"Пътеки към щастието" и новите проекти на Барун и Саная-Тема 5

  • 96 672
  • 736
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 732
Здравейте,момичета!Всичко тук е прекрасно и наистина се разтоварвам с вашите коментари и клипове!Благодаря!А вие как виждате 3 сезон на филма без Саная? newsm78

# 76
  • Варна
  • Мнения: 1 039
Дулсе, обожавам ги, дано да спечелят. Като гледам следващият път ще е много емоционално, не знам само кой им е дал 9-ка, но пък може да са объркали нещо, защото накрая Саная си гледа коляното и май понакуцва, но нека да излезе епизода и ще разберем.

Здравейте,момичета!Всичко тук е прекрасно и наистина се разтоварвам с вашите коментари и клипове!Благодаря!А вие как виждате 3 сезон на филма без Саная? newsm78

Здравей Виолета, радвам се, че отново се включваш!
Аз бях писала по въпроса, още когато се появи слуха, но не ми пречи да пиша отново и се надявам този път да се включат повече хора.  Simple Smile

Така и не можах да харесам IPKKND 2 и не го догледах, защото и без това не ми харесват много актьорите, а и свързвам името на сериала с Арши-Сарун и ми е много странно. Сега, когато гл.актьор ще е отново Барун, не знам как ще го възприема с друга актриса в сериал със същото име, но определено ще го гледам заради него и тогава ще видим как ще е без Саная. А и тази актриса не е ли същата с която щяха да играят в Сатя и Киран(не ми се рови сега да търся), та ако е тя искаше ми се да ги видя като двойка, тъй като от снимките тогава ми харесаха.
Саная ми е любимка и ще ми липсва, но явно ще трябва да го приемем. Не в един сериал са сменяли главната актриса, може да си представим, че и тук се е случило това, а може би ще е по-добре да си представим, че Адвай е брат близнак на Арнав и ще разказват неговата история, тъй като имената ще са други.  Wink

# 77
  • Пловдив
  • Мнения: 76
Магди много благодаря за всичко което слагаш и за преводите които правиш!  bouquet

# 78
  • Мнения: 1 597
Аз имам направо лично отношение към сериал с Барун, но без Саная със същото име сезон3 - ъПсрд ъпсурд! Но може би искат да натрият нослето на Саная, която завърши нашия любим сериал доста изтощена и изнервена, да влачи на гръб капризен красавчик, взел се на сериозно. Ами да пробат, пък да видим. Не вярвам нещо да се получи. Пътеките бяха така пленителни, заради искрящата от енергия Саня, която му обираше всички статични луфтове, правейки филма не типично индийски. Тоз хубавец май ще получи пореден шамар за наднорменото си самочувствие.

# 79
  • Варна
  • Мнения: 1 039
 Joy Мумбас, успя да ме разсмееш, макар че очаквах нещо подобно от теб, предвид видната ти неприязън към Барун от предишни постове. Много си му сърдита явно, че е напуснал Пътечките.
Е една птичка пролет не прави, зависи какъв екип ще се съберат, но Гюл си е Гюл, Барун и той си има качества не е съвсем гола вода, но и аз си мисля, че едва ли ще стане нещо чак като Пътеките. Бях изненадана, че Гюл е правила и Гит - песен на никого неизвестна, тъй като въобще не ми хареса този сериал, аз съм се обяснявала преди за него, така че много е важно, какъв ще е екипа. И друг път сме го казвали екипът на Пътеките беше уникален.
Колкото до натриването на носа на Саная, гадно ще е ако наистина е така, защото и на мен ми се струва че има нещо там, но каквото и да гадаем само те си знаят.

# 80
  • Мнения: 1 597
Магди, е радвам се, че не съм те изненадала много. Хибаво е, когато дружките не те изненадват.  bouquet
Преди време някъде срещнах едно ю-тюбско интервю в което Саная доста раздразнено коментира прословутата химия между нея и Барун, като напълно я отрича и изрежда редица черти в характера му, които очевадно са я дразнели много. Останах с впечатлението, че Саня, бидейки много амбициозно и отговорно човече е била доста всеотдайна по време на снимките на филма, нещо, което Барончо очевидно е обструктирал, било сцел да докаже на жинъ си, че няма химия, за което публиката носи много голяма вина, било, защото е доста по мързеливичък от фурията. Определено целият екип беше превъзходен и имаше съвсем малко странични отскоци ( болест на индийското кино), но като цяло приносът на Саная да стане такъв превъзходен сериал е най-значим. Очевидно, в случая Гюл Кхан се опитва да стабилизира Барончо. Него някой трябва да го крепка, защото Саная е борче и може и сама.

# 81
  • Варна
  • Мнения: 1 039
Поредният епизод на ЧанЧан - 9-ти: https://www.vbox7.com/play:9c805ae775, https://vk.com/video338121182_456239202.

# 82
  • Мнения: 1 732
Здравейте,момичета!Маги,аз също не успях да догледам IPKKND 2 по същите причини.Мисля,че и актрисата е тази,с която щяха да играят в друг филм.
  Аз лично мисля,(както каза и Мумбас),че това е ход на Гюл Кхан да стабилизира кариерата на Собти,защото  след нашия филм той не успя да сътвори значима роля .Не мисля,че тя трябва да натрива нечий нос,защото Саная е наистина прекрасна актриса,доказа го и в "Цветовете на страстта ".Страхувах се дали ще мога да я възприема в ново амплоа,но филмът,играта ѝ ми хареса.Както видяхме и преди и сега тя е и добра  танцьорка.Дано успеят да спечелят с Мохит.Може би трябва да кажа,че него трудно го "приобщих" към Саная,ядосвах се,че не е със Собти,но изборът беше техен ,на Сарун  ,а днес дори Мохит ми харесва,защото виждам,че я обича истински.Сега изглежда ,че ще играе и в нов филм,него,ако го има преведен,ще го гледам
    Не мога да кажа същото за  "Самота" с Барун.
    Може би проявявам известна доза ревност ,но не мога да си помисля дори,че ще се получи нещо подобно на Пътеките в предстоящия проект,освен ако тази актриса е блестяща.
    Маги,благодаря ти за всички,преводи,новини,които сътворяваш за нас.Аз лично имам причина и лично да ти благодаря за това,че ме научи как да свалям клипове от вбокс.Ти едва ли помниш,то и имената ни там са други,но ти ми прати програма,която директно ме пита дали искам да ги сваля. Blush Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
    Хубава вечер на всички!

