ryanair-poleti.bg сайт

  • 7 361
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Здравейте,
Купих самолетни билети от сайт ryanair-poleti.bg като си мислех, че съм в официалния сайт на rayanair.
Изпратиха ми код за резервация от тяхна система, но нямам самолетни билети. Само с мейл ме информираха, че  5 дни преди полета ще ми изпратят бордни карти.
Търся по този номер резервацията в ryanair но не я намирам. Нямам самолетни билети, нищо...
Някой ползвал ли е този сайт?
Дали имам билети или това е поредната измама в интернет?
Моля ви, ако някой може да ми помогне с информация!

Последна редакция: нд, 09 апр 2017, 00:32 от Oma-leni

# 1
  • Мнения: 1 071
Здравейте,
Купих самолетни билети от сайт rayanair-poleti.bg като си мислех, че съм в официалния сайт на rayanair.
Изпратиха ми код за резервация от тяхна система, но нямам самолетни билети. Само с мейл ме информираха, че  5 дни преди полета ще ми изпратят бордни карти.
Търся по този номер резервацията в rayanair но не я намирам. Нямам самолетни билети, нищо...
Някой ползвал ли е този сайт?
Дали имам билети или това е поредната измама в интернет?
Моля ви, ако някой може да ми помогне с информация!
За първи път чувам за подобен сайт... Проверихте ли преди това дали има коментари в интернет за него?
Би следвало да имате както код за резервация, така и фактура за направено плащане..
Между другото аз изобщо не откривам подобен сайт?

# 2
  • Мнения: 5
Бях допуснала грешка в изписването на сайта:
ryanair-poleti.bg/
Евтини Ryanair полети от 10 €. ... Директни полети на Ryanair до София ... Евтини самолетни билети от Райънеър (Ryanair) до Ливърпул – градът на Бийтълс! ... от София · Пътнически документи · Ryanair промяна на билет · Регистрация за полет на Ryanair ... Контакти и информация за Ryanair-poleti.bg.
-----
Търсих навсякъде в Интернет мнения за този сайт, но не намирам нищо...
Имам резервация в системата на този сайт, както ме информираха. Имам данни за плащането от някаква банка в Литва, но не и оригинална електронна фактура.
Затова моля ако някой е ползвал услугите им, да пише.

Последна редакция: нд, 09 апр 2017, 00:53 от Oma-leni

# 3
# 4
  • Мнения: 4 178
Дано не е измама. Прекалено много е копирано от официалния сайт.
Ето данните за домейна. Има български имейл за контакт на bogdan@airtravel.bg

http://whois.domaintools.com/ryanair-poleti.bg

Може да е някоя туристическа ангениця

# 5
  • Мнения: 5
Благодаря ви за информацията.
Говорих с airtravel.bg, но те от 3 месеца са се отказали да работят с този сайт и вече не са им call-център.

# 6
  • Мнения: 2 049
http://ryanair-poleti.bg/bg/page/kontakti-i-informacia-za-ryanair-poleti :

Този сайт се управлява от туристически агенции Sirio H.R.O and Business Consultancy FZE

Ако сте резервирали билет през този сайт и имате въпроси, моля свържете се с нас:

 

Sirio H.R.O and Business Consultancy FZE
P.O. Box 16111, Ras Al Khaimah, uae
Тел: +359 2 491 75 94
E-mail: info@ryanair-poleti.bg

# 7
  • Мнения: 1
Въпросът е какво стана в крайна сметка с билета на  Оma 777? Фирмата фантом ли е или не? И защо телефонът, който е посочен за връзка на тази фирма, не е активен? Каква е връзката на фирма от Обединени Арабски Емирства с плащане към  Paysera LT, UAB през латвийска банка и съответно полети от бг ? Къде да Ви открием Господа, за да си вземем бордните карти, т.к. не получихме такива в указания срок а и освен това на заявената от вас дата се оказа , че такъв полет няма.

# 8
  • Мнения: 5
Аз получих бордните карти за моя полет един месец предварително, защото имам закупени места за полета. Ако нямате закупени места за rayanair, бордните карти се издават 4 дни преди полета. За телефона им не знам дали работи, но аз кореспондирах с тях на електронния адрес за комуникация.
Това с несъществуващия полет не става много ясно-когато купувате билет, вие сте в сайта на авиокомпанията. Как така няма такъв полет?

# 9
  • Мнения: 627
Здравейте, ще пътувам с ryanair за първи път. Знае ли някой как стой въпроса с пренос на
фотоапарати. Сина и мъжа имат фотоапарати , единия голям размер. Като ръчен багаж
30/20/20 ли трябва да го вземат?

# 10
  • Мнения: 1 122
Здравейте, ще пътувам с ryanair за първи път. Знае ли някой как стой въпроса с пренос на
фотоапарати. Сина и мъжа имат фотоапарати , единия голям размер. Като ръчен багаж
30/20/20 ли трябва да го вземат?
Заповядайте в темата за RYANAIR- http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=975776;topicrefid=19

А иначе- моят фотоапарат (доста голям) е в ръчния багаж- раница.

# 11
  • Мнения: 627
Здравейте, ще пътувам с ryanair за първи път. Знае ли някой как стой въпроса с пренос на
фотоапарати. Сина и мъжа имат фотоапарати , единия голям размер. Като ръчен багаж
30/20/20 ли трябва да го вземат?
Заповядайте в темата за RYANAIR- http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=975776;topicrefid=19

А иначе- моят фотоапарат (доста голям) е в ръчния багаж- раница.
ако си го носи на врата, а в раницата има др. неща дали може ...

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 3 036
Това е актуалната тема за Ryаnair

Последна редакция: чт, 15 юни 2017, 10:50 от Tatti

Общи условия

Активация на акаунт