Искам да кажа ... (114)_20.03-26.03

  • 57 578
  • 856
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Благодаря за темата! Заглавната снимка е много хубава.

Не съм измислила нищо. И аз знам за кого няма да гласувам, другото обаче още е под въпрос..

Успешна и слънчева седмица! Heart Eyes

# 16
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 201
Добро утро!
Много красива и зареждаща заглавна снимка!

Ще гласувам, но още не съм решила точно за кого...

# 17
  • Мнения: 22 454
Добро утро!

Винаги съм гласувала, но сега съм силно разколебана.

# 18
  • До морето
  • Мнения: 7 092
Ще гласувам! Винаги го правя!

# 19
  • Мнения: 9 572
Може да е за по-малкото зло, а не точно по убеденост, но ще гласувам и аз. Peace

# 20
  • Мнения: 15 044
Добро утро!
Няма да гласувам. Нароиха се 10000 партии, а сме като в приказката - Погледнал се Илия, пак в тия. Не са МОИТЕ представители тези хора

# 21
  • Мнения: 10 874
Благодаря за темата и за прекрасната корица! Heart Eyes

Винаги гласувам, та и сега ще е така.

# 22
  • Germany
  • Мнения: 7 964
Няма да гласувам. Не заради растоянието, Франкфурт ни е на 100км и сме ходили до там да гласуваме, а защото не мога да разпозная моите хора и ми писна да гласувам за по малкото зло...
Хубава седмица на всички!

# 23
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 862
Няма да гласуваме.
Лека седмица на всички ви!

# 24
  • София
  • Мнения: 23 098
Аз и политика - магаре и космос. Няма да гласувам.
Усмихната и слънчева седмица на всички.  bouquet

# 25
  • Мнения: 11 695
Ще отида да гласувам ... на зя кого ли  Rolling Eyes

Днес казаха, че ще е топло и слънчево, а навън вали  Crossing Arms
Честита първа пролет!

Малко късно, но сега се включвам. Ето моята любима рецепта за мъфини с овесени ядки - леки и уж здравословни, ако не ги изядеш всичките  Laughing

Скрит текст:
Мъфини с овесени ядки
Овесени ядки – 2 ч.ч. финни
Прясно мляко  - 1 ч.ч.
Бакпулвер – ½ с.л.
Канела – 1 с.л.
Сода за хляб – 1 к.л.
Сол – 1 ч.л.
Яйце – 1 брой
Кафява захар (може и бяла) – ½ ч.ч.
Олио (разтопено масло) – 1/3 ч.ч.
Ябълки – 1 ч.ч. настъргани
Орехи – ½ ч.ч. натрошени

В купа се смесват ядките, содата, солта, бакпулверът и канелата. Объркват се и се заливат с прясното мляко. Сместа се оставя да престои 20 минути, за да омекнат хубаво ядките.
В друга купа се разбиват яйцето със захарта, след това на струйка се добавя олиото. Накрая се добавят орехите и настърганите ябълки. Разбиват се с вилица. Сместа се изсипва в овесените ядки и леко се разбърква.
Във форма за мъфини се разпределя сместа. Кексчетата се пекат в предварително загрята фурна на 180 за 20 минути.

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Добро утро!  Hug
Прекрасна картинка  bouquet.
Дали ще гласувам?  newsm78 По-скоро-не...Минат се не минат няколко месеца и гласуваме,файда-йок. Съвсем загубих интерес към политиката.
Време е за пренареждане на дрешници и обущници  Rolling Eyes,колкото да установя, че съм гола и боса  Mr. Green,за радост на ММ  hahaha.
Къде ще прекарате Великденските празници? Поразгледах аз офертите за СПА хотели, хем да поразтъпчем и да ни 'дигат и слагат, хем че не ми се пътува много.В началото на пролетната ваканция ще ходим с младежа към моите хора за няколко дни.  Peace Ще тестваме Уизеър до Варна. Преди почти 10 години сме летяли с тях за вътрешен полет.
Янечек и Руми, благодаря за рецептите  bouquet. Ами,нищо общо с моя набъркоч  hahaha.Обаче днес ще пробвам пак  chef.,според вашите инструкции  Hug

Последна редакция: пн, 20 мар 2017, 09:43 от GeNa

# 27
  • Мнения: 2 016
Добро утро  Simple Smile
Точно същите грижи имам и аз Гена, какво да обличам и къде да сме на Великден.
В София със сигурност няма да останем,  имам задача и  бюджет  да избера мястото, към морето ме тегли нещо, но и аз не обичам да пътувам дълго. А мъжа ми е залепен за колата, обожава да шофира и не може да разбере моето мрънкане "там ми е далече".  Simple Smile

# 28
  • Мнения: 22 454
За празниците сме си в къщи.
Моят рожден ден съвпада с тях и мислех да ходим някъде, но ще го отложим за след това.
Не ми се забива в някои хотел точно на Великден.
Нито децата ще могат да боядисат яйца, нито да ядем вкусен, домашен козунак. А и 400лв. за 2нощувки няма да дам, само защото са празници.

# 29
  • Мнения: 17 998

Не ми се забива в някои хотел точно на Великден.
Нито децата ще могат да боядисат яйца, нито да ядем вкусен, домашен козунак.

И ние така  Peace Народ, маси във фоаетата, абсурд  Naughty
Обичам си ритуалите, свързани с този празник и си ги спазваме.

Общи условия

Активация на акаунт