Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 60

  • 90 627
  • 1 660
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 13 148
Вие бяхте спечелили, нали?

За протокола, аз бира не искам. Flutter Прекалено много е.

Да, и е по-скоро бреме отколкото награда. Как пък не можаха да измислят начин да я дават на части! Стоварват ти пред къщата един палет с бира и се чудиш какво да я правиш.

# 76
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
 Shocked
И съхранението, но и ако няма асансьор ще е голям цирк.

# 77
  • Мнения: 3 161
продаваш.

# 78
  • София
  • Мнения: 22 947
Сигурно се е коментирало, но от престиж малките награди веднага ли разбираш дали печелиш?  Embarassed

# 79
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Да.

# 80
  • София
  • Мнения: 22 947
Мерси.  bouquet

# 81
  • София
  • Мнения: 13 148
Продаваш, но ако има къде и на кого. Ние нямахме такива познати. Без асансьор сме. 6 часа ги качвахме до тавана. Като паднаха температурите на -20, в помещението стана много студено и се наложи да ги сваляме в апартамента. После пък като напече, сигурно пак ще трябва да мислим решение. Иначе е годна до края на юли. Не знам дали ще се изпие дотогава. На доста приятели подарихме, но е твърде много.

А можеше да я дават срещу някакви ваучери и да си я взимаш отнякъде на части.

# 82
  • Мнения: 3 161
Сигурно се е коментирало, но от престиж малките награди веднага ли разбираш дали печелиш?  Embarassed
чети, чети, и т.н.  Laughing

на twix с 1 опаковка ли може кафемашина?

 Тaня67 съжалявам те за неволите  Laughing

# 83
  • София
  • Мнения: 22 947
Значи, аз съм от тези, които гледат да четат.  Peace В последните страници точно не видях да се коментира, явно е било в тези, които не успях да прочета.

Ще се пробвам с 2 вафли , ще опитам и с орео.

# 84
  • Мнения: 3 161
:joking:

с тия Престиж не ми върви (щото нали с другите се сцепва да ми върви).

# 85
  • Мнения: 859
Включих се в GFK Домакински панел и освен дневници за попълване на покупки, получих и форма за препоръчване на нови домакинства. Ако има желаещи включат да пишат на лични за да им кажа какви данни трябва да се попълнят за ги препоръчам.

# 86
  • sofia
  • Мнения: 1 944
Искам да попитам относно GFK Домакински панел - дадах данните си на една мила дама от тук Wink
и сега чакам да ми попзвънят за .... някакъв вид потвръждаване предполагам.
Въпроса ми е правят ли по телефона някакъв вид анкета от сорта къде живееш, колко деца имаш или нещо подобно (за да видят достатъчно надежден ли си)  или щом са ти дадени данните и са ти се обадили веднъж, значи си "приет" в програмата?

# 87
  • София
  • Мнения: 22 947
Айде чаша орео и 20 минутни мъки да се регистрирам...  ooooh! Simple Smile

# 88
  • Мнения: 2 579
Ха ха ха взех че най-после спечелих нещо и то е кафе от Троя . Най малко това очаквах Joy Сега да му мисля с декларацията Joy

# 89
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Честито. bouquet

Общи условия

Активация на акаунт