Гримиране – идеи и техники (Тема № 67)

  • 100 127
  • 761
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 1 110
И аз така гледах по суочовете и клипчетата в YouTube  Hug Чудех се за beaming blush  newsm78
Според мен за да стои добре хайлайтъра трябва тонът му да е подходящ за кожата и да е нанесен добре с четка или ББ. Постоянно виждам момичета, които вместо да озарят лицата си скулите им изглеждат мръсни и сивеещи. Умереност във всичко дори в самата умереност както е казал Буда Mr. Green Има си и гадни хайлайтъри като този в контуриращата палитра на too faced. Гигантски бляскави частички за ефект ала диско топка от кофти дискотека  Sick Mr. Green

# 316
  • Мнения: 31 174
И аз така гледах по суочовете и клипчетата в YouTube  Hug Чудех се за beaming blush  newsm78
Според мен за да стои добре хайлайтъра трябва тонът му да е подходящ за кожата и да е нанесен добре с четка или ББ. Постоянно виждам момичета, които вместо да озарят лицата си скулите им изглеждат мръсни и сивеещи. Умереност във всичко дори в самата умереност както е казал Буда Mr. Green Има си и гадни хайлайтъри като този в контуриращата палитра на too faced. Гигантски бляскави частички за ефект ала диско топка от кофти дискотека  Sick Mr. Green
Като че той е най- подходящ да. Hug bouquet

# 317
  • HH
  • Мнения: 3 257
Денс, кой е най - естествено изглеждащия и подходящ за ежедневно носене, на работа и т.н.  bouquet
Ами, никой от тези 4-те не бих казала че е за работа, много са ярки и блестящи. Hug Единият е син, друг е розов, златен и сребърен.
Blush че аз всеки ден се кипря със златния за работа и не мисля да спирам  Rolling Eyes

Имате ли идея дали новите сърца на too faced ги има в Сефора? Не ми се иска да разкарвам сестра ми напразно newsm78

# 318
  • София
  • Мнения: 5 198
Нанасям хайлайтър в тази област
Скрит текст:
На върха на нослето и устните. Дано да е моят цвят, защото си права, че стои като мръсно.

Очната линия на снимката е ужас,  не обръшайте внимание  Laughing
И аз осъзнах, че обичам хайлайтър, но онзи ден, така се бях озарила, че се изплаших като се видях на дневна светлина.

Да ви запитам, има ли продукт от декоративната козметика, който може да прикрие бръчки?
Със суха кожа съм около очите и в тази зона не прекалявам с нищо.

# 319
  • Мнения: 3 480
Не знам за такъв продукт. Могат да се прикрият тъмни кръгове, но бръчки - освен фотошоп или ботокс / филъри.

В тази връзка при наличието на бръчки или торбички под очите хайлахтер на скупите не е добра идея.

# 320
  • Мнения: 1 095
Има блърващи и разпръскващи светлината (light-diffusing pigments). Предложения на пазара колкото искаш.  Peace
Не смея да препоръчам нещо конкретно, но информация и отзиви има много.
Ето само едно от многото:
https://www.newbeauty.com/slideshow/2273-best-blurring-products- … ace-all-summer/14
Аз имам два финишъра на Hylamide, които дават моментален визуален ефект.

# 321
  • Мнения: 3 480
Gevestra, кои са продуктите на Hylamide?

# 322
  • Мнения: 1 095
Stardust@,
http://hylamide.com/product/photography-foundation-transparent-30ml
http://hylamide.com/product/finisher-ha-blur-30ml
Ползвам ги по различни поводи, имат ревюта и снимки в нета. Първият е по-воднист, вторият по-силиконов. Понякога обаче се получава кир ефект, трябва да се пробва с кои продукти се комбинира за да работи както трябва. За себе си съм установила, че като сложа серум с хиалуронова киселина тряваб после да изчаквам продктите след това добре да са попили (особено кремът с SPF) преди нанасяле на следващия. Блърът най=добре ми се получава с потупващи движения и използване на малко количество на малки зони а не повечко и разнасяне. Прозрачният фдт го нанасям на тънък слой с дуофаибърна четка. Пише, че може да се смесват с грим, но не с всички фдт става, с някои се получават парцали, с други се получава хомогенна смес но след нанасяне се получават парцали (пак ако не съм чакала серумът и слънцезащитният да попият). Трябва да се пробва, но им хванах цаката. Често излизам от вкъщи само с някой от тях и с пудра.

