Искам да кажа ... (114)_20.03-26.03

  • 57 600
  • 856
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 18 036
До минута ли е важно за асцендента? Моя е неясен, "сутринта преди работа"  съм аз, ама поне на децата да помогна  Wink

# 106
  • До морето
  • Мнения: 7 142
Е, вие пък асцендентът....моят свако знае, че е роден "когато цъфтят тиквите"  Grinning и цял живот празнува рожден ден на първи юли.

# 107
  • Мнения: X
До минута ли е важно за асцендента? Моя е неясен, "сутринта преди работа"  съм аз, ама поне на децата да помогна  Wink
Не. Асцендентът се изчислява лесно и разделен на 2 часови интервали. Ако си родена между 2-4 сутринта е да кажем Везни, а от 4-6 сутринта е Скорпион и т.н. Трябва да знаеш часа поне.

# 108
  • Мнения: 18 036
О, супер, това наистина не го знаех, благодаря  bouquet

# 109
  • Мнения: 10 874
Аз си знам часа на раждане от майка ми, а и от една бележка, която е написал брат ми, лека му пръст. Майка ми е имала някакъв тефтер от тези, дето имат страница за всеки ден, та на 5-ти март той е написал, че съм се родила, както и точния час. Heart Eyes Утре ще ходя на гости при нашите, ще гледам да се сетя да питам майка за този тефтер, много мил спомен е. Heart Eyes
Не вярвам много в зодии и такива неща, но пък много си харесвам моята (Риби) и ми е интересно да чета и понякога намирам много неща, които все едно за мен са писани.

# 110
  • Мнения: 4 188
Зимна утрин да се прекръсти на Миу Миу. Зюмбюл ли с, лале ли, или момина сълза  newsm62 Празът е тачен дзелендчук.

# 111
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Така е, Контеса, но не знам часа.
То аз и тиквите не знам кога цъфтят, та и по тиквено време да се бях родила, все тая.  Joy Joy
Ама сега поне си знам датата. Joy Joy

Една приятелка се запали много по астрология и правене на хороскопи. Даже уроци взима от доста време. Много интересно занимание, според нея. Та тя започна да прави хороскопи на всички познати, отначало като упражнение, под ръководството на "учителката", а после и сама. И тя ми каза, че ако човек отиде в общината, където е роден, в служба ЕСГРАОН, било отбелязано в колко часа си се родил. Ама аз съм родена чак на другия край на България, пък като отида лятото на море, хич не ми е до асцендента. Joy Joy
Но това за ваша информация, може да е полезно за някого.

# 112
  • Мнения: X
О, супер, това наистина не го знаех, благодаря  bouquet
Преди време (в тийн годините ми_ бях супер запалена по нумерология, астрология, астрономия, хиромантика, езотерика, философии и религии.

Честита първа пролет!
При нас е ослепително слънчево, 2 градуса и снегът се топии  Heart Eyes

# 113
  • Мнения: 1 318
Зимна утрин да се прекръсти на Миу Миу. Зюмбюл ли с, лале ли, или момина сълза  newsm62 Празът е тачен дзелендчук.

Ех, Жоре, не съм цвете за мирисане.
Хм, не прозвуча много добре. Добричка съм. Simple Smile

# 114
  • Мнения: 67
Остана ми значително количество праз, който се чудя как да оползотворя. Някъде към 50-60 стръка е. Мога да правя баници с праз, но никакви други идеи нямам. Грубо слагам около стрък на една кора (играя си да точа ръчно, големшки са), та видно е, че много баница ще трябва да засуча. Не че ще се свърши светът, ако не го използвам, но ще съм благодарен за всяка идея за постно празено ястие.

Какъв е проблема, ако имаш фризер? 50-60 стръка праз никога не бих изхвърлила, обожавам праз. Когато имам излишен, нарязвам го, мятам го в торбички във фризера и после кеф ти с месо, кеф ти на сармички, баници, с ориз, хем не се занимаваш излишно да режеш праз после/или лук/ директно мяташ от фризера готовата, накълцана продукция Simple Smile
Здравейте, де Simple Smile Отскоро ви чета и то най-вече, защото се заинтересувах от кулинарните рецепти в темата Heart Eyes

# 115
  • Мнения: 5 383
Аз съм родена с мъглива утрин, татко с баба и дядо едва са стигнали до болницата, за да ни видят. Дъщеря ни се роди в подобна мъглива утрин и татко объркал пътя hahaha.
Не си харесвам зодията.

# 116
  • Варна
  • Мнения: 6 360
Е, вие пък асцендентът....моят свако знае, че е роден "когато цъфтят тиквите"  Grinning и цял живот празнува рожден ден на първи юли.
Значи и аз съм с тиквите. Grinning
Е, сега му казваме Джулай морнинг.
Аз му казвам и денят "х"-все вдигат някакви цени, примерно на тока.

# 117
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Знам си точният час на раждане от мама  Heart Eyes, обаче астроложката ми го "поправи"  hahahaс 3 минути  Whistling.
Скрит текст:
Повече характерни черти имам от асцендента си, от колкото от астрологичния си знак  Crazy
На детето съм си записала часа и си го помня,де. А и вече съм му правила хороскоп  Crazy. По врачки и магове съм ходила,също...отдавна не съм  newsm78.
Кога вярвам,кога-не...

# 118
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 888
И аз като Гена, имам повече характерни черти от аксидента си ( четох, че е нормално). Имам приятелка, навремето ни направи съвместен хороскоп на мен и мъжа ми, и вдичко позна. Каза, че и се били отворили чакрите.....
Имах колежка която като я питаш кога е родена дъщеря и отговаря -по годишно приключване.....

Днес имах ужасен ден, гадно е като трябва да съобщиш за смъртта на близък....душата ми плаче, но сълзите не тръгват. Надявам се че е на по-добро место, че животът и е бил....низ от кошмари. Чудя се чии ли грехове е изкупвала. Не знам защо се чувствам ужасно виновна за съдбата и...

# 119
  • Мнения: 14 371
Titina  Hug Съболезнования! В същност не много често можем да променим хода на нещата, така че не се чувствай виновна, а изживей скръбта си.

Дядо ми е роден по жътва. По тази причина има две различни рождени дати, а ние всяка година се почесваме и се чудим кога да му честитим, а той, за толкова години, така и не си избра едната дата  Mr. Green

Днес ще ни монтират дограмата и ще правим разни гимнастики с мъжа ми, че и двамата сме на работа, а трябва да им отключим на хората, а аз държа да видя резултата преди да платим. За късмет всички налични помагачи са заети, но ще се справим някак...

Вчера обикаляхме магазините да си купя рокля, че в събота сме на парти, а аз (както винаги) няма какво да облека   Mr. Green Нищо не си харесах  и в събота ще повтаряме упражнението...

Хубав, слънчев ден ви пожелавам!

Общи условия

Активация на акаунт