Медитация с плетене

  • 3 083
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8
Здравейте,
Аз съм жена от т.н. трета възраст. Намирам голямо удоволствие в плетенето на терлици. Търся желаещи / старчески дом, хоспис .../, които да приемат като подарък моите терлички. Плета от чиста вълна , която купувам от женския пазар /София/. Почти всички мои приятели и позната вече са задоволени, а имам доста производство.
Ще Ви бъда благодарна, ако ми подскажете къде да ги изпратя / безвъзмездно/.

# 1
  • Мнения: 4 255
Тук мисля, че може да ви насочат : http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=581592;topicrefid=19

Последна редакция: вт, 14 фев 2017, 17:47 от Tatti

# 2
  • Мнения: 8
Благодаря Ви!

# 3
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 070
Здравейте,
Аз съм жена от т.н. трета възраст. Намирам голямо удоволствие в плетенето на терлици. Търся желаещи / старчески дом, хоспис .../, които да приемат като подарък моите терлички. Плета от чиста вълна , която купувам от женския пазар /София/. Почти всички мои приятели и позната вече са задоволени, а имам доста производство.
Ще Ви бъда благодарна, ако ми подскажете къде да ги изпратя / безвъзмездно/.


с детето участвахме в инициатива на "Изплети топлина" - може би ще се заинтересуват  Hug

# 4
  • Мнения: 8
Благодаря Ви! Разгледах предложението и ще посетя в най-скоро време клуба "Изплети топлина". Хубаво е, че е близо до моя дом.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 573
Поздравявам Ви за желанието да помогнете и благородно завиждам на познатите Ви, които се възползват от уменията Ви  Hug
Сигурна съм, че всички домове за възрастни хора и за деца без родители биха приели с радост такова дарение.
А може да пробвате и нещо по-различно. Има доста Фейсбук групи с благотворителни базари за набиране на средства за болни дечица. Предлагат се артикули на търг, а стойността се превежда от купувача не на "продавача", а по сметката на конкретното дете. Така хем си купуваш нещо нужно и желано, хем подпомагаш кауза. Те са чудесно място, на което можете да предложите терличките.
Ако идеята Ви допада, пишете ми лично съобщение и мога да Ви съдействам.

# 6
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 070
 Blush и тук да разпространя  Hug

покана за седянка

и същата във фейсбук  Blush

# 7
  • Мнения: 8
Сърдечни благодарности на st. Dobri !

Днес посетих  офиса на "Изплети топлина", предадох изплетеното. Получих много топлина! Взех прежда. Вече започнах поредните терлички. Колко малко е нужно понякога, за да се стопли душата...

# 8
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 070
 Blush радвам се, че се намерихте. Blush

 Blush когато плетохме със синчето решиха, че съм свободна и ми предложиха да плета за тях.
идеята ми хареса и ги запомних.

Общи условия

Активация на акаунт