# 323
  • Мнения: 3 480
Благодаря Gevestra! bouquet

Ще отида на място в буутс да ги погледна.

# 324
  • Мнения: 1 095
Благодаря Gevestra! bouquet

Ще отида на място в буутс да ги погледна.

Да, най-добре да се видят такива продукти преди да се купуват, според мен. Има и на други марки, за които съм чела хубави неща.
Само да ти кажа да видиш и аналогичният продукт на НИОД. Аз съжалявам, че не вчех него, разликата в цената е малка с Хиламид а четох, че  е по-наситен като пигмент, т.е. по-малко количество дори ще е необходимо.

# 325
  • Мнения: 1 470
Момичета, за очите ползвах color tatto creme de nude за основа, после от паритрата на Лореал la palette nude beige един студен кафяв нюанс, като my facourite tauping на essence, после по целия клепач светло сивото от luxury dark палитрата на Aura и по-тъмното сиво във външния ъгъл и под долните мигли, малко черен молив на горната водна линия и на самия клепач малко очна линия - маркер на essence, май fine line ама не съм сигурна. Съвсем леко над сгъвката съм "опушила" и затоплила с едно червеникаво-розово-кафяво много приятно.

Благодаря ви много за коплиментите! Много сте мили! Simple Smile

# 326
  • Мнения: 13 082
Здравейте,момичета! Имам един въпрос,който може да ви се стори малко глупавичък,но срам не срам ще питам. Гримирам се от години по общо взето един и същи начин. Отскоро обаче се чудя дали не експериментирам и да пробвам цветна спирала. Какъв цвят би отивал на черна коса и кафяви очи? Гледам в интернет снимки и моделите все са със светли очи и кожа,а аз не съм от светлите. Вие ползвате ли някакъв различен от черно цвят? И как го комбинирате с останалата част от грима?

# 327
  • Мнения: 3 769
Момичета, за очите ползвах color tatto creme de nude за основа, после от паритрата на Лореал la palette nude beige един студен кафяв нюанс, като my facourite tauping на essence, после по целия клепач светло сивото от luxury dark палитрата на Aura и по-тъмното сиво във външния ъгъл и под долните мигли, малко черен молив на горната водна линия и на самия клепач малко очна линия - маркер на essence, май fine line ама не съм сигурна. Съвсем леко над сгъвката съм "опушила" и затоплила с едно червеникаво-розово-кафяво много приятно.

Благодаря ви много за коплиментите! Много сте мили! Simple Smile

LieToMe, прекрасен грим, очи и мигли. Останаха ми очите Simple Smile
Имам един въпрос, който не е много по темата, но би ли ми казала дали имаш перманентен грим на веждите и ако да - по какъв метод е поставян? Много са ти красиви, направо като рамка на лицето.

# 328
  • Мнения: 1 470
Brie, не са перманентни, попълвам ги със студено кафяво в началото, и започвам с тъмто студено кафяво от средата някъде до края. Благодаря ти многоо! Simple Smile

# 329
  • Мнения: 3 769
Brie, не са перманентни, попълвам ги със студено кафяво в началото, и започвам с тъмто студено кафяво от средата някъде до края. Благодаря ти многоо! Simple Smile

Благодаря. Голям майстор си.
Ако реша да правя перманентни, отивам със снимка на твоите вежди в студиото. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт