Искам да кажа ... (113)

  • 54 924
  • 884
  •   1
Отговори
# 870
  • Germany
  • Мнения: 7 994
Гена, сподели, моля впечатления от сайта, като го поползва известно време младежа. Чудя се дали да не се абонирам и аз и да си помагаме по някой предмети с големия, въпреки, че ще е малко трудно на български с терминологията...

# 871
  • Мнения: X
Мони, това ползвали ли сте го? Безплатно е.
https://www.schlaukopf.de/

# 872
  • Мнения: 18 036
Мони, сайта е страхотен  Peace Има теория, упражнения, моите бяха много доволни, по- удобно от хартиени помагала

# 873
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 901
Докато си бях в България, изпълнявах желанията за всички сладкиши, което съм правила. Синът ми каза, че не е честно само на снимки да гледа. Та затова... запретнах ръкави. Сега се чудя дали освен традиционните козунак и курабийки за Великден да не включа и още нещо. Ама има време до тогава. Със сигурност поне една торта ще забъркам, докато реша какво да правя.
Тази вечер ще сме на дюнери. Поне лесно и бързо се правят, вкусни са, макар и да ги причисляват към лошата храна  Mr. Green.

# 874
  • Мнения: 39 612
Забравих да кажа,че и аз ако нямам какво да облека много се вкисвам, за това го измислям по-отрано...по-повод вчерашната ти драма  Flutter
Същата съм. Но този път до последно нямахме планове. И трябваше да импровизирам .....
Обаче от утре замислям подреждане и сортиране на дрехи. Кое ще се носи, кое- не, и да знам какво да попълвам като липси. Че такива винаги има.

# 875
  • До морето
  • Мнения: 7 142
Яна, снимката на църквата е базиликата  във Ватикана. Иначе църквата с мощите на св.Кирил е Сан Клементе, много близо до Колизеума. Барселона си остава първа в сърцето ми  Heart Eyes Обожавам този град. Като остареем с милото сме решили там да си купим някое апартаментче и да си кютаме.

Мария, въобще не ми отрази съня  Crossing Arms

Ние имахме неочаквано гости,но много добре се получи, сега вече сме паркирани по леглата, а аз ям шоколадово яйце. Казвала ли съм ви, че моето 4-годишно не яде шоколад  hahaha Никога не е опитвал, действа на принципа "Щом е кафяво, значи е гадно!"  и не ще и да чуе дори. В следствие на което когато му подарят шоколадово яйце той взима играчката, а яйцето е за майка му  Laughing

# 876
  • Мнения: 6 735
Марипоса, Сами беше много злояд, нали? Прояде ли зеленчуци? Моята пък добре си похапва, чак започнах да се тревожа, че много натръткавя зимата.Дано дръпне на височина.
Яна, споделяй тук рецепти bouquet Да използваме за Великден някоя нова рецепта.

# 877
  • Мнения: 39 612
Марипоса, прочетох съня, но се чудих какво да ти пиша. Дали да си го пожелая наистина или да кажа "Нема шанс"!  Mr. Green Сега и шоколадови яйца ми се преядоха.  Crossing Arms

# 878
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 901
Кате, стига да направя нещо ново и интересно, ще пиша. Аз и снимки качвам, че да се знае какво е това чудо  Joy.

Когато гледах снимките на Марипоса и четях поста й, се сетих какво ме впечатли, когато за пръв път бяхме във Виена:
Скрит текст:

И особено това:

Бях направила публичен албум за Барселона - в Албум.бг, но сайтът вече не съществува. Съжалявам, че не го изтеглих навреме, там бяха към 300 снимки.
Скрит текст:
Любимия ми парк - близо до квартирата ни беше:
Барселона беше първата ми любов и не мислех, че може друг град да я замени. Остава си ми тръпка, но много повече съм доволна от мястото, на което сме сега.

# 879
  • Мнения: 5 383
Изненадващо ходихме на оглед на апартамент. Тавански, мн уютен, но без гараж, а ние държим на това.
Правих кашкавал на фурна, много сполучлив стана.

# 880
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 901
Лято, нашата кооперация няма гаражи. Затова наехме в съседната сграда. При вас не е ли възможно?

# 881
  • Мнения: 5 383
Яна, и такъв вариант гледаме, точно за този апартамент - няма.

# 882
  • Germany
  • Мнения: 7 994
Сбъдваща, благодаря за идеята! Не съм го срещала този сайт. Утре ще разгледам.
Рая, благодаря и на теб за мнението! Ще погледна дали има нещо тестово, като вариант, да погледне синът ми дали ще му е интересно и ще го мислим.

# 883
  • Мнения: 14 654
И моят има абонамент за уча.се, много е удобно. Няма как всички предмети да са интересни, а с този сайт си помага точно по безинтересните, които все пак също трябва да учи. Фиика, химия и биология са омразните при нас, по история си учи с удоволствие, чете и допълнително, за което хем му се чудя откъде се пръкна такова, хем се радвам, че не се налага да минавам отново най-омразния ми предмет от училище заради детето. Дано и малкият е такъв, ама като го гледам как върви, едва ли.
Козуначени рула пекох днес, не за друго, а за да изразходя две бурканчета мармалад от шипки.
 Гена, пълнозърнестите мъфини ще станат добре ако са с много какао и тестото го оставиш съвсем рядко - да бухне като се опекат, иначе стават като басамаци - тежки, твърди, не се преглъщат.
Пропорцията ми е следната - 125 гр брашно, 35 гр какао, 220 мл топла вода, eдно яйце, 50 мл олио, 135 гр захар и 1 лъжичка бакпулвер. Изглежда много рядко, но стават много пухкави и леки кексчета.

# 884

Общи условия

Активация на акаунт