Искам да кажа ... (117)_10.04-16.04

  • 61 256
  • 1 067
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 22 518
Добро утро в новата тема. Simple Smile

Не съм ви чела няколко дни, ако имам време ще понаваксам.

След 4ч. сън съм на работа, мислех да не се появявам днес, но биг боса е дошъл предпразнично. Simple Smile

Пътуването мина много добре, но и доста инфарктно. С това прехвърляне от един полет на друг си е жива лудница.
Брюксел ми хареса изключително много, но...за съжаление много малко можах да видя.


Захир, моят съвет е, независимо дали си в града или извънградско,
Никога не слушай какво ти казва човекът до теб! Ти шофираш и ти преценяваш!
Ако ще да е с 20г опит, той в момента стои от другата страна.
Най-малкото твоите реакции не са като неговите и ще мине доста време, преди да се отпуснеш и "очупиш".

Последна редакция: ср, 12 апр 2017, 09:34 от Sesylle

# 346
  • София
  • Мнения: 23 128
Захирче, напиши в Гуглето - Вила Радост Триград и ще ти излязат координати.  Peace
Обстановката си е като на селска къща, но е много приятно и чисто.

# 347
  • Мнения: 5 387
Захир, твоят успя да ме ядоса рано сутрин Crazy. Ама и ти, като си знаеш възможностите, защо го слушаш? Това престояване и изпреварване на кръстовище забранено и очевидно опасно, да не кажа по-силна дума. Плюй си в пазвата и повече са не го слушаш  Naughty.

# 348
  • Мнения: 3 609
Няма да го слушам!!!  Hug Казала съм му, че ако гъкне още веднъж, ще се вози в багажника... на парчета!!!  Twisted Evil

selleste недей така с полетите..., че моя ангел е свръх слаб ( за разлика от мен). Сега мечтая за Тоскана!!!! Ако има желаещи, полетите до и от Пиза са 140 лв за края на май. Замислила съм Пиза, Флоренция, Сан Джимиляно, Волтера.. вино, пица, паста и красотии!!!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Тонка, ти знаеш ли, че имам приятели, които от години ходят в Родопите и все на едно и също място, при много мили хора. Може и същите да са, по камината ми просветва нещо. Ще попитам!  bouquet
Аз миналата година бях в една уникална къща за гости в с. Гела, влюбих се просто!! Но е голяма и е хубаво да сме повече хора, а все не успяваме да се напаснем всички.

# 349
  • Мнения: 22 518
Захир, много добре звучи планът ти за Пиза и т.н. Simple Smile
Ама се чудя...как те пускат за толкова дни от работа?

В петък имам РД, децата искат торта...а аз нямам идея каква да бъде.
Сега се ровя в рецепти.

# 350
  • Мнения: 39 673
Сесил, дай малко снимки!

# 351
  • Мнения: 15 092
Позволявам си да ти препоръчам тази или тази. И двете са вкусни, а втората даже е и много лесна.

# 352
  • Мнения: X
На няколко места сме спали в Триград, все е било страхотно. Не лукса, а отношението на хората прави преживяването там специално. Храната е простичка, но истинска. Мястото е специално.

Белинда, днес по-спокойна ли си?

Захир, сега да не вземеш да се откажеш? Горе главата и по-кротко с шофирането. Опит се придобива с практика, а не с рисковани маневри на 3-тия ден.

# 353
  • Мнения: 3 609
Захир, много добре звучи планът ти за Пиза и т.н. Simple Smile
Ама се чудя...как те пускат за толкова дни от работа?


Имам 20+ дни отпуска. За Тоскана полета е на 23 май вечерта, т.е ще бъда на работа през дена. 24 май е почивен ден. Връщането е на 30 май. Това са 4 дни отпуска.
Сложи го 5 за море, със съботите и неделите стават 9, 5 за планина и малко дни по Коледните празници, и ето..стигат ми. Но за Тоскана е само мечта! Никой не иска да пътуваме заедно!!

# 354
  • Мнения: 11 728
Ранна утрин, аз пея в банята докато се къпя. Излизам, мъжът пита - Защо си се разпяла, какво празнуваш?. Аз - Ден на космонавтиката!
Поздрав за Деня на космонавтиката - https://www.youtube.com/watch?v=8kMBU5uzfTA
Наистина е днес  Wink

Любимата песен на мъжът ми. В колата има един диск, а на диска песента я има 6 пъти  Mr. Green
Децата я пеят та се носят  hahaha

Захир, много неприятно. Ламарини се оправят. На твоя хич не му се връзвай, ако можеш шофирай сама  Hug
При първото ми качване в колата обрах едни момчета на едно кръстовище. Милите, както слязоха бойни да се разправят, така после 30 минути ме успокояваха като ме видяха, хем аз бях виновна  Joy

# 355
  • Мнения: 10 661
Три години правя козунак седмица преди Великден. Онзи ден опекох и още го дояждаме - огромен стана. Детето днес не искаше да закусва козунак, та му направихме сандвичи. За празника ще купя един просто да има, че и на нас ни втръсна, а ако направя пак ще има да се търкалят още 10 дена. Правя козунак, защото ползвам машината и ми го измесва, аз само прехвърлям, сплитам и пека, ако трябва наръка да меся, няма как да стане, защото не умея.

