Искам да кажа ... (114)_20.03-26.03

  • 57 595
  • 856
  •   2
Отговори
# 570
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Гле'й ги как ме бъзгат  newsm08, завиждатеееее,затуй  Whistling! И на Джена, и на мен  Laughing.
Ако ви кажа какво правя  Embarassed...
Скрит текст:
седя по гимнастическия клин и не, не мия прозорци...ами играя CS GO, по заръка на магарето-тенисист, който трябваше да ходи на тренировка, пък щели да го баннат, ако излезе от играта  Crazy.И ей на, седя и играя  hahaha. Много съм изпълнителна, значи  bowuu.
По късния следобяд гост си е поканил младежът,живот си живее  Heart Eyes.
Брех,покрай приказките за прозорците,ще вземе да се втурна да ги изчистя,а? Или пък не,дават го да вали...тия дни  Mr. Green.
МарИ,спри се,жено....опъни крак връз крак малко.Какво е това щуркане  Rolling Eyes
Ша, Sunglasses,малко да те отменя  Laughing Heart Eyes.
На Захир снимките са приказни, като картички  Heart Eyes.
Марипоска, и аз не мога да снимам,ама хич не ми пречи  Whistling.Зависи и какво снимам,де. Магаре застанало-магаре излязло  hahaha.
Даун,недей така де  Hug,няма да се депресираш  Naughty. Оплаквай се тук!

Последна редакция: пт, 24 мар 2017, 14:57 от ДжеНа

# 571
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 246
Даун, подсети ме - ще взема да пусна филма на дребния. Батко му го е гледал, но какво помни newsm78 newsm78

Захир, много хубави снимки! Още много хубави места да обиколиш и снимаш Hug

Прозорците и у нас ги мие Златото - хем е дълъг, хем си е купил някаква чистачка с дълга дръжка Laughing

Аз още се кумя за 2CELLOS - децата искат да ходим, ама...

Днес към 10 ми беше студено по сако на Витошка, а после - умрях от жега. Може би заради сянката. На слънчице е екстра Simple Smile

# 572
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Сандалите ми харесват  Peace.Червено обожавам, моделът е екстра,само велурът....ще се позацапа.

# 573
  • Мнения: 15 079
Я някоя от сръчните в кухнята да ми даде рецепта за дробчета. Ядат ми се, но не съм им фен и нямам рецепта за тях. В готварската книга видях само една от Бърди с праз, но аз не искам нито праз, нито ориз.

# 574
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 682
По селски?

# 575
  • Мнения: 15 079
С много лук ли, не, не обичам лук, чесън, праз Simple Smile Други зеленчуци може.

# 576
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 682
Аз и дробчета не ям,но предлагам  Laughing

# 577
  • Мнения: 6 326
Вечер като ми биха една инжекция,и днес се чувствам като нова,та рекох да започна с пролетното почистване.Пооправих кочинката,пералня,миялна,изметох и измих стълбището,прахосмукачката яхнах  Mr. Green .Тъкмо се канех да се захващам и с прозорците,звъни зълвата да види как съм.Та като ми се накара да сядам да почивам,и всички мераци за прозорци си заминаха  hahaha .Ами да,слушам и изпълнявам  bowuu .Само съседите ми развалиха следобедната дрямка с пробиването на техния таван,наш под,ама здраве да е.

# 578
  • Мнения: 14 654
Я някоя от сръчните в кухнята да ми даде рецепта за дробчета. Ядат ми се, но не съм им фен и нямам рецепта за тях. В готварската книга видях само една от Бърди с праз, но аз не искам нито праз, нито ориз.

По случайност си спомням една стара тема във форума, ето ти я Simple Smile
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=34264

# 579
  • Мнения: 15 079
Аз и дробчета не ям,но предлагам  Laughing
И аз по принцип, затова не знам как да си ги сготвя, но сега много ми се ядат. Ще ги набъркам накрая с всякакви зеленчуци, дето имам и ето ти манджа, ако трябва, ще я яде кучето Simple Smile
Благодаря, Янечек, веднага си избрах една на Сийка, че е с любим мой продукт - лютеница Simple Smile

# 580
  • Мнения: 22 036
Много ми е сдухано наоследък. Не рева за детето, а на филма Simple Smile. Много ми е любим, а си давам сметка, че е сниман преди 40 години.

Иначе, някак свикнах да го няма детето през седмица. Той идва почти всеки ден след училище, а има и добра страна - не готвя като го няма  Mr. Green.

# 581
  • Мнения: 14 654
Благодаря, Янечек, веднага си избрах една на Сийка, че е с любим мой продукт - лютеница Simple Smile

Знаех си, че ще си избереш на Сийка Simple Smile И аз заради нейната рецепта съм запомнила темата. Но има и една-две без лук, тази с бекончето звучи интересно, макар че не е като за моя вкус.

# 582
  • Мнения: 6 304
Мдаа, значи съм била на 10 години като го даваха тоя филм, много любим беше. Повечето от вас не са били родени. Ех. старост нерадост.

# 583
  • До морето
  • Мнения: 7 142

Марипоса, съседите и те сигурно още помнят твоето единствено чистене на прозорци  Crazy



Гледай ги, моля ти се, как говорят, ще ми излезе име  Laughing Тогавашния ни апартамент гледаше към морето, нямахме съседи, който могат да се наслаждават на чак пък толкоз еротично изглеждащата ми бременна фигура  hahaha После ни застроиха отвсякъде, осраха квартала и ние се изнесохме на бегом от там.

Съни, дробчета правя с много лук (ти сложи малко), гъби и моркови. Няма какво да му объркаш.

# 584
  • Мнения: 15 079
Беконът също не ми е любим продукт. Обаче с лютеничката ще резна и малко гърки, моркови и каквото още намеря, имам домашен суджук, може вместо бекон да сложа от него. Все ще стане вкусно, предполагам.

Общи условия

Активация на акаунт