Фон дьо тен, бази за грим и перфектен тен - 27

  • 123 029
  • 736
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: X
Влизам да се похваля, че открих най-сетне моята пудра.  NAKED SKIN na Urban Decay Ако имате възможност за проба, не я подминавайте  Peace
Скрит текст:
http://www.urbandecay.de/de_DE/transparentes-puder-teint/gesicht … ;cgid=face-powder
Досега на моята кожа никоя пудра не е стояла толкова хубаво и естествено. Имам разширени пори, които са много трудни за прикриване.  Кожата ми беше мазна, но от годините вече клони към суха. Но с хидратиращ крем я докарвам към по нормална.
Нанасям пудрата след ФДТ на Диор Форевър. Само фдт не ми прикрива порите. Но след нея лицето става перфектно. Няма брашнян ефект, изобщо не личи че имаш пудра. Запечатва грима за поне 10 часа. Толкова най-дълго съм я пробвала. Нанасям я с кабуки. т.е. леко минавам само. Не ползвам гъбичката към нея. Консултантката каза, че с нея се докарва по-плътен грим. Също и ако не слагам фдт от долу, да я ползвам с гъбката за повече прикритие. Не съм пробвала още този вариант.
Да ви споделя и друго нещо, свързано с темата. Зарязах основи, бази и коректори за очи. Забелязах, че тези неща ми качват години на лицето Mr. Green, С 2 думи: Състаряват ме. Не знам друг има ли такова впечатление, от грим с повече продукти?. Или просто не съм намерила подходящите за мен, но вече не ги и търся. Сега слагам само дневен хидратиращ крем, фдт, лек финиш с пудра. Гримът ми пак си издържа цял ден.

# 211
  • Мнения: 66
Айде сега да кажеш кой тоника и кога и как го нансяш  Simple Smile
Ами то зависи и от типа кожа, аз съм с мазна и комбинирана, но като има сухи участаци "мъртав" епидермис трябва да тонизирам и изгладя кожата, защото иначе ФДТ или BB се наслагава и става ужасно...
Тоника се използва, след като си почистиш лицето с гел, преди крема или основата.
Аз най-много съм доволна от Биотен с Дюла за смесена и нормална кожа, Жая с Краставица или с Манука, този с Манука е много добър и на Кларанс за комбинирана и мазна кожа, който е по-скъп, но пък е голяма опаковка и от Ла Рош също бях доволна.
Ти си със суха кожа, на Жайа има няколко за суха, за този с Алое съм чувала добри отзиви, във САЩ имат онлайн магазин, но за съжаление цените са много по-високи отколкото в Европа.

# 212
# 213
  • Мнения: 9
Здравейте момичета, преди време попаднах на мостра на емблематичния Дабъл Уеър, бях впечатлена наистина , не си спомням какъв бе цвета за съжаление,не знам защо все не стигах до него, може би защото съм от провинцията и в града, в който живея не се предлага,сега твърдо съм решена да го поръчам онлайн, но се затруднявам при избора на цвят, не ми се рискува, защото все пак не е на цената на бюджетните, та питането ми е следното- ползвам в момента Ревлон Колорстей 330- Natural ten,има ли някоя от вас, която е ползвала тези фон дьо тени и евентуално този номер Ревлонския до кой от номерата на ДУ се доближава най-много, изчетох доста от темата, попаднах и на сайта, който препоръчвате Findation, там като въведа Ревлона ми излиза цвета Tawny от ДУ, който ми се струва доста тъмен, или греша?  Благодаря предварително! Simple Smile))

# 214
  • Мнения: 516
Изобщо не си помисляй и да рискуваш  Mr. Green .Особено с подтоновете на Double wear,шансът да улучиш на сляпо е минимален,ако беше стандартен вариант,с 6 цвята,сливащи се с кожата и леко покритие,да,но точно този фон дьо тен е плътен,и реално няма да се слее с цвета на кожата ти(ако не е правилният разбира се),а ще стои тип мазилка с рязка граница.И да,цента не е за риск,изобщо!Ако имаш приятелка в София например,помоли я да мине през голяма верига,например Sephora,да ти вземе мостри,на 3-4 цвята(дори и отсипки да са),да ти ги прати и да си сигурна,преди да поръчаш!  Hug

# 215
  • София
  • Мнения: 5 198
Днес се реших, взех си TV стик на Kryolan. Това за мен е най доброто. Покри перфектно , обичам го направо Heart Eyes

# 216
  • Мнения: 1 437
Момичета, как се справяте с лъщенето на лицето през лятото?

# 217
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 450
С матираща пудра и матиращи листчета. В момента съм с тези и съм много доволна http://kocos.bg/bg/MATIRAShtI-LISTChETA-50-br-v-paket.p2063

# 218
# 219
  • София
  • Мнения: 38 476
Новият матиращ фдт на Мейбълин е доста матиращ.

# 220
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
С матираща пудра,имам няколко и си ги редувам.И с новата слънцезащата на Биодерма,перфектно ми матира кожата.Със сигурност ще я повторя пак веднага щом ми свърши.

Последна редакция: ср, 26 апр 2017, 22:22 от Bright Crystal

# 221
  • София
  • Мнения: 6 249
Ще ми се да си взема някакъв тониращ крем за почивните дни, с поне 25 SPF.
За момента съм набелязала DD крема на Nuxe... някой дали го е пробвал и да има впечатления.
Или да ми препоръчате друг подобен.

# 222
  • Мнения: 1 203
Ще ми се да си взема някакъв тониращ крем за почивните дни, с поне 25 SPF.
За момента съм набелязала DD крема на Nuxe... някой дали го е пробвал и да има впечатления.
Или да ми препоръчате друг подобен.

По спомен - непокривен, клонящ към оранжевата гама, стои на участъци, не останах доволна.

# 223
  • Мнения: 70
Здравейте, имам нужда от вашата помощ ... търся фон дьо тен със средна покривност . На 25 год. съм със смесена към мазна кожа ,имам видими пори и тук там несъвършенства. Повечето от фон дьо тените , които съм използвала ми предизвикват непоносимост и дразнене.Имам чувството , че кожата ми не може да диша.Ползвала съм почти всичко на Mac, Clinique, Clarins , L'oréal , Revlon- не намерих моя фон дьо тен .Много ще съм ви благодарна ако предложите качествен продукт .

Последна редакция: чт, 27 апр 2017, 11:08 от Alegria7

# 224
  • София
  • Мнения: 38 476
Още един глас против DD Nuxe. Обаче сега всичката мед. Козметика са пуснали тон. Крем с фактор, така че отиди в някоя аптека и пробвай. Аз си харесах на Ла рош.

Общи условия

Активация на акаунт