Захир, и аз шофирам предимно в града и в центъра - возя детето и мъжът ми, извънградско не обичам. Мъжът ми също се опитваше в началото да ми каже "Тръгвай" на няколко пъти, аз обаче съм категорична, че щом аз съм зад волана, аз преценявам кога да тръгна. Той може да си мисли, че ще се изнеса бързо, но АЗ съм зад волана. Така беше първите няколко пъти и вече не се опитва да ми казва кога да тръгна, даже си се вози доста спокойно, един път не е посегнал инстинктивно да се хване или да натисне педалите  Mr. Green

# 356
  • Мнения: 4 785
Захирче, споко, случва се, но не слушай никой. Аз се научих да карам сама, от курса нищо не ставаше, качих се с баща ми, който постоянно крещеше и ми всяваше паника от рода на "СПРИИИИИИИИИИИИ!!!! НЕ ВИЖДАШ ЛИ, ЧЕ УДРЯШ ЧОВЕКА!!!", аз натискам спирачки в паника, къде-къде е човекът!? Ми той човекът бил този, който и аз виждам - на 500-600 метра, аз карам с 30...  Tired Така се прибира пеш един ден, защото го свалих и се научих сама. Мъжът ми кара много добре, супер спокойно ми е при него - пъргаво, не се мотае, но сигурно, а като пътник ми е супер също, иначе обичам аз да карам, освен ако не е той шофьор. В началото отбеляза, че хич не карам "женската" Mr. Green Но като го возя, си е Панталей пътник - никога не ми е викал, веднъж се разсеях и на заден ударих едно дърво, обаждам му се, първият въпрос беше "Дървото добре ли е?" Grinning Това да ми се разтръшка за ламарини, хич не му е в стила, много ларж приема всяка щета - колата беше девствена на дрскотини и като се започна изведнъж - одраха ни пред нас, падна фасадата на блока върху нея, удари ме паяк на служебния паркинг... Но, както казва, поне никой не я желае за кражба, то здрав детайл май няма  Whistling

Още малко ми остана до пътуването до Родопите и нямам търпение  Heart Eyes, а малко по-натам с компания обмисляме яз. "Широка поляна" и пак околностите.

# 357
  • Мнения: 22 518
Захир, хич не съм и погледнала датите. Simple Smile
Аз тази година съм само с 20дни, от които 5вече заминаха.
Веднага бих тръгнала за Тоскана иначе. Simple Smile

мариат, снимките ми са само с телефон, не взех фотоапарата. Просто не се виждах с куфар, чанта и с него на врата. Simple Smile
Ще сложа няколко, но не са нищо особено.

снимки

Скрит текст:
входа на Европейския парламент

още една страна

кафе за добре дошли
Бяхме в една от многото малки зали, за мое съжаление. Искаше ми се да видя от онези огрооомни зали, които показват по ТВ, но уви...Simple Smile нямаше и никакво време за разходка из самия парламент.

пак в парламента  и моя милост

една от всички сгради на парламента

парк до самия парламент
отново от същия парк


традиционна вафла

в магазин за шоколад

статуя][/url]

Още един много красив парк само на 10мин от Парламента
това е на самия вход на парка

# 358
  • Мнения: 2 141
Захир, ще свикнеш, но е по-добре да караш сама.
Можеше да мине днес без чистене, ако ММ не беше донесъл 2 шарана и един смадок. ЖИВИ. Аз не обичам риба, но само аз му я чистя. Сега бях категорична, че няма да я пипна. Тръкнал той с ножа по всички риби, но много шавали и ги оставил на плота в незавързаните пликове. Прибираме се вечерта, рибите скачали, паднали на пода, излезли от пликовете, навсякъде из дневната риби, рибешка слуз и люспи. Позачистих снощи, но тази сутрин като блесна слънцето цялата мизерия блесна в пълния си блясък. Сега заведох детето на тренировка и той ми звъни, че някой му подарил половин диво прасе, що те си напълним наденички. Директно му затворих телефона, той пък веднага го занесъл на баща ми да го оправя.

# 359
  • Мнения: 14 380
Ох, Силвия  Joy
Съжалявам, на теб вероятно не ти е смешно ама...

Общи условия

Активация на акаунт