целувки по врата

  • 8 747
  • 43
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 50
Здравейте. Имам връзка от 6 месеца. Щастлива съм. НО когато започна да целувам приятеля си по врата той веднага се дърпа. Казвал ми е че го урдяло в бъбреците. Въпроса ми е дали е възможно, все пак е целувка по врата, съвсем нормална. Възможно ли е да ме лъже или да крие някоя травма от мен? Ще съм Ви благодарна, ако получа адекватни отговори!

# 1
  • София
  • Мнения: 24 839
Като не му харесва и ти го казва в прав ред, защо налиташ пак, ми е интересно? newsm78

# 2
  • Мнения: 25 737
Като не му харесва и ти го казва в прав ред, защо налиташ пак, ми е интересно? newsm78

И аз това се чудя, чак и травма да крие...пък защо ще я и крие... newsm78

# 3
  • Мнения: 2 650
Чак пък да го удря в бъбреците  newsm78 Вероятно изпитва от този неприятния "гъдел", който те кара  да се стегнеш чисто конвулсивно. При мен е така при целувка по ушите - много е неприятно наистина и си предупреждавам да не ми се  лиготят в тази област.  Всеки човек си е различен и  няма как да се водиш от това, което  е харесвало на предишното гадже / или още по-лошо - от некви книжцици и филми, водещи се за обучителни от към ерогенните зони/да е определящо и вярно. Ти чак пък и за  тайни и болести си се запритеснила  Laughing Просто като не му е приятно, пропускай тази   част Peace    

# 4
  • София
  • Мнения: 50
не налитам, той ми каза, че го удря в бъбреците и не съм се опитвала повече. Имало е случаи в които без да искам съм тръгвала към врата му. Просто ми е интересно възможно ли е или ме лъже само защото не му е приятно

# 5
  • Мнения: 2 650
Е, ти може и без да искаш да му забиеш и коляно в чатала...тогава не само бъбреците ще го заболят.  Казал ти е, че не му е приятно, ти   си продължаваш с невинното "без да искаш" .  Странни хора Rolling Eyes

# 6
  • София
  • Мнения: 24 839
не налитам, той ми каза, че го удря в бъбреците и не съм се опитвала повече. Имало е случаи в които без да искам съм тръгвала към врата му. Просто ми е интересно възможно ли е или ме лъже само защото не му е приятно
Ще се опитам да ти дам пример- като хапна кисела краставица, пломбите ми дават на късо.
Както искаш, така го разбирай, но всеки, който ми е близък, го знае и не ми сервира кисели туршии.
И не ме кара да му обяснявам как точно протича късото съединение.....

# 7
  • София
  • Мнения: 50
да, Благодаря Ви за масовия хейт за това, че съм го правила без да искам Simple Smile лека вечер, Благодаря за адекватните отговори които получих Simple Smile

# 8
  • Мнения: 4 411
Е ти какво искаш да ти кажем. То е ясно, че от целувка по врата няма да получи бъбречна криза. Като не му е приятно, значи не му е приятно. Не винаги човек има обяснение за тези неща.

Аз имам място на гърба, което ако се натисне по-силно усещам болка в гърдите като пробождане. Странно, но факт.

Абсурт, моите пломби дават на късо ако си помисля за лимони.  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 2 650
За толкова адекватен въпрос, толкова и адекватни отговори. Или просто искаше като питаш - възможно ли е  от целувка  по врата да те болят бъбреците и  вкупом да ти отговорим, че Не - не е възможно, освен ако гаджето ти не е  някакъв феномен  разцентриран, участвал в 154 серия на д-р Хаус. Така по-добре ли е?

# 10
  • София
  • Мнения: 50
всъщност-не. Попитах като съвсем нормален човек, вие всички ме нападате "ама защо продължаваш да целуваш там" няма смисъл да се отговаря на въпроса с въпрос или отговаряте или отминавате

# 11
  • София
  • Мнения: 24 839
Въпросът ти съвсем не беше нормален, защото ти искаш да ти кажем дали гаджето не те лъже, че го удря в бъбреците.
Което е тъпо отвсякъде- никой от нас не го познава, за да ти каже дали е лъжец или " просто му е неприятно".

# 12
  • Мнения: 4 941
Явно не му е приятно! Не, че го удря в бъбреците...глупости. Joy

# 13
  • София
  • Мнения: 16 194
Аз съм с дифузна структура на щитовидната жлеза (Хашимото), и също мразя да ме целуват по врата. Отзад на врата може, отпред - не, направо ми прилошава. Както ми прилошава от поло или друга тясна дреха по врата (даже тениски по врата не мога да нося). Никога не съм влизала в обяснителен режим с ММ защо не давам да ме целува по врата, всеки нормален човек ще се сети, че ако определено място не предизвиква удоволствие, а обратното, значи е табу.

# 14
  • Мнения: 5 508
Възможно е да го "удря в бъбреците". Мен ако ме целуват или пипат около пъпа точно така ме "удря", но в областта около яйчниците и целият гръб. Разбира се, това не е истински удар, не е болка, а е едно неприятно усещане - поне при мен. Нещо средно между гъдел и спазъм. Крайно неприятно е.
А дали твоят те лъже или не няма от къде да знаем. Възможно е да не го "удря", но да му е достатъчно неприятно, че да се налага да те лъже за да е сигурен, че няма да повториш.

Общи условия

Активация на акаунт