# 83
  • Мнения: 1 597
Виолета, след като изчетох коментара ти, се запитах, дали и аз изградих неприязанта си към Красвчик, заради Саная и факта, че не са заедно. Май има нещо такова. Като че ли не разбирам, колкоразлични са културите ни и че брака в Хинду религията наистина е свещен и не може току така да се сменя партньор.
А Магди е чудесна - много разбираща от този вид занимания и клипчетата са й прекрасно направени и преведени.

# 84
# 85
  • Мнения: 1 732
   Благодаря,че ни припомни тези моменти,Мумбас.Сега като ги гледам си мисля ,че са лигльовци,лигавят си се ,така е,но химията им,тя  е неповторима.И кой каквото ще да ми казва,банда ли са сега,не са ли,между тях имаше повече от игра ,повече от актьорска игра,повече от приятелство.Може би фактът ,че Барун беше женен им попречи да са заедно,а може би и защото Пашмин не е заслужавала раздяла.Дори и в тяхната религия  може да се  разведеш.Просто ,за да се случеше нещо повече на някой не му достигна смелост.
       А  съм сигурна също така,че нещо се случи и на сватбата на Саная,но не знам какво...
  Колкото до последните три клипа не разбирам какво говорят,но се досещам... Joy
     https://www.vbox7.com/play:8134f7f979
     https://www.vbox7.com/play:7de2cbc8c8
      https://www.vbox7.com/play:8a1b3e112
Малко спомени и хубави моменти ...сътворено от Маги.. Blush Heart Eyes

# 86
  • Мнения: 1 597
Така съжалявам, че не мога да гледам В-бокса тук, но ще наваксам като се прибера.
И аз мисля, че имаше химия, особено след 200-та серия. Мисля, че индийската публика също го е уловила, защото май големи скандални изказвания е имало, които принудиха Барончо да заеме защитна поза. Имат разводи, но са изключително рядко, не е форма за решение на проблем в семейството.

# 87
  • Варна
  • Мнения: 1 039
О, много ви благодаря момичета! На Френи също, че вчера пропуснах. Hug

Радвам се, че съм помогнала, когато сте имали нужда. Виолета, имам спомен за нещо такова, не си спомням ник-а сега, но мога да те разконспирирам Wink

Мда, за неприязънта ви към Барун сигурно си има причина, аз също му се ядосах, когато разбрах, че той е причината за финала на сериала и не съвсем, защото сериала е можело да продължи, продуцентите са решили друго. Е да всички знаем защо, но както и да е обсъждали сме го вече.
Колкото до това, че не са заедно със Саная, ами да традициите им са други и двамата са били вече обвързани и докато Саная все още е можела да избира, когато са се срещнали, то Барун не.
Има и нещо друго. Проблема според мен е, че сме гледали първо Пътеките. Ами ако бяхме гледали първо "Когато се срещнахме"? Реално Саная и Мохит изживяват своята екранна приказка. Когато започнах да гледам сериала и видях, че и Мохит е добър актьор, ми харесаха и наистина разбрах, че това е тяхната приказка, е не като в Пътеките, но всички вече знаете, колко е трудно след като си гледал този прекрасен сериал, да се впечатлиш толкова от нещо друго. Сега срещам разни интервюта, където става въпрос за това как са започнали да се срещат и тогава си е било вълнуващо.

Мумбас, благодаря за интервюто. Аз съм правила превод, но на друга част, на тази не съм виждала превод. Вчера докато се рових да търся едно друго, защото си мислих, че за него става въпрос намерих някои неща, та само да ми се отвори време, ще превеждам, нови неща също, но за сега не става така бързо, както ми се иска.

П.П. И аз докато съм писала, то се забавих, един час го пиша тоя отговор, ставах, сядах и вие сте писали.  Laughing
О, това са последните хронологични клипове с Арши, обаче последният пише, че не съществувай, кой трябваше да е, да видя какво се случва?

# 88
  • Мнения: 1 597
Магди преводите ти са толкова добри, че официалният на Пътеките е направо дразнещ. Не зная с какво се  занимаваш професионално, но зная със сигурност, че добър преводач е не само този, който владее чуждия език добре, но този, който владее българския език перфектно. Адмираций!

# 89
  • София
  • Мнения: 1 822
добър преводач е не само този, който владее чуждия език добре, но този, който владее българския език перфектно.

Мумбас  Hug това е в основата на всеки превод  Wink, топлата вода е открита отдавна  Grinning

Нямам време в момента, чета ви със скрол. Благодаря на всички за споделеното  Hug Hug Hug
Като се поосвободя, ще се разпусна и аз с новини и коментари, за нещо новичко обаче  Whistling   защото всичко останало го дъвчем от отдавна и не ми е особенно интересно, особенно като се има в предвид, че коментаторките сме си едни и същи Hug  Grinning
Ваня  Hug специални благодарности, за раздвижването на темичката  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт