Искам да кажа ... (110)_20.02.-26.02.

  • 66 840
  • 711
  •   1
Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 18 679
Вомитус хил - свещички също помагат Peace Ако не спре скоро и ти задъха на ацетон, веднага на лекар. Но не вярвам, не е бебе, все пак. Дано мине бързо Hug Някой гнусен бацил е сигурно.

# 211
  • Мнения: 4 188
Деган, ампула, е безотказен, не си прави експерименти с друго.

# 212
  • Мнения: 10 502
Аз сега прочетох, че 7 пъти е повърнала. Закарай я на лекар, направо да назначи лекарство по схема.

# 213
  • Мнения: 4 188
Аз сега прочетох, че 7 пъти е повърнала. Закарай я на лекар, направо да назначи лекарство по схема.
По тва време newsm78 Да бяга на аптеката за Деган. Дай го по малко, не на веднъж. Ако го повърне, повтори след време. Вземи поне 3-4-5 ампули, да има.

# 214
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 776
Учудваме какви специалисти сме българите. Въобще не ги слушай ами си вземи детето и тичай в спешното.

# 215
  • Мнения: 4 303
Добро утро!
Sesylle, как е малката? Всичко наред ли е?

# 216
  • Мнения: 10 502
Сесили, как сте?
Добро утро!

# 217
  • Мнения: 12 984
Добро утро! Честит да е Мартин, много здрав и спокоен да е, да няма колики и други бебешки болежки:)
Гена, ти предните сезони на "Откраднат живот" гледа ли? Приятен сериал е, особено като за български.
Мигли веднъж съм слагала и станах пишман, моите се окъсаха от лепилото и мясах на прасе месеци наред.
Корекции все още не съм правила, след десет години, ако се налага може би, но ме е страх конкретно за гърдите говоря. Все си мисля че силикона би попречил на ранна диагностика на рак.
Карола, радвам се, че лошото е зад теб, много здраве ти желая Hug

Салих две кила, вече съм 55, много съм хепи, че от година не мърдах, плато хем дълбоко. При мен си сика сериозно ограничения, не като Алечка, дето закусва заквасена сметана и стана 50 кила, често ли е това, а Naughty

Сесил, размина ли и на Калина?

# 218
  • Бургас
  • Мнения: 7 312
Добро утро!
Селесте, честит син! Много здраве и щастие! Нека расте заобиколен от хора,които го обичат.
Първият работен ден мина супер. Колегите са готини, майтапят се, помагат.

# 219
  • Мнения: 22 036
Еха, още едмо бебенце. Да е жив и здрав Мартин.

Калина пооправи ли се?

Жаки и Али да спрете с тези килограми, че аз съм все още 57. Като си почина от почивката ще преосмисля всякакви режими, на ядене, на движене, на губене на време, на харчене и така Simple Smile.

Хайде стиснете по едни палци да не ми експлодират ушите като кацам, че беше супер гадно.

# 220
  • Мнения: 15 028
Добро утро!
Селесте, честит да е Мартин, да расте здраво и умно дете! Бързо възстановяване на теб.

# 221
  • Мнения: 22 430
Честит син на Селесте, жив и здрав да е и много щастливи всички заедно. Simple Smile

Калина заспа към 00ч. и спа цяла нощ. Не знам какво беше това чудо, дали вирусно или от храна. Но всички в къщи ядем едно и също и никой нямаше такива оплаквания.
Днес ще си остане в къщи, лошото е че с тези бележки някой трябва да отиде до личния лекар да вземе.
Тази зима като ни е тръгнало от октомври месец, не пропускаме месец без нещо такова.
След няколко дни е РД на Борис и силно се надявам да не се прехвърли и на него.

Аз цяла нощ не можах да спя, да ми се събират 3часа на пресекулки.
Отделно, че в спалнята ни има нещо, което започва да чука от време на време. Звука е като да падат капки на някаква повърхност. Не мога да установя от къде и какво е, и буквално ме побърква.

# 222
  • Пловдив
  • Мнения: 23 669
Отделно, че в спалнята ни има нещо, което започва да чука от време на време. Звука е като да падат капки на някаква повърхност. Не мога да установя от къде и какво е, и буквално ме побърква.
Парно имате ли?

# 223
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 182
Селесте, честита радост! Да расте здрав, щастлив и с много късмет Мартин! Бързо възстановяване ти пожелавам!

Даун, ти от самолета ли пишеш newsm78

# 224
  • Мнения: 22 430
Янтра, имаме, да. Но това се появява само нощно време, а тогава парното почти не работи.

Общи условия

Активация на акаунт