Цикъл след противозачатъчни

  • 1 190
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 334
Здравейте !
Имам въпрос относно МЦ след противозачатъчни. Значи след преглед ,АГ ми ги назначи ,заради поликистоза.
От 02.03 /на 5ден от МЦ/започвах прием на Белара. Като от почти самото начало ми се появи бяло течение с консистенция на пресечено мляко,след това на моменти жълтееше ,после стана кафяво ,а от 16тото хапче кървя/зацапва ми / не обилно . Изпих последното хапче в сряда/22.03/. Кървенето си е вке същото ,но на моменти ту се увеличава ,ту само цапа...
Днес се събудих с доста силни спазми и повече кръв,помислих,че ми идва ,но от тогава нищо ,само "цапа" ...Sad
Ох,да не би това да е цикъла ми ? Sad И преди съм пила ОК,но съм нямала кървене по време на прием ...и ми беше лесно да засека цикъл . А сега?
Случвало ли Ви се е ? Sad  Какво да правя ? Имам чувството ,че никога няма да спре!

# 1
  • София
  • Мнения: 1 178
Не съм лекар.
Може да се случи при  смяна на противозачатъчните или при започване на такива. Аз пия от ммного време, и понякога пак цикълът ме е такъв никакъв. Щом дойде датата за следващата опаковка, си ги започни. НО ако нещо те притесни се свържи с лекаря за съвет.

# 2
  • Мнения: 334
По принцип,той реши да не ги пия повече. За да не стресирам допълнително организма си ,настоя все пак да завърша блистера. На предлед съм като ми свърши ,а представяш ли си ,аз не знам дали ми е дошло и дали ще разбера изобщо...Sad

Общи условия

Активация на акаунт