Fatih Harbiye~всичко за актьорския състав-настоящи и бъдещи проекти~107~

  • 69 986
  • 707
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 528
Бях сигурна, че ще го направи  Wink
на 100 % , а аз -не .Някак си бременна да си посегне...

# 16
  • Мнения: 1 367
Привет банда  Hug Hug Hug Ирка много благодаря джанъм  bouquet Hug Heart Eyes
За Зейнепката незнам,но Ниханче ми напълни сърцето само като и видях физиономията и си викам край няма да мълчи  Party Party Party Предложението много ме изкефи Айхан е опасна кримка  Laughing Laughing Laughing
Тери  Peace погледнато отстрани ние си пишем в нашата тема,а някой нахлува и се заяжда ами изглежда ми много грозно и незряло,въпреки че вие претендирате за първите седем  Thinking Тук ще си призная,че и моите нахлувания при пернатите са били грозни и недомислени независимо дали съм била права или не  Peace
Ти почни със Севдата,но нали не мислиш,че за Деметката дето ми е кат траверс и оня дето прилича на лява китка няма какво да се каже просто на нас ни е бана не  Peace
Айде лека вечер  Hug Heart Eyes страхотна серия чакам рейтинг над номера утре  Sunglasses

# 17
  • Мнения: 33 395

Тери  Peace погледнато отстрани ние си пишем в нашата тема,а някой нахлува и се заяжда ами изглежда ми много грозно и незряло,въпреки че вие претендирате за първите седем  Thinking Тук ще си призная,че и моите нахлувания при пернатите са били грозни и недомислени независимо дали съм била права или не  Peace
Ти почни със Севдата,но нали не мислиш,че за Деметката дето ми е кат траверс и оня дето прилича на лява китка няма какво да се каже просто на нас ни е бана не  Peace
Айде лека вечер  Hug Heart Eyes страхотна серия чакам рейтинг над номера утре  Sunglasses
Ей, човек реши да спре  и вие го дръпнете за езика  Mr. Green
Като не ти харесват Демет и Фуркан, аз кво да направя? Очакваш да ти скоча в тяхна защита ли? То па не може всеки да ги харесва, такъв човек дето всички го харесват няма  hahaha Нито са първите, нито са последните  hahaha Joy Плюс това аз не претендирам, че са големи мистър и мис Галактика  hahaha И не отричам нито голямата уста на Демет, нито грубите черти на Фуркан  hahaha
Щом сте тръгнали да си го мерите с летен сериал романтична комедия, кво да коментираме повече  hahaha То е логично вие да сте пред тях в рейтинга  hahaha Ма не забравяйте колко седмици им дишахте прахта  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 198
Привет и от мен момичета Hug Hug
Ирко Hug Heart Eyes bouquet

# 19
  • Мнения: 1 367

Тери  Peace погледнато отстрани ние си пишем в нашата тема,а някой нахлува и се заяжда ами изглежда ми много грозно и незряло,въпреки че вие претендирате за първите седем  Thinking Тук ще си призная,че и моите нахлувания при пернатите са били грозни и недомислени независимо дали съм била права или не  Peace
Ти почни със Севдата,но нали не мислиш,че за Деметката дето ми е кат траверс и оня дето прилича на лява китка няма какво да се каже просто на нас ни е бана не  Peace
Айде лека вечер  Hug Heart Eyes страхотна серия чакам рейтинг над номера утре  Sunglasses
Ей, човек реши да спре  и вие го дръпнете за езика  Mr. Green
Като не ти харесват Демет и Фуркан, аз кво да направя? Очакваш да ти скоча в тяхна защита ли? То па не може всеки да ги харесва, такъв човек дето всички го харесват няма  hahaha Нито са първите, нито са последните  hahaha Joy Плюс това аз не претендирам, че са големи мистър и мис Галактика  hahaha И не отричам нито голямата уста на Демет, нито грубите черти на Фуркан  hahaha
Щом сте тръгнали да си го мерите с летен сериал романтична комедия, кво да коментираме повече  hahaha То е логично вие да сте пред тях в рейтинга  hahaha Ма не забравяйте колко седмици им дишахте прахта  Mr. Green
Б
Ние им дишахме прахта ама не забравяй ,че на нас ни е втори сезон  Peace Дори две седмици подред и джесура е след нас  Peace Както и да е хич не съм мислила да се заяждам с теб  или да чакам да защитаваш някои просто ги споменах,защото пишеш в темата и  Peace Не ми слагай думи в устата никъде не съм казала,че Деметка и оня са мис и мистър галактика  Laughing Никъде не съм казала,че и Нелка хубавелка е мис галактика,но в тази тема за нас си е най и ще си я защитаваме колко си щем  Twisted Evil
По-повод кг на твойта любимка  Wink

