвах- 2х дори- ето този нов продукт за вежди на Лореал с четчицата.
Привлечена от възможността да ползвам четката за опушване на грим Grinning, си рекох да пробвам- да видя, какво толкова прави за вежди. Simple Smile


Поне 3ма човека забелязаха промяната в мен на минутата! Laughing Grinning
Та препоръчвам да се погледне. Peace

# 635
  • Мнения: 7 615
Прасковната и котешките очи според мен са най-добри. Но втората за жалост не я предлагат в България.  Peace

# 636
  • София
  • Мнения: 10 346
Днес ще ходя до Сефора, за да си взема една нов палитра. Мисля си за too faced, но не знам коя от всички. На вас коя най-много ви харесва?

Ако харесваш прасковени нюанси, вземи си прасковената Simple Smile

# 637
  • Мнения: 7 615
Сега се сетих, че и natural matt много я хвалят, но аз лично не съм я пробвала. Мисля, че я има в нашата Сефора.

# 638
  • Мнения: 1 878
Аз имам natural matte и я препоръчвам с 2 ръце. Става както за ежедневни визии, така и за вечерен грим. По спомен цената е 70 лева. В нашата Сефора се предлага и natural eyes, която е съчетание от матови сенки и такива с блясък.

# 639
  • Мнения: 31 389
Днес ще ходя до Сефора, за да си взема една нов палитра. Мисля си за too faced, но не знам коя от всички. На вас коя най-много ви харесва?
Вземи си Прасковите, страхотна палитра е. Hug bouquet

# 640
  • Мнения: 6 912
Здравейте, в немския сайт на МАС има намаление от 30% на продукти, които няма да се предлагат вече. Хвърлила съм око на сета четири червила от колекцията за Лешникотрошачката на цена 26.50 евро. Заслужава ли си? Не пише за съжаление колко им е грамажа, а само колко е голяма кутията.

# 641
  • Мнения: 286
Благодаря, момичета Hug
Взех си прасковената и още сега ще я пробвам. Heart Eyes

# 642
  • Мнения: 31 389
Благодаря, момичета Hug
Взех си прасковената и още сега ще я пробвам. Heart Eyes
Хайде честита! Браво много късмет и любов да ти донесе! Hug bouquet

# 643
  • Мнения: 240
Здравейте момичета bouquet
Напоследък забелязвам по челото си едни по-тъмни пигментни петна, които отблизо неприятно стоят, та в тази връзка започнах да проучвам  продукти за премахване на пигментни петна.
попаднах в търсенето на тези продукти на ЕСТЕЕ ЛАУДЕР, бих искала отзиви ако сте ги ползвали , като цяло дали е добра серията, заслужава ли си, ето тази newsm78 Simple Smile
https://www.google.bg/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&s … =1490938239849098

# 644
  • София
  • Мнения: 1 678
Здравейте, може ли да ми разясните какво представлява:
Makeup Lesson
(90 мин. 150 лв. под формата на закупени продукти)
Стъпка по стъпка, черта по черта на лицето. Пълен урок по грим, в който научавате перфектно да владеете лицето си. --> това донякъде сигурно е вярно, на мен ми обясниха (в МАС), че си избираш тема на грима, т.е. ежедневен грим или вечерен или контур (каквото и да значи това), половината лице го прави гримьора, а за другата половина ти помага ти да го направиш; за някой може да е полезно - практикува се от понеделник до четвъртък, защото петък и уикенда им е по-натоварено и не може да ти отделят персонално внимание

--> Къде има такъв (разтърсих се из форума и видях мнения и очевидно е ясно къде се предлагат.. ама пусто невежество.. МАС нищо не ми говореше, сега вече разбрах, че МАС и Сефора са два отделни магазина...)

и ако се запиша кои са продуктите, които най-много си заслужава да взема (приемаме, че нямам нищо:)); - това си ми стои като питане

в същия този ден ли трябва да купя неща за 150 лева или дават някакъв вид ваучер/карта да, в същия ден си купуваш продуктите)

--> има ли конкретно място/човек, което можете да ми препоръчате - тук все пак ще помоля, ако някой има опит да ме насочи и продуктите на кое от двете е по-добре като за начинаещ в гримирането Simple Smile

Последна редакция: пт, 31 мар 2017, 15:46 от jenn_kata

Общи условия

Активация на акаунт