Апартамент под наем/цяло лято

  • 13 093
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 59
Здравейте, Тази година обмислям сериозно наемамето на апартамент за цяло лято. Знам че има минуси, но вече сме с три деца и ми омръзва разкарването на багажи цяло лято. От няколко дни гледам, но повечето апартаменти се обявяват на вечер. Може ли да ми препоръчате специализиран сайт или конкретни оферти. Предпочитам Влас, Созопол...но ако ми хареса апартамента и цената, мястото не е от първо място като значение.

# 1
  • Мнения: 190
Във Влас мога да ти помогна за Олимп и Лазур 1.

# 2
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 420
И аз се нареждам на опашката за инфо/идеи (също заради трите деца). Ние може би няма да можем да си позволим за цяло лято, но поне за 20-ина дена или месец. Thinking

Става въпрос за апартамент в/около някой от морските курорти, нали така?

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
За Бургас мислили ли сте? За цяло лято може да се уговорите според мен за някои от имотите, които се отдават по-дългосрочно. Ще ви излезе доста по-изгодно от плащането за нощувка.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
За Бургас мислили ли сте? За цяло лято може да се уговорите според мен за някои от имотите, които се отдават по-дългосрочно. Ще ви излезе доста по-изгодно от плащането за нощувка.

Аз пробвах миналата година, но не успях да се договоря. Собствениците отказваха. Peace

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
За Бургас мислили ли сте? За цяло лято може да се уговорите според мен за някои от имотите, които се отдават по-дългосрочно. Ще ви излезе доста по-изгодно от плащането за нощувка.

Аз пробвах миналата година, но не успях да се договоря. Собствениците отказваха. Peace

Уф, а какви им бяха мотивите?
Аз това не го разбирам, ще им стои апартамента празен, ама за три месеца няма да го дадат  ooooh!

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
Че искат да го отдадат дългосрочно, а заради нас може да изпуснат наематели, както и че сме с бебе.  Rolling Eyes
Представям си как биха реагирали на три деца.
Дано не съм права.

# 7
  • Мнения: 59
Не ми се иска много в Бургас- представям си го по скоро с гледка към морето Simple Smile
В някои от ваканционните комплекси съм виждала че дават апартаменти под наем, но сега няма как да тръгна за да гледам на място телефони..И затова се чудех къде да ги намеря он-лайн, За съжаление не намирам много предложения. Има от рода на 1800 евро на месец, което ми идва доста скъпо

# 8
  • София
  • Мнения: 634
https://www.airbnb.com/s/Созопол--България?guests=5&adults=2&children=3&infants=0&place_id=ChIJA-U6V_XHpkARINtGpETYavQ&checkin=07%2F01%2F2017&checkout=09%2F30%2F2017&ss_id=vxevjy6u&source=bb&page=1&s_tag=M2VH_9P1&allow_override%5B%5D=

Ако искаш да видиш точно за Созопол, отвори горното с копи/пейст  на  сайта с разширението - всичко накуп от начало до край.

Последна редакция: пт, 17 фев 2017, 18:11 от mamamia52

# 9
  • Мнения: 360
А цените какви са за месец? Може ли да предлагате линк към местополежието и кой плаща ток, вода? bouquet

# 10
  • Мнения: 70
В един ваканционен комплекс в Синеморец бях наела преди година. Консумативите влизаха в цената.
Ако се интересувате, мога да изпратя координати на лични.

# 11
  • Мнения: 206
Бихте ли казали ориентировъчно какъв Ви е бюджетът на месец/ден?

# 12
  • Мнения: 59
Бихте ли казали ориентировъчно какъв Ви е бюджетът на месец/ден?

Здравейте, зависи от апартамента... Но честно казано не съм подготвена за суми над 3000 лв. Разбира се собственика преценява дали му е изгодно или не...

Общи условия

Активация на акаунт