Роклята е бая под напор  Mr. Green
Айде лека  Hug

# 20
  • Варна
  • Мнения: 10 547
Цитат
Роклята е бая под напор

Ъхъм,време ѝ е да поспортува,ако не иска някоя арабска принцеса да ѝ открадне нарциса hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 21
  • Мнения: 33 395
Къде казах, че ти си казала за тях??? Аз имах предвид, че не съм като вас да изкарвам някакви хора извънземни красавци и да не виждам кусурите им  Joy Joy Joy Joy дето се виждат от всеки  hahaha

Всъщност само в една актриса не намирам кусур  Mr. Green

Скрит текст:



Ей, това е тяло и красота.. Не натурална дъска или "дебеланка" каквато изкарвате Фе  Joy

Скрит текст:


# 22
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 729
Фили, да. Още като пуснаха вторият фраг го казах и като прочетох озета се убедих  Wink

# 23
  • Мнения: 22 031
Добро утро, момичета  Hug Hug Hug Хубав ден на всички  Peace

Бомбата на епизода снощи  Mr. Green


И рейтинга  Peace

Totalde 5.63 reytingle 3.
Ab de 4.55 reytingle 4.
Abc1 de ise 5.18 reytingle 4. Oldu.

# 24
  • София
  • Мнения: 13 617
Добро утро  Hug
Много добър рейтинг след снощната серия  Peace
Отвяли сме номера  Mr. Green
1  DIRILIS ERTUGRUL  TRT 1                                                   20:42  23:55  12,90  28,50  

2  DIRILIS ERTUGRUL (OZET)  TRT 1                                        19:42  20:38    5,95  14,45  

3  KARA SEVDA  STAR TV                                                         20:57  00:16  5,63  12,48  

4  SHOW ANA HABER  SHOW TV                                               18:49  20:00  5,41  15,39  

5  NO:309  FOX TV                                                                  21:00  00:18  5,40  12,01  

6  MUGE ANLI ILE TATLI SERT  ATV                                          09:59  13:00  5,34  32,32  

7  FATIH PORTAKAL ILE FOX ANA HABER  FOX TV                      18:59  19:59  4,91  13,81  

8  NO:309 (OZET)  FOX TV                                                      20:00  21:00  4,29  10,18

Последна редакция: чт, 23 фев 2017, 12:10 от БлагаВест

# 25
  • Мнения: 9 528
Здравейте дружки !
Еви  Heart Eyes Hug, Линде  Heart Eyes Hug

Малко ми беше в повече Зейнеб снощи , но трябваше да го има това , за да продължи фабулата напред .Нихан ме изкефи , дано каже ,че Емир е режисирал за журналистите случката с Дениз в колата, и най- вече ,че тя НЕ Е дъщеря на Емир ! Надявам се СЦ няма да извъртят смелия порив на Нихан   Praynig
Позволявам си отново да сложа тази снимка от поста на   Линдето - много е хубава Нес на нея

# 26
  • София
  • Мнения: 13 617
Да Фили, много е красива на тази снимка Нес  Peace

А ето така се прави предложение  Heart Eyes
дори и на тяхната вече зряла възраст това предизвиква умиление  bouquet


# 27
# 28
  • Мнения: 22 031
Филипинче, можеха да ни я спестят отчасти Зеза, че на фона на всичкото й тръшкане, празника на влюбените ми се стори някак не на място  Joy Joy Joy Joy Joy
За сметка на това пък, финала на серията беше бомбе  Crazy

# 29
  • София
  • Мнения: 13 617
Ренка изпреварила си ме, тъкмо и аз мислех да кача тази снимка  Peace
Аслъ е написала: Yanımdaki ünlüyü tanıdınız mı? - Позна ли коя известна звезда се намира до мен?
А Несли е отговорила - Да познах, даже много добре го познавам   hahaha hahaha hahaha


Промото на Кара Севда в Казахстан
https://vk.com/club__kadir__neslihan_love?z=video386476199_45623 … pl_wall_-76350204

Общи условия

Активация на акаунт