MasterChef България сезон 3, тема 1

  • 83 868
  • 888
  •   1
Отговори
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 593


MasterChef е едно от най-драматичните и завладяващи TV състезания, световен хит. В България и в ефира на bTV стъпва за пръв път на 3 март 2015 г. Кастингите за шоуто започват през декември 2014 г. със задачата да намерят най-добрите любители готвачи в страната, чийто талант, креативност, отдаденост, технически умения и страст към храната ще променят живота им завинаги. Любители готвачи без ограничения във възрастта и произхода, с любов към кулинарията и мечта за кариера в нея, се сблъскват с жури от трима забавни и много взискателни професионалисти. Най-добрият състезател ще стане първият притежател на титлата MasterChef в България. Телевизионният формат за таланти е продуциран в повече от 34 държави. Излъчва се буквално всяка минута в някоя точка по света и достига до над 200 млн. Зрители. Шоуто е превърнало повече от 100 любители готвачи в професионалисти. В България продуцент на MasterChef е bTV, а изпълнителен продуцент – Constantin Entertainment - една от най-големите компании за телевизионни продукции в Германия, с фокус върху иновативни развлекателни формати, които реализира в различни държави. MasterChef се представя по света от Shine International - звеното за продажби и дистрибуция на Shine Group, и е базиран на оригиналния формат на Франк Родам.

УЧАСТНИЦИ ТРЕТИ СЕЗОН


Антон              Ася          

Божана              Веселина  

Виктория            Георги    

Димитър            Екатерина

Емилио              Иван      

Карина              Костадин  

Красимир            Кристиян  

Миглена            Петър    

Росица              Станислава

Стелян              Теодора  

Цветомир  








         







Последна редакция: ср, 05 апр 2017, 15:41 от Vivi

# 1
  • ... рееща се.
  • Мнения: 615
Благодаря за темата! И да си кажа, че предпочитам миналия формат/регламент с трите предавания седмично, с отборната игра, мастър клас и т.н. Сега ми е много неорганизирано някак Crossing Arms

# 2
  • София
  • Мнения: 11 726
Радвам се, че някой се зае с новата тема, имаше нужда, все пак предишната беше и със старите участници. Ще си позволя само да препоръчам да се добавят снимки на новите участници и за мен би била интересна анкета за любимец към момента.

# 3
  • Мнения: 143
Като са два дена и по бързо ми минава предаването, като че ли...

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 26 641
Те и епизодите май са ги понамалили и по-бързо ще приключи сезона.

# 5
  • София
  • Мнения: 14 837
И всяка седмица различен регламент - вчера нямаше отборно готвене за гости, елиминации в понеделник  newsm78 Неподредено ми е някак.
Иначе, участниците са в пъти по-интересни и креативни от немощните участници във втори сезон.

# 6
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Благодаря за темата!

Вчера регламента беше по-раздвижен. Интересно са го измислили.

# 7
  • Мнения: X
Благодаря за темата! На мен ми харесва това, че гонят и в 2та дни. Преди ме дразнеше това, че от един куп "елиминации" я отпадне някой след 2-3 дни, я не.

# 8
  • Мнения: 3 157
В предишните два сезона обсъждахме участници, които "това не са го готвили", "онова не са го виждали" , а сега обсъждаме Росица, която всичко е готвила и виждала, но накрая провал.  Joy Joy Joy

Антон снощи, този лют пипер от Гинес от склада ли го взе?  newsm78

Мерси за темата.

# 9
  • Майничка
  • Мнения: 12 677
Благодаря за темата!
Участниците от третия сезон засега ми харесват повече тези от втория. Продуктите са по-семпли, но пък провокират креативността.

# 10
  • София
  • Мнения: 20 215
Цитат на: smileys
И какво чувам да казва Андре, изброявайки продуктите? "Млада грах".
И Виктор онзи ден обясняваше "Грахта това, грахта онова." Българският не им е силна страна явно.  Laughing

Тарт, благодарности за темата!  bouquet

# 11
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Цитат на: smileys
И какво чувам да казва Андре, изброявайки продуктите? "Млада грах".
И Виктор онзи ден обясняваше "Грахта това, грахта онова." Българският не им е силна страна.  Laughing


А дано само това им е кусурът, ама надали.  Wink  Hug

Докато готвеше Андре, единият котлон беше включен и нямаше нищо отгоре.  Tired

# 12
  • София
  • Мнения: 20 215
Докато готвеше Андре, единият котлон беше включен и нямаше нищо отгоре.  Tired

И мен това ме подразни много. Laughing  Hug

# 13
  • Мнения: 11 731
Благодаря за темата.
Имам чувството, че като понамалеят тогава ще преправят пак регламента. Те затова сега като готвят и половината все спасени горе на балкона  Laughing

# 14
  • Мнения: 5 060
Миналата година ми беше по-интересно, може би заради Севда.
Сега се опитвам да се хвана за някой, заради когото да треперя по време на предаването и още не успявам.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт