Искам да кажа_(115)_27.03-02.04

  • 61 084
  • 992
  •   1
Отговори
# 480
  • Варна
  • Мнения: 36 817
Чийзкейк обожавам и мога да ям в неограничени количества. Точно това е причината рядко да купувам и никога да не се пробвам да правя. Знам, че с 1-2 проби ще го докарам до моя си вкус и после няма да има имам спирка. Ще се търкалям буквално, че както лепя всеки грам... По-добре да не отварям кутията на Пандора, а в редки случаи се награждавам с готов ама по мъничко Simple Smile

# 481
  • Мнения: 22 523
Sunny29, след 10дни летя.
А иначе, не са притеснения, а реална ситуация, която е...много объркана.

Тонка, на мен ми звучи добре това с бабата, освен 24ч. грижи. Но пък ако се обслужва сама...едва ли е чак толкова зле.

Чийзкейк правих веднъж, но от тези с печенето. Изобщо не ми хареса, явно не си подбрах точна рецепта. Иначе се получи перфектно.

# 482
  • Мнения: X
Добро утро!

Сънено ми е още и съм малко без настроение, но ще ми мине. Чудя се мюсли ли да закуся или да изям един банан. Май ще е второто, обикновено нямам голям апетит сутрин.
Преди няколко дни и аз гледах рецепта на чийзкейк с бисквити орео. Не ми се видя трудна, а и изглеждаше добре. Може уикенда да се навия и да направя. Но няма да слагам подсладена сметана. Simple Smile

# 483
  • Мнения: 39 716
Тонка, ако майка ти се задържи по- дълго в бара  Mr. Green, може да харесаш да си в кухнята. Ето, чийзкейкът го доказва, че на там си тръгнала.

# 484
  • Мнения: 14 386
Добро утро!
Алечка, когато ми предстои такова събитие (парти, а не киното с кифлите  Mr. Green), първото нещо, което правя е да попълня гардероба. Пък дори и да е с месеци предизвестие. Така поне имам време за проби- грешки!  Mr. Green Как може да си го забравила?
За днес се очертава хубаво време.
Мари, ами така, забравих. Иначе правих опит за шопинг, ей така, да си имам, но не ми се получи, нищо не ме грабна. Ще намеря какво да сложа, все пак не е виенски бал, ама обичам да имам план за такиви неща и да се настроя психически...

# 485
  • Мнения: 3 609
ние слушаме Зи рок в колата вече две години, всеки ден, нон стоп!!!  Hug викам му на моя хубостник поне за цвят да сменим, нещо..ама не!!! Сега ще чуя песничката н Хай-чето!

Обожавам чийз кейк! Аз имам две рецепти. "Моята си", която е доста лесна, без печене и със 100 % успеваемост, и на Йоли от сайта, бях я давала тук преди време..унилален вкус, но с печене и повече пинизи при приготвянето!

Моя го правя така:
Пакетче бисквитки от тези кръглите с дупката (бисквити и сладко у нас не се яде, не знам как се казват) с вкус на масло или каквото ви харесва. Пускам ги в блендера с малко печени бадеми, да станат на брашно. После ги поливам с разтопено масло, на око.. миналия път 125 гр (едно малко пакетче). Разстилам като блат.
Крема е: 2 кутии Филаделфия класик се разбиват с една сладкарска сметана, ако искате може и малко пудра захар, на вкус, настъргана лимонова кора и ванилия.
Разтила се върху блата и вече като стегне, отгоре който както иска си го декорира: със сладко, без сладко.
Сега за РД в офиса правих, сложих сладко от ягодки и истински пресни ягодки:
Скрит текст:


Иначе, на Йоли рецептата за мен е най-сполучливата!!!
http://yoli-www.blogspot.bg/2010/04/blog-post_19.html

# 486
  • Мнения: 14 654
Крем за чийз-кейк правя с крема-сирене - 3-4 опаковки, кофичка заквасена сметана (400 гр), една чаша течна за разбиване и съвсем малко желатин - непълна чаена лъжичка. Ванилия за аромат и захар според вкуса за сладко. Обичам кремът да има височина - поне 5 см.

# 487
  • Sofia
  • Мнения: 8 821
Тонка,браво,екстра ми звучи тая работа Hug,европейски някак. Правят си компания двете баби, черпят се и се контят  Peace.Слушам Energy аз, а ММ- Радио 1 Рок. Като си разменим колите, всеки сменя радиото на другия, обаче само аз вдигам врява, че ми се пипа имуществото  Whistling Не обичам да ми се размества радиото, седалките...ей такива работи  Crazy
Изкушават ме едни обувки и още 2-3 неща Crazy, да взема да измия прозорците,освен  hahaha.
Възразявам срещу променливото време-днес 21 градуса, утре-12  Crossing Arms. Все пак ще пътувам за 4 дена, не желая да влача все налични връхни дрехи, разваля ми се концепцията  hahaha.
Сесил,  Praynig.
Това с котката  Shocked,душичка  Tired.

# 488
  • Мнения: 22 523
Аз си получих една страхотна лятна рокля, малко ексцентрична като за моя вкус, но все веднъж ще я облека. Simple Smile
И пола, също доста шарена и цветна. Идеална ще е за това време.

В колата слушам радио Витоша. Преди бях на Фреш.

ДжеНа, много готини обувки си взех аз, но токът им е висок. Ще видя доколко ще са ми удобни, че на повече от 4см. не се качвам от доста време.

# 489
  • Sofia
  • Мнения: 8 821
ДжеНа, много готини обувки си взех аз, но токът им е висок. Ще видя доколко ще са ми удобни, че на повече от 4см. не се качвам от доста време.
Говори ми,говори ми  Mr. Green на един клик съм от "моите". Да са ти честити!
Ша,явявай се да докладваш как "инвестира" вчерашния бонус  Laughing? Хем ми се носят рокли, купувам и не ги обличам. Някак твърде нагласена се чувствам  newsm78. Та,накрая погледнал се Илия-пак в тия, ама лошото, че и парата е похарчена  Thinking.
Абитуриенти имаме ли, освен на Лиляна младежът? Някоя девойка? Покрай нас-няма.Поне на една сватба ни поканиха лятоска,че и това не ми се е случвало от години  newsm78.

# 490
  • Мнения: 14 654
Как си купувате обувки с един клик, направо ви завиждам! Онзи ден ходих да си търся обувки и премерих поне десет чифта, докато нацеля такива, които хем да ми стават на дължина, хем на ширина, хем да ми харесват. Кракът ми е между два номера и наистина ми е много трудно, защото не е рядкост разликата между два съседни да е прекалено голяма, така че едните ме стискат, а другите ми хлопат като галоши. Жалко, че вече няма половинки номера, сега повечето пъти си купувам по-големия номер, като гледам да са непременно с каишка или връзки и тъпча памук в пръстите, защото пък със стягащи обувки е голямо мъчение да се ходи.

# 491
  • Мнения: 811
Добро утро

Аз съм в настроение
Наспах се като хората  , имах време да се изкъпя тая сутрин , само нещо не си харесвам косата , че е къса и тази сутрин много бухна и в момента малко съм като бръкнал в контакта Grinning Grinning ама поне си имам обемм Laughing Laughingкато никога
И май трябва по скоро да се радвам че попринцип е като залепнала за скалпа ми тая коса Laughing Laughing

Иначе от вчера съм в готино настроение , решихме да празнуваме двоен РД с една колежка другата сряда , та ми е весело , че бързо се стиковахме и уточнихме всичко Heart Eyes Heart Eyes

Остава през уикенда да излезна да си намеря някоя дрешка за повода и всичко ще е 6 Laughing

# 492
  • Мнения: X
Дрехи и обувки не си купувам онлайн. Трябва да меря, не мога иначе. Особено с обувките. Имам малък крак и в някой магазин като почна да меря и все или ми хлопа, или нещо ме стяга. А дрехата трябва да видя как ми стои. Дори да ми стане, ако не ми хареса как стои, няма да я нося. Много съм специална. Laughing
А не обичам да пробвам и меря, много е моткащо и изнервящо. Ама няма начин, трябват си нови дрехи.

# 493
  • Мнения: X
Обувки купувам само онлайн. Тук връщането е лесно и безплатно, онлайн изборът е по-голям и цените по-добри. Дрехи също предимно онлайн.

# 494
  • Мнения: 39 716
Абитуриенти имаме ли, освен на Лиляна младежът? Някоя девойка?
Аз, аз! Blush
Иначе и моите рокли само се купуват и после си седят по чекмеджета и закачалки. Ама викам да се поправя.

Общи условия

Активация на акаунт